aktualizováno: 13.12.2018 13:56:25

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2001/2002

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2001/2002
imageimageimage
MÁM pouze karty u kterých je cena !!!!
Karty bez ceny NEMÁM !!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Hronek Lukáš (G) Slavia 5,-kč

































































































































































































































































 
143 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč
2 Martínek Petr Slavia   144 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč
3 Kadlec Petr Slavia 3,-kč 145 Rob Luboš Č.Buděj. 3,-kč
4 Málek Roman (G) Slavia 5,-kč 146 Řehoř Jan Č.Buděj. 3,-kč
5 Alinč Jan Slavia 3,-kč 147 Štrba Martin Č.Buděj. 3,-kč
6 Beránek Josef Slavia   148 Pinc Marek (G) Litvínov 5,-kč
7 Hübl Viktor Slavia 3,-kč 149 Gýna Vladimír Litvínov 3,-kč
8 Rousek Martin Slavia 3,-kč 150 Hranáč Jan Litvínov 3,-kč
9 Matějovský Radek Slavia 3,-kč 151 Nosek Martin Litvínov 3,-kč
10 Klobouček Jan Slavia 3,-kč 152 Poživil Lukáš Litvínov 3,-kč
11 Branda Daniel Slavia 3,-kč 153 Kubinčák Vojtěch Litvínov  
12 Ujčík Viktor Slavia 5,-kč 154 Lezo Anton Litvínov 3,-kč
13 Antoš Milan Slavia 3,-kč 155 Ťupa Martin Litvínov 3,-kč
14 Bělohlav Radek Sparta 3,-kč 156 Kroupa Vlastimil Litvínov 3,-kč
15 Broš Michal Sparta 3,-kč 157 Kotrla Jindřich Litvínov 3,-kč
16 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč 158 Hruška David Litvínov 3,-kč
17 Hamr Radek Sparta 5,-kč 159 Jíra Petr Litvínov 3,-kč
18 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč 160 Oliverius Michal Litvínov 3,-kč
19 Chabada Martin Sparta 3,-kč 161 Havel Lukáš Litvínov 3,-kč
20 Kašpařík Pavel Sparta 3,-kč 162 Buchal Jaroslav Litvínov 3,-kč
21 Ivan Marek Vítkovice 3,-kč 163 Šulc Jan Litvínov 3,-kč
22 Galvas Lukáš Vítkovice   164 Riečičiar Pavol Litvínov  
23 Šimeček Radek Zlín 3,-kč 165 Klíma Petr Litvínov 5,-kč
24 Tomík Robert Sparta 3,-kč 166 Gombár Jiří Litvínov 3,-kč
25 Tomajko Jan Sparta 3,-kč 167 Kaberle Tomáš Kladno 5,-kč
26 Padělek Ivan Vítkovice 3,-kč 168 Svoboda Ladislav Kladno 3,-kč
27 Pavelek Zdeněk Vítkovice 3,-kč 169 Geffert Pavel Kladno 3,-kč
28 Philipp Radek Vítkovice 3,-kč 170 Horna Tomáš Kladno 3,-kč
29 Šrek Pavel Sparta 3,-kč 171 Orct Zdeněk (G) Kladno 5,-kč
30 Moravec David Vítkovice 5,-kč 172 Kysela Robert Kladno 3-kč
31 Srdínko Jan Sparta 3,-kč 173 Gardoň Radek Kladno 3,-kč
32 Melenovský Merek Vítkovice 3,-kč 174 Kříž Ondřej Kladno 3,-kč
33 Ptáček František Sparta 3,-kč 175 Klimt Tomáš Kladno 3,-kč
34 Novák Václav Sparta 3,-kč 176 Boháček Jan Kladno 3,-kč
35 Nedvěd Jaroslav Sparta 3,-kč 177 Havel Michal Kladno 3,-kč
