aktualizováno: 13.12.2018 13:56:25

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2000/2001

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2000/2001
  imageimageimage
MÁM pouze karty u kterých je cena !!!!
Karty bez ceny NEMÁM!!!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 LOGO Č.Buděj. Č.Buděj.  










































































































































































































































































 
211 Mach Aleš (TR) Třinec 3,-kč
2 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj. 3,-kč 212 Novotný Marek (G) Třinec 5,-kč
3 Pařízek Jaroslav (TR) Č.Buděj. 3,-kč 213 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
4 Tlačil Jan (TR) Č.Buděj. 3,-kč 214 Cartelli Mario Třinec 3,-kč
5 Pouzar Jaroslav (TR) Č.Buděj. 3,-kč 215 Vlk Vladimír Třinec 3,-kč
6 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 5,-kč 216 Kuntoš Jiří Třinec  
7 Čapek Ivo (G) Č.Buděj. 5,-kč 217 Gřegořek Petr Třinec 3,-kč
8 Martínek Radek Č.Buděj. 5,-kč 218 Procházka Robet Třinec 3,-kč
9 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 3,-kč 219 Zetek Ondřej Třinec 3,-kč
10 Jasečko Stanislav Č.Buděj. 3,-kč 220 Nosek David Třinec 3,-kč
11 Mojžíš Pavel Č.Buděj. 3,-kč 221 Houdek Tomáš Třinec 3,-kč
12 Benák Václav Č.Buděj. 3,-kč 222 Harant Tomáš Třinec 3,-kč
13 Čierny Tomáš Č.Buděj. 3,-kč 223 Král Richard Třinec 3,-kč
14 Jindra Josef Č.Buděj. 3,-kč 224 Ujčík Viktor Třinec 5,-kč
15 Král Václav Č.Buděj. 3,-kč 225 Daňo Josef Třinec 3,-kč
16 Turek Filip Č.Buděj. 3,-kč 226 Kapuš Richard Třinec 3,-kč
17 Rob Luboš Č.Buděj. 3,-kč 227 Janků Pavel Třinec 3,-kč
18 Bělohlav Radek Č.Buděj. 3,-kč 228 Zadina Marek Třinec  
19 Kotalík Aleš Č.Buděj. 5,-kč 229 Jánoš Branislav Třinec 3,-kč
20 Brabenec Kamil Č.Buděj. 3,-kč 230 Němčický Tomáš Třinec 3,-kč
21 Šimánek Jiří Č.Buděj.   231 Moskal Patrik Třinec 3,-kč
22 Štrba Martin Č.Buděj. 3,-kč 232 Appel David Třinec 3,-kč
23 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč 233 Marek Jan Třinec 10,-kč
24 Filipi Milan Č.Buděj. 3,-kč 234 Hašek Jiří Třinec 3,-kč
25 Brož Jiří Č.Buděj. 3,-kč 235 LOGO HC Vítkovice Vítkovice  
26 Novotný Jiří Č.Buděj. 5,-kč 236 Hadamczik Alois (TR) Vítkovice 3,-kč
27 Vondra Michal Č.Buděj. 3,-kč 237 Konečný Kamil (TR) Vítkovice  
28 LOGO Pardubice Pardubice   238 Trličík Mojmír (TR) Vítkovice 3,-kč
29 Paleček Josef (TR) Pardubice 3,-kč 239 Prusek Martin (G) Vítkovice 5,-kč
30 Hemský Petr (TR) Pardubice   240 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 5,-kč
