aktualizováno: 19.09.2018 18:20:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2003/2004

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2003/2004
  imageimageimage
Karty označené modře s cenou MÁM!!!!
Karty označené černě bez ceny NEMÁM!!!!
 
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   151 Broš Michal Sparta 3,-kč
2 Černošek Marek Vítkovice 3,-kč   152 Bříza Petr (G) Sparta 5,-kč
3 Dresler Jan Vítkovice 3,-kč   153 Hanzlík Jan Sparta  
4 Falter Martin (G) Vítkovice 5,-kč   154 Mrázek Jaroslav Sparta 3,-kč
5 Hubáček Petr Vítkovice     155 Šindel Jakub Sparta 3,-kč
6 Hulva Jakub Vítkovice 3,-kč   156 Kratěna Ondřej Sparta  
7 Chmelíř Lukáš Vítkovice 3,-kč   157 Marek Jan Sparta 5,-kč
8 Irgl Zbyněk Vítkovice 5,-kč   158 Paroulek Martin Sparta 3,-kč
9 Kaděra Roman Vítkovice 3,-kč   159 Ton Petr Sparta 5,-kč
10 Olesz Rostislav Vítkovice     160 Vrbata David Sparta 3,-kč
11 Krayzel Luděk Vítkovice     161 Procházka Libor Sparta  
12 Krenželok Lukáš Vítkovice 3,-kč   162 Řezníček Josef Sparta 3,-kč
13 Kumstát Pavel Vítkovice 3,-kč   163 Schwarz Marek (G) Sparta 5,-kč
14 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 5,-kč   164 Srdínko Jan Sparta 3,-kč
15 Vala Petr Vítkovice 3,-kč   165 Tomajko Jan Sparta 3,-kč
16 Padělek Aleš Vítkovice 3,-kč   166 Vondráček Roman Sparta 3,-kč
17 Padělek Ivan Vítkovice     167 Výtisk Jan Sparta  
18 Ficenc Ivan Vítkovice 3,-kč   168 Hromas Karel Sparta 3,-kč
19 Kowalczyk Pavel Vítkovice 3,-kč   169 Jakeš Jiří Sparta 3,-kč
20 Míka Petr Vítkovice     170 Míka Radek Sparta  
21 Zápotočný Daniel Vítkovice 3,-kč   171 Antoš Milan Slavia 3,-kč
22 Seman Daniel Vítkovice 3,-kč   172 Beránek Josef Slavia 5,-kč
23 Tomášek Martin Vítkovice 3,-kč   173 Dlouhý Radek Slavia 3,-kč
24 Ambruz Martin Vsetín     174 Fadrný Jan Slavia 3,-kč
25 Dubec Marek Vsetín 3,-kč   175 Graňák Dominik Slavia 3,-kč
26 Biegl Radovan (G) Vsetín 5,-kč   176 Hronek Lukáš (G) Slavia 5,-kč
27 Horák Michal Vsetín 3,-kč   177 Hruška David Slavia 3,-kč
28 Demel Tomáš Vsetín 3,-kč   178 Kuntoš Jiří Slavia 3,-kč
29 Hruška Radim Vsetín 3,-kč   179 Málek Roman (G) Slavia 5,-kč
30 Kuboš Petr Vsetín 3,-kč   180 Martinec Patrik Slavia 3,-kč
31 Jaškin Alexej Vsetín     181 Jaroš Petr Slavia  
32 Němec Ondřej Vsetín 5,-kč   182 Klepiš Jakub Slavia 5,-kč
33 Polák Jiří Vsetín 3,-kč   183 Kolařík Pavel Slavia 3,-kč
34 Stantien Roman Vsetín 3,-kč   184 Kopecký Milan Slavia 3,-kč
35 Sochor Jan Vsetín     185 Kučera František Slavia  
36 Masný Radek (G) Vsetín 5,-kč   186 Novák Jan Slavia 3,-kč
37 Vak Tomáš Vsetín     187 Pojkar David Slavia 3,-kč
38 Vampola Petr Vsetín 3,-kč   188 Staněk Ondřej Slavia 3,-kč
39 Selinger Pavel Vsetín 3,-kč   189 Sup Michal Slavia 3,-kč
40 Hašek Jiří Vsetín 3,-kč   190 Šaffer Adam Slavia 3,-kč
41 Hudec Michal Vsetín     191 Gron Stanislav Slavia 3,-kč
42 Štach Lubomír Vsetín     192 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
43 Vyrůbalík Martin Vsetín     193 Tomica Marek Slavia 3,-kč