36 Krayzel Luděk Vítkovice 3,-kč 178 Hájek david Kladno 3,-kč
37 Kaděra Roman Vítkovice 3,-kč 179 Skuhravý Václav Kladno 3,-kč
38 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč 180 Skuhrovec Radim Kladno 3,-kč
39 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 5,-kč 181 Plekanec Tomáš Kladno 5,-kč
40 Škuta Vítězslav Vítkovice 3,-kč 182 Dlouhý Jan Kladno 3,-kč
41 Štraub Josef Vítkovice 3,-kč 183 Patera David Kladno 5,-kč
42 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 5,-kč 184 Kruliš Jan Kladno 3,-kč
43 Výtisk Jan Vítkovice   185 Pospíšil Jan (G) Kladno 5,-kč
44 Zápotočný Daniel Vítkovice 3,-kč 186 Appel David Třinec 3,-kč
45 Selinger Pavel Vítkovice 3,-kč 187 Kraus Jakub K.Vary 3,-kč
46 Procházka Martin Vítkovice 5,-kč 188 Macholda Petr K.Vary 3,-kč
47 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 5,-kč 189 Franěk Petr (G) K.Vary 5,-kč
48 Gřegořek Petr Třinec 3,-kč 190 Kverka Jaromír K.Vary 3,-kč
49 Cartelli Mario Třinec 3,-kč 191 Mádl Michal K.Vary 3,-kč
50 Gureň Miroslav Třinec 3,-kč 192 Kučera Marcel (G) K.Vary 5,-kč
51 Jančařík Petr Třinec 3,-kč 193 Grof Jakub K.Vary 3,-kč
52 Procházka Libor Třinec 5,-kč 194 Dobroň Michal K.Vary 3,-kč
53 Slavík Jan Třinec 3,-kč 195 Kopecký Jan K.Vary 3,-kč
54 Janků Pavel Třinec 3,-kč 196 Rodine Dmitrij K.Vary 3,-kč
55 Jánoš Branislav Třinec 3,-kč 197 Balász David K.Vary 3,-kč
56 Zadina Marek Třinec 3,-kč 198 Prošek Roman K.Vary 3,-kč
57 Polák Jiří Vsetín   199 Košťál Jan K.Vary 3,-kč
58 Němec Ondřej Vsetín 5,-kč 200 Domin Petr K.Vary 3,-kč
59 Kuboš Petr Vsetín 3,-kč 201 Chotěborský Jan Plzeň 3,-kč
60 Hriňa Slavomír Vsetín 3,-kč 202 Benák Václav Plzeň 3,-kč
61 Pešat Ivo (G) Vsetín 5,-kč 203 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň  
62 Biegl Radovan (G) Vsetín 5,-kč 204 Hanzlík Jiří Plzeň 3,-kč
63 Skořepa Zdeněk Třinec 3,-kč 205 Řezníček Josef Plzeň 3,-kč
64 Meluzín Roman Třinec 3,-kč 206 Vlček Ivan Plzeň 3,-kč
65 Marek Jan Třinec 5,-kč 207 Bárta Libor (G) Plzeň 5,-kč
66 Král Richard Třinec 3,-kč 208 Steiner Ondřej K.Vary 3,-kč
67 Vlach Rostislav Vsetín   209 Andrašovský Dušan Plzeň 3,-kč
68 Veselý Ondřej Vsetín 3,-kč 210 Výborný Martin Plzeň 3,-kč
69 Vampola Petr Vsetín 3,-kč 211 Štefanka Juraj K.Vary 3,-kč
70 Valko Lukáš Vsetín 3,-kč 212 Duda Radek Plzeň 3,-kč
71 Šafařík Michal Vsetín   213 Slanec Josef K.Vary 3,-kč
72 Streit Martin Vsetín   214 Dvořák Michal Plzeň 3,-kč
73 Kucharczyk Radim Vsetín 3,-kč 215 Pavliš Libor K.Vary 3,-kč
74 Hudler Jiří Vsetín 5,-kč 216 Eiselt Václav Plzeň 3,-kč
75 Burger Jiří Vsetín 3,-kč 217 Němčický Tomáš K.Vary 3,-kč
76 Štrbák Martin Vsetín   218 Kořínek Petr Plzeň 3,-kč
77 Ambruz Martin Zlín 3,-kč 219 Moskal Patrik K.Vary 3,-kč
78 Mojžíš Pavel Zlín 3,-kč 220 Sedlák Zdeněk Plzeň 3,-kč
79 Posmyk Marek Zlín 3,-kč 221 Vostřák Pavel Plzeň 3,-kč
80 Marušák Jiří Zlín 3,-kč 222 Volák Milan Plzeň 3,-kč