31 Bárta Libor (G) Pardubice 5,-kč 241 Smolka Lukáš (G) Vítkovice  
32 Svoboda Adam (G) Pardubice   242 Škuta Vítězslav Vítkovice  
33 Barek Martin (G) Pardubice   243 Jerofejev Dimirtij Vítkovice 3,-kč
34 Píša Aleš Pardubice 3,-kč 244 Zápotočný Daniel Vítkovice 3,-kč
35 Malinský Jiří Pardubice 3,-kč 245 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč
36 Jančařík Petr Pardubice 3,-kč 246 Philipp Radek Vítkovice 3,-kč
37 Duben Miroslav Pardubice 3,-kč 247 Zátopek Lukáš Vítkovice 3,-kč
38 Pácal Tomáš Pardubice 3,-kč 248 Seman Daniel Vítkovice 3,-kč
39 Divíšek Michal Pardubice 3,-kč 249 Výtisk Jan Vítkovice 3,-kč
40 Novotný Andrej Pardubice 3,-kč 250 Moravec David Vítkovice 5,-kč
41 Murdoch Petr Pardubice 3,-kč 251 Procházka Martin Vítkovice 5,-kč
42 Janecký Otakar Pardubice   252 Padělek Ivan Vítkovice 3,-kč
43 Lubina Ladislav Pardubice 3,-kč 253 Štraub Josef Vítkovice  
44 Blažek Tomáš Pardubice 3,-kč 254 Kaděra Roman Vítkovice 3,-kč
45 Kudrna Jaroslav Pardubice 3,-kč 255 Ivan Marek Vítkovice 3,-kč
46 Mikeska Michal Pardubice 3,-kč 256 Padělek Zdeněk Vítkovice 3,-kč
47 Procházka Stanislav Pardubice 3,-kč 257 Tomášek Martin Vítkovice 3,-kč
48 Tvrdík Michal Pardubice   258 Selinger Pavel Vítkovice 3,-kč
49 Filip Martin Pardubice 3,-kč 259 Paleva Ján Vítkovice 3,-kč
50 Koudelka Martin Pardubice   260 Padělek Aleš Vítkovice 3,-kč
51 Kábrt Pavel Pardubice 3,-kč 261 LOGO HC Havířov Havířov  
52 Sýkora Petr Pardubice 100,-kč 262 Peštulka Ivo (TR) Havířov  
53 Rolínek Tomáš Pardubice 5,-kč 263 Režnár Jiří (TR) Havířov 3,-kč
54 Kolář Jan Pardubice 3,-kč 264 Biegl Radovan (G) Havířov 5,-kč
55 LOGO HC Plzeň Plzeň   265 Masný Radek (G) Havířov 5,-kč
56 Sýkora Marek (TR) Plzeň 3,-kč 266 Vyhlídal Michael Havířov 3,-kč
57 Salfický Dušan (G) Plzeň 5,-kč 267 Javín Miroslav Havířov 3,-kč
58 Kůs Petr (G) Plzeň 5,-kč 268 Pavlikovský Richard Havířov 3,-kč
59 Řezníček Josef Plzeň 3,-kč 269 Pavlas Petr Havířov 3,-kč
60 Čech Martin Plzeň 3,-kč 270 Rimmel Patrik Havířov 3,-kč
61 Vlček Ivan Plzeň 3,-kč 271 Tomášek Aleš Havířov 3,-kč
62 Hanzlík Jiří Plzeň 5,-kč 272 Suchánek Petr Havířov 3,-kč
63 Špelda Jaroslav Plzeň 3,-kč 273 Sršeň Tomáš Havířov 3,-kč
64 Toužimský Zdeněk Plzeň 3,-kč 274 Folta Petr Havířov 3,-kč
65 Dobrovolný Jiří Plzeň 3,-kč 275 Pivko Libor Havířov 3,-kč
66 Chotěborský Jan Plzeň 3,-kč 276 Boháč Daniel Havířov 3,-kč
67 Vostřák Pavel Plzeň 3,-kč 277 Horák Roman Havířov 3,-kč
68 Kořínek Petr Plzeň   278 Peterek Jan Havířov 3,-kč
69 Volák Milan Plzeň 3,-kč 279 Melenovský Marek Havířov 3,-kč
70 Straka Michal Plzeň 3,-kč 280 Zdráhal Pavel Havířov 3,-kč