44 Luža Patrik Vsetín 3,-kč   194 Čermák Leoš Slavia 3,-kč
45 Janecký Otakar Pardubice     195 Droppa Ivan Slavia 3,-kč
46 Bartek Martin (G) Pardubice 5,-kč   196 Adamský Martin Plzeň 3,-kč
47 Blažek Tomáš Pardubice     197 Dobroň Michal Plzeň  
48 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč   198 Dvořák Michal Plzeň 3,-kč
49 Divíšek Tomáš Pardubice 3,-kč   199 Barta Libor (G) Plzeň 5,-kč
50 Duben Miroslav Pardubice 3,-kč   200 Cartelli Mario Plzeň 3,-kč
51 Koukal Petr Pardubice 5,-kč   201 Hanzlík Jiří Plzeň 3,-kč
52 Kudrna Jaroslav Pardubice 3,-kč   202 Krátoška Aleš Plzeň 3,-kč
53 Mrázek František Pardubice 3,-kč   203 Kubeš Ondřej Plzeň 3,-kč
54 Mudroch Petr Pardubice     204 Straka Josef Plzeň  
55 Novotný Andrej Pardubice     205 Matějovský Radek Plzeň 3,-kč
56 Pácal Tomáš Pardubice     206 Švík Jan Plzeň 3,-kč
57 Pištěk Lubomír Pardubice     207 Vobořil Milan Plzeň 3,-kč
58 Průcha Petr Pardubice     208 Volák Milan Plzeň 3,-kč
59 Svoboda Adam (G) Pardubice 5,-kč   209 Šmíd Zdeněk (G) Plzeň 5,-kč
60 Kolář Jan Pardubice 3,-kč   210 Pospíšil David Plzeň 3,-kč
61 Sýkora Michal Pardubice 3,-kč   211 Bílek Roman Plzeň 3,-kč
62 Sýkora Petr Pardubice     212 Dobrovolný Jiří Plzeň 3,-kč
63 Dopita Jiří Pardubice     213 Důraz Michal Plzeň 3,-kč
64 Podhradský Peter Pardubice     214 Rimmel Patrik Plzeň 3,-kč
65 Razingar Tomáš Pardubice     215 Sedlák Zdeněk Plzeň 3,-kč
66 Alinč Jan K.Vary 3,-kč   216 Bílek Vítězslav Kladno 3,-kč
67 Bacul Robin K.Vary     217 Evan Jakub Kladno 3,-kč
68 Bauer Richard K.Vary     218 Frolík Martin Kladno  
69 Bednařík Lukáš K.Vary     219 Gardoň Radek Kladno  
70 Kraus Jakub K.Vary 3,-kč   220 Horna Tomáš Kladno 3,-kč
71 Galvas Lukáš K.Vary     221 Hořava Miloslav Kladno 3,-kč
72 Košťál Jan K.Vary 3,-kč   222 Jankových Vítězslav Kladno 3,-kč
73 Krajíček Lukáš K.Vary     223 Kalla Jaroslav Kladno 3,-kč
74 Kumstát Petr K.Vary 3,-kč   224 Pazourek David Kladno 3,-kč
75 Němčický Tomáš K.Vary     225 Pospíšil Jan (G) Kladno 5,-kč
76 Pejchar Rudolf (G) K.Vary 5,-kč   226 Klimt Tomáš Kladno 3,-kč
77 Rodin Dmitrij K.Vary 3,-kč   227 Kruliš Jan Kladno 3,-kč
78 Skuhravý Václav K.Vary 3,-kč   228 Kysela Robert Kladno 3,-kč
79 Ptáček František K.Vary     229 Malena Rostislav Kladno 3,-kč
80 Polák Vojtěch K.Vary 3,-kč   230 Orct Zdeněk (G) Kladno 5,-kč
81 Svoboda Ladislav K.Vary 3,-kč   231 Zeman Jiří Kladno  
82 Tvrdík Michal K.Vary     232 Dlouhý Jan Kladno 3,-kč
83 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 5,-kč   233 Hořava Petr Kladno 3,-kč
84 Netík Tomáš K.Vary     234 Kasík Petr Kladno  
85 Vantroba Miroslav K.Vary     235 Lažo Miroslav Kladno  
86 Kivoň Martin K.Vary 3,-kč   236 Procházka Martin Kladno 5,-kč
87 Lipanský Ján K.Vary     237 Štefanka Juraj Kladno 3,-kč
88 Balász David Litvínov 3,-kč   238 Barus Miroslav Znojmo  
89 Bojnic František Litvínov 3,-kč   239 Benák Václav Znojmo 3,-kč
90 Hübl Viktor Litvínov 3,-kč   240 Erat Roman Znojmo 3,-kč
91 Hranáč Jan Litvínov 3,-kč   241 Haman Radek Znojmo 3,-kč