81 Malena Rostislav Zlín 3,-kč 223 Mudroch Petr Pardubice 3,-kč
82 Homer Jan Zlín 3,-kč 224 Malinský Jiří Pardubice 3,-kč
83 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč 225 Švík Jan Plzeň  
84 Tuček Petr (G) Zlín 5,-kč 226 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč
85 Hudáček Vladimír (G) Zlín 5,-kč 227 Straka Michal Plzeň 3,-kč
86 Zacha Aleš Zlín 3,-kč 228 Svoboda Adam (G) Pardubice 5,-kč
87 Somík Radovam Zlín 3,-kč 229 Straka Josef Plzeň 3,-kč
88 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč 230 Rimmel Patrik Havířov 3,-kč
89 Pivko Libor Zlín 3,-kč 231 Pavlas Petr Havířov 3,-kč
90 Ministr Milan Zlín 3,-kč 232 Procházka Michael Havířov 3,-kč
91 Leška Petr Zlín 3,-kč 233 Javín Miroslav Havířov 3,-kč
92 Jenáček Martin Zlín 3,-kč 234 Bacul Robin Havířov 3,-kč
93 Čajánek Petr Zlín 5,-kč 235 Černoček Marek Havířov 3,-kč
94 Bartánus Karol Zlín 3,-kč 236 Folta Petr Havířov 3,-kč
95 Balaštík Jaroslav Zlín 3,-kč 237 Maláč Pavel (G) Havířov 5,-kč
96 Havelka Petr Sparta 3,-kč 238 Křesťan Radek Havířov 3,-kč
97 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč 239 Korhoň Lubomír Havířov 3,-kč
98 Přikryl Petr (G) Sparta 5,-kč 240 Cagaš Pavel (G) Havířov 5,-kč
99 Zábranský Libor Sparta 3,-kč 241 Kropáč Radoslav Havířov 3,-kč
100 Kratěna Ondřej Sparta 3,-kč 242 Pohorelec Dušan Havířov  
101 Pazourek David Znojmo 3,-kč 243 Vala Petr Havířov 3,-kč
102 Mařák Zbyněk Znojmo 3,-kč 244 Zdráhal Pavel Havířov 3,-kč
103 Haman Radek Znojmo 3,-kč 245 Janecký Otakar Pardubice 3,-kč
104 Soudek Karel Znojmo 3,-kč 246 Blažek Tomáš Pardubice 3,-kč
105 Kumstát Pavel Znojmo 3,-kč 247 Vyhlídal Michael Pardubice 3,-kč
106 Jakeš Tomáš Znojmo 3,-kč 248 Sýkora Michal Pardubice 3,-kč
107 Holík Vladimír Znojmo 3,-kč 249 Pácal Tomáš Pardubice 3,-kč
108 Heš Jiří Znojmo 3,-kč 250 Novotný Andrej Pardubice 3,-kč
109 Havíř David Znojmo 3,-kč 251 Rolínek Tomáš Pardubice  
110 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 5,-kč 252 Procházka Stanislav Pardubice  
111 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 5,-kč 253 Pospíšil David Pardubice 3,-kč
112 Jiruš Valdemar Sparta 3,-kč 254 Mikeska Michal Pardubice 3,-kč
113 Okál Miroslav Zlín 3,-kč 255 Lubina Ladislav Pardubice 3,-kč
114 Bohunický Peter Zlín 3,-kč 256 Kudrna Jaroslav Pardubice 3,-kč
115 Hučko Patrik Zlín 3,-kč 257 Vak Tomáš Pardubice  
116 Blaťák Miroslav Zlín 3,-kč 258 Tvrdík Michal Pardubice 3,-kč
117 Netík Tomáš Sparta 3,-kč 259 Sýkora Petr Pardubice 5,-kč
118 Žemlička Richard Sparta 3,-kč 260 Boháč Jan Třinec 3,-kč
119 Uram Marek Znojmo 3,-kč 261 Procházka Milan Znojmo 3,-kč
120 Pucher Peter Znojmo 3,-kč 262 Fink Patrik Znojmo  
121 Krajíček Lukáš Č.Buděj 3,-kč 263 Kučírek Richard Znojmo  
122 Klimeš Michal Č.Buděj 3,-kč 264 Vorel Marek Znojmo  
123 Jindra Josef Č.Buděj 3,-kč 265 Klimeš Tomáš Znojmo 3,-kč