71 Pospíšil David Plzeň 5,-kč 281 Kontšek Roman Havířov  
72 Straka Josef Plzeň 3,-kč 282 Čech Roman Havířov 3,-kč
73 Antoš Milan Plzeň 5,-kč 283 Sýkora Tomáš Havířov 3,-kč
74 Nedorost Andrej Plzeň 3,-kč 284 Streit Martin Havířov  
75 Eiselt Václav Plzeň 3,-kč 285 Melicherík Miloš Havířov 3,-kč
76 Jelen Jiří Plzeň 3,-kč 286 LOGO HC Sparta Praha Sparta  
77 Dvořák Michal Plzeň   287 Říha Miloš (TR) Sparta 3,-kč
78 Žůrek Jiří Plzeň 3,-kč 288 Výborný František (TR) Sparta 3,-kč
79 Andrašovský Dušan Plzeň 3,-kč 289 Hynek Pavel (TR) Sparta 3,-kč
80 LOGO HC Slavia Praha Slavia   290 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč
81 Šindel Jaromír (TR) Slavia 3,-kč 291 Přikryl Petr (G) Sparta 3,-kč
82 Weissmann Ondřej (TR) Slavia   292 Duba Tomáš (G) Sparta 10,-kč
83 Blažek Ladislav (G) Slavia 5,-kč 293 Zábranský Libor Sparta 3,-kč
84 Málek Roman (G) Slavia   294 Kroupa Vlastimil Sparta 3,-kč
85 Kadlec Petr Slavia 3,-kč 295 Ptáček František Sparta 3,-kč
86 Novák Jan Slavia 3,-kč 296 Dobroň Michal Sparta 3,-kč
87 Krstev Angel Slavia 5,-kč 297 Šrek Pavel Sparta 3,-kč
88 Snopek Jan Slavia 3,-kč 298 Nedvěd Jaroslav Sparta 3,-kč
89 Klobouček Jan Slavia   299 Holý Martin Sparta 3,-kč
90 Hejda Jan Slavia 3,-kč 300 Rebojl Miha Sparta 3,-kč
91 Martínek Petr Slavia 3,-kč 301 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč
92 Slavík Jan Slavia 3,-kč 302 Vůjtek Vladimír Sparta 3,-kč
93 Branda Daniel Slavia 3,-kč 303 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč
94 Alinč Jan Slavia   304 Chabada Martin Sparta 5,-kč
95 Hübl Viktor Slavia 5,-kč 305 Kratěna Ondřej Sparta 5,-kč
96 Kopecký Jan Slavia   306 Broš Michal Sparta 5,-kč
97 Boháč Jan Slavia 3,-kč 307 Martinec Patrik Sparta 3,-kč
98 Skořepa Zdeněk Slavia 3,-kč 308 Žemlička Richard Sparta 3,-kč
99 Sup Michal Slavia 3,-kč 309 Zelenka Jiří Sparta 3,-kč
100 Matějovský Radek Slavia 3,-kč 310 Novák Václav Sparta 3,-kč
101 Bacul Robin Slavia 3,-kč 311 Havelka Petr Sparta 3,-kč
102 Čermák Leoš Slavia 3,-kč 312 Sivek Michal Sparta 3,-kč
103 Jíra Petr Slavia 3,-kč 313 Hrbek Petr Sparta 3,-kč
104 Tomica Marek Slavia 3,-kč 314 Duda Radek Sparta 10,-kč
105 Hrbek Petr Slavia 3,-kč 315 Slanec Josef Sparta 3,-kč
106 LOGO HC Kladno Kladno   316 Kaňko Petr Sparta 3,-kč
107 Novák Edvard (TR) Kladno 5,-kč 317 LOGO HC Vsetín Vsetín  
108 Fiala Petr (TR) Kladno 5,-kč 318 Tabara Zdislav (TR) Vsetín  
109 Horčička Luboš (G) Kladno 5,-kč 319 Venkrbec Miroslav (TR) Vsetín  
110 Pinc Marek (G) Kladno 5,-kč 320 Kameš Jaroslav (G) Vsetín  
111 Pospíšil Jan (G) Kladno 5,-kč 321 Pešat Ivo (G) Vsetín  
112 Kruliš Jan Kladno 3,-kč 322 Plšek Lukáš (G) Vsetín  