124 Čierny Ladislav Č.Buděj. 3,-kč 266 Sedlák Přemysl Kladno 3,-kč
125 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 5,-kč 267 Hájek David Kladno 3,-kč
126 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 5,-kč 268 Vlček Ladislav Kladno 3,-kč
127 Kolařík Michal Třinec 3,-kč 269 Kameš Jiří Kladno 3,-kč
128 Hašek Jiří Třinec 3,-kč 270 Křestaň Radek Havířov 3,-kč
129 Nosek David Třinec 3,-kč 271 Hejda Jan Slavia 3,-kč
130 Vojtek Martin (G) Třinec 3,-kč 272 Sláma Bořek Slavia 3,-kč
131 Nedoma Milan Č.Buděj. 3,-kč 273 Čermák Leoš Slavia 3,-kč
132 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 3,-kč 274 Novák Jan Slavia 3,-kč
133 Vaněček Filip Č.Buděj. 3,-kč 275 Tůma Zbyněk Havířov 3,-kč
134 Zubíček Pavel Č.Buděj. 3,-kč 276 Boháč Daniel Havířov 3,-kč
135 Brabenec Kamil Č.Buděj. 3,-kč 277 Sup Michal Slavia 3,-kč
136 Brož Jiří Č.Buděj. 3,-kč 278 Snopek Jan Slavia 3,-kč
137 Hlávka Dan Č.Buděj. 3,-kč 279 Šaffer Adam Slavia 3,-kč
138 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč 280 Pojkar David Slavia 3,-kč
139 Horák Roman Č.Buděj. 3,-kč 281 Tomica Marek Slavia 3,-kč
140 Michálek Milan Č.Buděj. 10,-kč 282 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč
141 Bartoš Peter Č.Buděj. 3,-kč 283 Krenželok Lukáš Vítkovice  
142 Vondrka Michal Č.Buděj. 3,-kč 284 Procházka Michael Havířov 3,-kč
        285 Kučera František Sparta 3,-kč
        286 Zelenka Jiří Sparta 3,-kč
DOTIST (287-324) DOTISK (287-324)
287 Kysela Daniel Havířov 7,-kč 306 Poživil Lukáš Litvínov  
288 Hruška David Havířov 7,-kč 307 Appel David Litvínov 7,-kč
289 Eiselt Václav Havířov   308 Filip Martin Litvínov 7,-kč
290 chybová karta č.287   7,-kč 309 Rousek Martin Litvínov 7,-kč
291 chybová karta č.288   7,-kč 310 Seman Daniel Vítkovice 7,-kč
292 Čech Michal Havířov 7,-kč 311 Dresler Jan Vítkovice 7,-kč
293 Hamrla Robert (G) Havířov 9,-kč 312 Chmelíř Lukáš Vítkovice 7,-kč
294 Luža Patrik Havířov 7,-kč 313 Falter Martin (G) Vítkovice  
295 Skrbek Pavel Kladno   314 Tomášek Martin Vítkovice 7,-kč
296 Hořava Miloslav Kladno 7,-kč 315 Padělek Aleš Vítkovice  
297 Klimt Tomáš Kladno 7,-kč 316 Olesz Rostislav Vítkovice 9,-kč
298 Hlavačka Martin K.Vary 7,-kč 317 Irgl Zbyněk Vítkovice 7,-kč
299 Punčochář Petr K.Vary   318 Hulva Jakub Vítkovice 7,-kč
300 Zlíb Lukáš K.Vary 7,-kč 319 Demel Tomáš Vsetín 7,-kč
301 Alinč Jan K.Vary 7,-kč 320 Kotásek Martin Vsetín 7,-kč
302 Bednařík Lukáš K.Vary 7,-kč 321 Sochor Jan Vsetín  
303 Tvrdek Kamil K.Vary 7,-kč 322 Staněk Aleš Třinec  
304 Podolka Michal (G) Litvínov 9,-kč 323 Vaic Lubomír Vsetín 7,-kč
305 Kuntoš Jiří Litvínov   324 Frosch Dušan Třinec 7,-kč
               
287 Vrána Petr Havířov 7,-kč        
288 Procházka Radek Havířov 7,-kč        
UTKÁNÍ HVĚZD UTKÁNÍ HVĚZD
1 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč 21 Branda Daniel Slavia 3,-kč