113 Mádl Michal Kladno 3,-kč 323 Srdínko Jan Vsetín 3,-kč
114 Kříž Ondřej Kladno 3,-kč 324 Nedoma Milan Vsetín  
115 Boháček Jan Kladno 3,-kč 325 Štrbák Martin Vsetín  
116 Hájek David Kladno   326 Tesařík Radim Vsetín  
117 Dlouhý Jan Kladno 3,-kč 327 Zubíček Pavel Vsetín  
118 Táborský Martin Kladno 3,-kč 328 Jaškin Alexej Vsetín  
119 Kameš Jiří Kladno 3,-kč 329 Kuboš Petr Vsetín  
120 Svoboda Ladislav Kladno 3,-kč 330 Spitzer Zbyněk Vsetín  
121 Geffert Pavel Kladno   331 Šafařík Michal Vsetín  
122 Horna Tomáš Kladno 3,-kč 332 Augusta Pavel Vsetín  
123 Holšán Jiří Kladno 3,-kč 333 Pardavý Ján Vsetín  
124 Gardoň Radek Kladno 3,-kč 334 Dopita Jiří Vsetín 100,-kč
125 Vlček Ladislav Kladno 3,-kč 335 Tomajko Jan Vsetín  
126 Voskár Josef Kladno 3,-kč 336 Stantien Roman Vsetín  
127 Klimt Tomáš Kladno   337 Sochor Jan Vsetín  
128 Sedlák Přemysl Kladno 3,-kč 338 Paroulek Martin Vsetín  
129 Plekanec Tomáš Kladno   339 Lipianský Ján Vsetín  
130 Havel Michal Kladno 3,-kč 340 Hudler Jiří Vsetín  
131 Skuhravý Václav Kladno 3,-kč 341 Veselý Ondřej Vsetín  
132 LOGO HC Litvínov Litvínov 20,-kč 342 Jantovský Jiří Vsetín  
133 Sýkora Václav (TR) Litvínov 3,-kč 343 Žajgla Petr Vsetín  
134 Vejvoda Otakar (TR) Litvínov   344 Demel Tomáš Vsetín  
135 Orct Zdeněk (G) Litvínov 5,-kč 345 Vampola Petr Vsetín  
136 Podolka Michal (G) Litvínov   346 LOGO HC Zlín Zlín  
137 Nikolov Angel Litvínov 3,-kč 347 Stavjaňa Anatonín (TR) Zlín 3,-kč
138 Pilař Karel Litvínov 5,-kč 348 Venera Zdeněk (TR) Zlín 3,-kč
139 Mrázek Radek Litvínov 3,-kč 349 Hudáček Vladimír (G) Zlín 5,-kč
140 Černošek Marek Litvínov 3,-kč 350 Hrazdíra Richard (G) Zlín  
141 Gýna Vladimír Litvínov 3,-kč 351 Tuček Petr (G) Zlín 5,-kč
142 Ťupa Martin Litvínov 3,-kč 352 Žižka Tomáš Zlín  
143 Hranáč Jan Litvínov   353 Marušák Jiří Zlín 3,-kč
144 Suchý Petr Litvínov 3,-kč 354 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč
145 Reichel Robert Litvínov 20,-kč 355 Luža Patrik Zlín  
146 Rosol Petr Litvínov 3,-kč 356 Malena Rostislav Zlín 3,-kč
147 Kubinčák Vojtěch Litvínov 3,-kč 357 Homér Ján Zlín 3,-kč
148 Piroš Kamil Litvínov   358 Zíb Lukáš Zlín 3,-kč
149 Kotrla Jindřich Litvínov   359 Žabka Boris Zlín 3,-kč
150 Karjalainen Vesa Litvínov   360 Okál Miroslav Zlín 3,-kč
151 Kysela Robert Litvínov 3,-kč 361 Čajánek Petr Zlín 5,-kč
152 Stavenský Stanislav Litvínov 3,-kč 362 Balaštík Jaroslav Zlín 20,-kč
153 Martinec Tomáš Litvínov 3,-kč 363 Vala Petr Zlín 3,-kč
154 Žák Zdeněk Litvínov   364 Ambruz Martin Zlín 3,-kč
155 Tvrzník Martin Litvínov 3,-kč 365 Leška Petr Zlín  
156 Bednařík Lukáš Litvínov 3,-kč 366 Barus Miroslav Zlín 3,-kč