2 Gřegořek Petr Třinec 3,-kč 22 Pardavý Ján Vsetín 3,-kč
3 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 3,-kč 23 Moravec David Vítkovice 3,-kč
4 Tesařík Radim Vítkovice 3,-kč 24 Mařák Zbyněk Znojmo 3,-kč
5 Dopita Jiří Vsetín 5,-kč 25 Leška Petr Zlín 3,-kč
6 Čajánek Petr Zlín 5,-kč 26 Marušák Jiří Zlín 3,-kč
7 Uram Marek Znojmo 3,-kč 27 Stantien Roman Vsetín 3,-kč
8 Vyhlídal Michael Havířov 3,-kč 28 Srdínko Jan Vsetín 3,-kč
9 Cartelli Mario Třinec 3,-kč 29 Prusek Martin (G) Vítkovice 5,-kč
10 Zdráhal Pavel Havířov 3,-kč 30 Pivko Libor Havířov 3,-kč
11 Procházka Libor Třinec 3,-kč 31 Pavelek Zdeněk Vítkovice 3,-kč
12 Píša Aleš Pardubice 3,-kč 32 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč
13 Reichel Robert Litvínov 5,-kč 33 Janecký Otakar Pardubice 3,-kč
14 Řezníček Josef Plzeň 3,-kč 34 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
15 Pilař Karel Litvínov 3,-kč 35 Kotalík Aleš Č.Buděj.  
16 Salfický Dušan (G) Plzeň 5,-kč 36 Kruliš Jan Kladno 3,-kč
17 Martinec Patrik Sparta 3,-kč 37 Tomík Robert K.Vary 3,-kč
18 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 3,-kč 38 Sýkora Petr Pardubice 5,-kč
19 Kverka Jaromír K.Vary 3,-kč 39 Vlček Ivan Plzeň 3,-kč
20 Svoboda Ladislav Kladno 3,-kč 40 Vostřák Pavel Plzeň 3,-kč
        41 Vůjtek Vladimír Sparta  
Inzert RED (Žlutá) Inzert RED (Žlutá)
RE1D Ujčík Viktor Slavia 30,-kč RE13D Zdráhal Pavel Havířov  
RE2D Beránek Josef Slavia 30,-kč RE14D Kropáč Radoslav Havířov 30,-kč
RE3D Plekanec Tomáš Kladno 30,-kč RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo 30,-kč
RE5D Zelenka Jiří Sparta 30,-kč RE17D Leška Petr Zlín 30,-kč
RE6D Procházka Martin Vítkovice   RE18D Čajánek Petr Zlín 30,-kč
RE7D Moravec David Vítkovice   RE19D Kratěna Ondřej Sparta 30,-kč
RE8D Klíma Petr Litvínov 30,-kč RE20D Kořínek Petr Plzeň 30,-kč
RE9D Suchánek Petr Č.Buděj.   RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta 30,-kč RE22D Janků Pavel Třinec 30,-kč
RE11D Sýkora Michal Pardubice 30,-kč RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec 30,-kč
Insert RED (Modrá) Inzert RED (Modrá)
RE1D Ujčík Viktor Slavia   RE13D Zdráhal Pavel Havířov  
RE2D Beránek Josef Slavia 30,-kč RE14D Kropáč Radoslav Havířov 30,-kč
RE3D Plekanec Tomáš Kladno   RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo  
RE5D Zelenka Jiří Sparta 30,-kč RE17D Leška Petr Zlín 30,-kč
RE6D Procházka Martin Vítkovice 30,-kč RE18D Čajánek Petr Zlín  
RE7D Moravec David Vítkovice   RE19D Kratěna Ondřej Sparta  
RE8D Klíma Petr Litvínov 30,-kč RE20D Kořínek Petr Plzeň  
RE9D Suchánek Rudolf Č.Buděj. 30,-kč RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta 30,-kč RE22D Janků Pavel Třinec 30,-kč
RE11D Sýkora Michal Pardubice 30,-kč RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec 30,-kč
Insert RED (Červená) Insert RED (Červená)
RE1D Ujčík Viktor Slavia   RE13D Zdráhal Pavel Havířov  
RE2D Beránek Josef Slavia   RE14D Kropáč Radoslav Havířov 30,-kč
RE3D Plekanec Tomáš Kladno   RE15D Vlach Rostislav Vsetín  
RE4D Kaberle (David) Tomáš Kladno   RE16D Uram Marek Znojmo  
RE5D Zelenka Jiří Sparta   RE17D Leška Petr Zlín  
RE6D Procházka Martin Vítkovice   RE18D Čajánek Petr Zlín  
RE7D Moravec David Vítkovice   RE19D Kratěna Ondřej Sparta 30,-kč
RE8D Klíma Petr Litvínov   RE20D Kořínek Petr Plzeň  
RE9D Suchánek Petr Č.Buděj.   RE21D Hudler Jiří Vsetín  
RE10D Kučera František Sparta   RE22D Janků Pavel Třinec  
RE11D Sýkora Michal Pardubice   RE23D Král Richard Třinec  
RE12D Janecký Otakar Pardubice   RE24D Gureň Miloslav Třinec  
Insert G Insert H
G1 Málek Roman (G) Slavia 20,-kč H1 Hronek Lukáš (G) Slavia 20,-kč
G2 Franěk Petr (G) K.Vary 20,-kč H2 Kučera Marcel (G) K.Vary 20,-kč
G3 Přikryl Petr (G) Sparta 20,-kč H3 Orct Zdeněk (G) Kladno 20,-kč
G4 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 20,-kč H4 Vojtek Martin (G) Třinec 20,-kč
G5 Biegl Radovan (G) Vsetín   H5 Pospíšil Jan (G) Kladno 20,-kč
G6 Hudáček Vladimír (G) Zlín 20,-kč H6 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 20,-kč
G7 Svoboda Oldřich (G) Znojmo 20,-kč H7 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 20,-kč
G8 Kučera Josef (G) Č.Buděj.   H8 Pešat Ivo (G) Vsetín  
G9 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   H9 Tuček Petr (G) Zlín 20,-kč
G10 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň 20,-kč H10 Kudrna Ladislav (G) Znojmo 20,-kč
G11 Maláč Pavel (G) Havířov 20,-kč H11 Pinc Marek (G) Litvínov  
Seznam Karet H12 Cagaš Pavel (G) Havířov 20,-kč
č.1 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč H13 Svoboda Adam (G) Pardubice  
č.2 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč H14 Bárta Libor (G) Plzeň  
č.3 Cagaš Pavel (G) Havířov 7,-kč H15 Bříza Petr (G) Sparta 20,-kč
č.4 Mařík Michal (G) Č.Buděj. 7,-kč Znaky Klubů
č.5 Šimonovič Miroslav (G) Plzeň 7,-kč   HC Slavia Praha   10,-kč
č.6 Hudáček Vladimír (G) Zlín 7,-kč   HC Sparta Praha   10,-kč
č.7 Biegl Radovan (G) Vsetín 7,-kč   HC Vsetín   10,-kč
č.8 Smolka Lukáš (G) Vítkovice 7,-kč   HC Vítkovice    
č.9 Vojtek Martin (G) Třinec     HC Oceláři Třinec   10,-kč
č.10 Málek Roman (G) Slavia 7,-kč   HC Havířov Panthers   10,-kč
č.11 Bříza Petr (G) Sparta 7,-kč   HC Continental Zlín   10,-kč
č.12 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč   HC Vágnerplast Kladno   10,-kč
Insert RED (bez Barvy)   HC České Budějovice   10,-kč
RE4D Kaberle Tomáš Kladno 10,-kč   HC Keramika Plzeň   10,-kč
          HC Pardubice   10,-kč
          HC Karlovy Vary   10,-kč
          HC Litvínov   10,-kč
          HC Znojemští Orli    
imageimageimageimageimageimageimageimage
 



 

TOPlist