157 LOGO HC K.Vary K.Vary   367 Kotásek Martin Zlín 3,-kč
158 Rulík Radim (TR) K.Vary 3,-kč 368 Korhoň Lubomír Zlín 3,-kč
159 Pešout Martin (TR) K.Vary 3,-kč 369 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč
160 Franěk Petr (G) K.Vary 5,-kč 370 Somík Radovan Zlín 3,-kč
161 Šmíd Zdeněk (G) K.Vary   371 Čech Filip Zlín 3,-kč
162 Csipka Pavel (G) K.Vary 5,-kč 372 Jenáček Martin Zlín 3,-kč
163 Procházka Libor K.Vary 5,-kč 373 Mojžíš Pavel Zlín 3,-kč
164 Kántor Robert K.Vary 3,-kč 374 Navrátil Milan Zlín 3,-kč
165 Polák Jiří K.Vary 3,-kč 375 Šafařík Michal Zlín 3,-kč
166 Sejejs Normunds K.Vary 3,-kč 376 Blaťák Miroslav Zlín 3,-kč
167 Prošek Roman K.Vary   377 LOGO Jágr Team CL Jágr Team  
168 Žák Roman K.Vary 3,-kč 378 Turek Roman (G) Jágr Team  
169 Punčochář Ivan K.Vary 3,-kč 379 Hnilička Milan (G) Jágr Team 7,-kč
170 Punčochář Petr K.Vary 3,-kč 380 Kaberle Tomáš Jágr Team 5,-kč
171 Gróf Jakub K.Vary 3,-kč 381 Kaberle František Jágr Team 5,-kč
172 Kverka Jaromír K.Vary 3,-kč 382 Hamrlík Roman Jágr Team 5,-kč
173 Chlubna Tomáš K.Vary 3,-kč 383 Kubina Pavel Jágr Team 5,-kč
174 Procházka Radek K.Vary 3,-kč 384 Jágr Jaromír Jágr Team  
175 Hruška David K.Vary 3,-kč 385 Eliáš Patrik Jágr Team 5,-kč
176 Tomík Robert K.Vary 3,-kč 386 Hejduk Milan Jágr Team 5,-kč
177 Kašpařík Pavel K.Vary 3,-kč 387 Dvořák Radek Jágr Team 5,-kč
178 Rousek Martin K.Vary 3,-kč 388 Nedvěd Petr Jágr Team 5,-kč
179 Kalla Jaroslav K.Vary   389 Prospal Václav Jágr Team 5,-kč
180 Bohunický Peter K.Vary 3,-kč 390 Patera Pavel Jágr Team 5,-kč
181 Koštál Jan K.Vary 3,-kč 391 Sýkora Petr Jágr Team 5,-kč
182 Domin Petr K.Vary   392 Varaďa Václav Jágr Team 5,-kč
183 Šinágl Petr K.Vary 3,-kč 393 Straka Martin Jágr Team 5,-kč
184 LOGO HC Znojmo Znojmo   394 Hrdina Jan Jágr Team 5,-kč
185 Chalupa Milan (TR) Znojmo   395 Volek David Jágr Team 5,-kč
186 Pazourek Pavel (TR) Znojmo   396 Vlasák Tomáš Jágr Team 5,-kč
187 Svoboda Oldřich (G) Znojmo   397 Rozsíval Michal Jágr Team 5,-kč
188 Kudrna Ladislav (G) Znojmo   398 LOGO Růžička Team CL Růžička Team  
189 Bahenský Miloslav (G) Znojmo   399 Blažek Ladislav (G) Růžička Team 7,-kč
190 Jakeš Tomáš Znojmo 3,-kč 400 Hořava Miloslav Růžička Team 5,-kč
191 Heš Jiří Znojmo 3,-kč 401 Kučera František Růžička Team 5,-kč
192 Kumstát Pavel Znojmo 3,-kč 402 Sekeráš Lubomír Růžička Team 5,-kč
193 Soudek Karel Znojmo 3,-kč 403 Kadlec Petr Růžička Team  
194 Valko Pavol Znojmo 3,-kč 404 Špaček Jaroslav Růžička Team 5,-kč
195 Havíř David Znojmo 3,-kč 405 Procházka František Růžička Team 5,-kč
196 Petlák David Znojmo 3,-kč 406 Stavjaňa Antonín Růžička Team 5,-kč
197 Holík Vladimír Znojmo 3,-kč 407 Růžička Vladimír Růžička Team 5,-kč
198 Pucher Peter Znojmo 3,-kč 408 Rosol Petr Růžička Team 5,-kč
199 Uram Marek Znojmo 3,-kč 409 Reichel Robert Růžička Team 5,-kč
200 Plášek Karel Znojmo 3,-kč 410 Ručinský Martin Růžička Team 5,-kč
201 Mařák Zbyněk Znojmo   411 Beránek Josef Růžička Team  
202 Procházka Milan Znojmo 3,-kč 412 Ujčík Viktor Růžička Team 5,-kč
203 Fink Patrik Znojmo 3,-kč 413 Sup Michal Růžička Team 5,-kč
204 Pazourek David Znojmo 3,-kč 414 Prorok Ivo Růžička Team 5,-kč
205 Vorel Marek Znojmo 3,-kč 415 Cíger Zdeno Růžička Team  
206 Haman Marek Znojmo 3,-kč 416 Hrdina Jiří Růžička Team  
207 Lipina Petr Znojmo 3,-kč 417 Jágr J. / Růžička jn. Růžička Team  
208 Kumstát Petr Znojmo 3,-kč 418 Seznam karet č.1    
209 LOGO HC Třinec Třinec   419 Seznam karet č.2    
210 Vůjtek Vladimír (TR) Třinec 5,-kč 420 Seznam karet č.3    
        421 Seznam karet č.4   5,-kč
STARS ELH ZELENÉ STARS ELH ZELENÉ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín 10,-kč 19 Orct Zdeněk (G) Litvínov 10,-kč
2 Dopita Jiří Vsetín 10,-kč 20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Ján Vsetín 10,-kč 21 Franěk Petr (G) K.Vary 10,-kč
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín 10,-kč 22 Procházka Libor K.Vary 10,-kč
5 Čajánek Petr Zlín 10,-kč 23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 10,-kč 24 Král Richard Třinec  
7 Bříza Petr Sparta 10,-kč 25 Ujčík Viktor Třinec 10,-kč
8 Zelenka Jiří Sparta 10,-kč 26 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč
9 Žemlička Richard Sparta 10,-kč 27 Procházka Martin Vítkovice 10,-kč
10 Bárta Libor (G) Pardubice 10,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice 10,-kč
11 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč 29 Gardoň Radek Kladno 10,-kč
12 Janecký Otakar Pardubice 10,-kč 30 Horčička Luboš (G) Kladno 10,-kč
13 Král Václav Č.Buděj. 10,-kč 31 Sršeň Tomáš Havířov 10,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 10,-kč 32 Biegl Radovan (G) Havířov 10,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 10,-kč 33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 10,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč 34 Uram Marek Znojmo 10,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň 10,-kč 35 Blažek Ladislav (G) Slavia 10,-kč
18 Vlček Ivan Plzeň 10,-kč 36 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč
STARS ELH FIALOVÁ STARS ELH FIALOVÁ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín   19 Orct Zdeněk (G) Litvínov 10,-kč
2 Dopita Jiří Vsetín 10,-kč 20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Jan Vsetín 10,-kč 21 Franěk Petr (G) K.Vary 10,-kč
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín 10,-kč 22 Procházka Libor K.Vary 10,-kč
5 Čajánek Petr Zlín 10,-kč 23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 10,-kč 24 Král Richard Třinec 10,-kč
7 Bříza Petr (G) Sparta   25 Ujčík Viktor Třinec 10,-kč
8 Zelenka Jiří Sparta 10,-kč 26 Prusek Martin (G) Vítkovice 10,-kč
9 Žemlička Richard Sparta 10,-kč 27 Procházka Martin Vítkovice 10,-kč
10 Bárta Libor (G) Pardubice 10,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice 10,-kč
11 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč 29 Gardoň Radek Kladno 10,-kč
12 Janecký Otakar Pardubice 10,-kč 30 Horčička Luboš (G) Kladno 10,-kč
13 Král Václav Č.Buděj. 10,-kč 31 Sršeň Tomáš Havířov 10,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 10,-kč 32 Biegl Radovan (G) Havířov 10,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 10,-kč 33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 10,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 10,-kč 34 Uram Marek Znojmo 10,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň 10,-kč 35 Blažek Ladislav (G) Slavia 10,-kč
18 Vlček Ivan Plzeň   36 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč
STARS ELH STARORŮŽOVÁ STARS ELH STARORŮŽOVÁ
1 Kameš Jaroslav (G) Vsetín 15,-kč 19 Orct Zdeněk (G) Litvínov  
2 Dopita Jiří Vsetín   20 Reichel Robert Litvínov  
3 Pardavý Jan Vsetín   21 Franěk Petr (G) K.Vary  
4 Hudáček Vladimír (G) Zlín   22 Procházka Libor K.Vary  
5 Čajánek Petr Zlín 15,-kč 23 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 15,-kč
6 Hrazdíra Richard (G) Zlín 15,-kč 24 Král Richard Třinec  
7 Bříza Petr (G) Sparta   25 Ujčík Viktor Třinec  
8 Zelenka Jiří Sparta   26 Prusek Martin (G) Vítkovice 15,-kč
9 Žemlička Richard Sparta 15,-kč 27 Procházka Martin Vítkovice 15,-kč
10 Barta Libor (G) Pardubice 15,-kč 28 Štraub Josef Vítkovice 15,-kč
11 Svoboda Adam (G) Pardubice   29 Gardoň Radek Kladno  
12 Janecký Otakar Pardubice 15,-kč 30 Horčička Luboš (G) Kladno 15,-kč
13 Král Václav Č.Buděj.   31 Sršeň Tomáš Havířov 15,-kč
14 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   32 Biegl Radovan (G) Havířov 15,-kč
15 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   33 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 15,-kč
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 15,-kč 34 Uram Marek Znojmo 15,-kč
17 Kořínek Petr Plzeň 15,-kč 35 Blažek Ladislav (G) Slavia 15,-kč
18 Vlček Ivan Plzeň 15,-kč 36 Málek Roman (G) Slavia  
imageimageimageimageimageimageimageimage

 



 

TOPlist