92 Gombár Jiří Litvínov 3,-kč   242 Havíř David Znojmo 3,-kč
93 Havel Lukáš Litvínov     243 Křetínský Aleš Znojmo 3,-kč
94 Kacíř Marian Litvínov 3,-kč   244 Ludvík David Znojmo  
95 Kašpar Lukáš Litvínov 5,-kč   245 Němeček Roman Znojmo 3,-kč
96 Klobouček Jan Litvínov 3,-kč   246 Plášek Karel Znojmo 3,-kč
97 Kroupa Vlastimil Litvínov 3,-kč   247 Snopek Jan Znojmo 3,-kč
98 Kubinčák Vojtěch Litvínov 3,-kč   248 Procházka Milan Znojmo  
99 Martinec Tomáš Litvínov 3,-kč   249 Pucher Peter Znojmo 3,-kč
100 Martínek Petr Litvínov 3,-kč   250 Slávik Robert (G) Znojmo 5,-kč
101 Říha Lukáš Litvínov 3,-kč   251 Mojžíš Pavel Znojmo 3,-kč
102 Žemlička Richard Litvínov 3,-kč   252 Duba Tomáš (G) Znojmo  
103 Rolinek Tomáš Litvínov 5,-kč   253 Rataj Igor Znojmo  
104 Rebojl Miha Litvínov 3,-kč   254 Pardavý Ján Znojmo  
105 Trávníček Michal Litvínov 3,-kč   255 Vomela Lukáš Č.Buděj.  
106 Pinc Marek (G) Litvínov 5,-kč   256 Babka Daniel Č.Buděj.  
107 Poživil Lukáš Litvínov 3,-kč   257 Bělohlav Radek Č.Buděj.  
108 Prorok Ivo Litvínov 3,-kč   258 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč
109 Čakajík Martin Liberec 3,-kč   259 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj. 5,-kč
110 Hájek Miroslav Liberec 3,-kč   260 Jasečko Stanislav Č.Buděj.  
111 Holub Jan Liberec 3,-kč   261 Jindra Josef Č.Buděj. 3,-kč
112 Jareš Richard Liberec 3,-kč   262 Kočí Václav Č.Buděj. 3,-kč
113 Jiruš Valdemar Liberec 3,-kč   263 Kristek Jaroslav Č.Buděj. 3,-kč
114 Kašpařík Pavel Liberec 3,-kč   264 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 5,-kč
115 Kočí Václav Liberec 3,-kč   265 Květoň Lukáš Č.Buděj. 3,-kč
116 Kropáč Radoslav Liberec 3,-kč   266 Mucha Ján Č.Buděj.  
117 Krstev Angel Liberec 3,-kč   267 Neckář Zbyněk Č.Buděj. 3,-kč
118 Novák Václav Liberec 3,-kč   268 Ondřej Zdeněk Č.Buděj. 3,-kč
119 Moravec Jiří Liberec 3,-kč   269 Rachůnek Ivan Č.Buděj.  
120 Pabiška Lukáš Liberec 3,-kč   270 Rob Luboš Č.Buděj. 3,-kč
121 Musil Mojmír Liberec 3,-kč   271 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč
122 Plodek Jan Liberec 3,-kč   272 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč
123 Procházka Stanislav Liberec 3,-kč   273 Škoda Vladimír Č.Buděj. 3,-kč
124 Rozsíval Patrik Liberec 3,-kč   274 Suchánek Rudolf Č.Buděj. 3,-kč
125 Straka Michal Liberec 3,-kč   275 Turek Filip Č.Buděj. 3,-kč
126 Svoboda Oldřich (G) Liberec 5,-kč   276 Vondrka Michal Č.Buděj. 3,-kč
127 Šmíd Ladislav Liberec     277 Procházka Robert Třinec 3,-kč
128 Korhoň Lubomír Liberec 3,-kč   278 Schwarz Marek (G) Třinec 5,-kč
129 Verčík Rudolf Liberec 3,-kč   279 Skořepa Zdeněk Třinec 3,-kč
130 Balaštík Jaroslav Zlín     280 Štefanka Filip Třinec 3,-kč
131 Blaták Miroslav Zlín 3,-kč   281 Bordowski Richard Třinec 3,-kč
132 Čech Martin Zlín 3,-kč   282 Holeš Michal (G) Třinec 5,-kč
133 Čech Martin Zlín 3,-kč   283 Horčička Luboš (G) Třinec 5,-kč
134 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč   284 Houdek Tomáš Třinec 3,-kč
135 Jenáček Martin Zlín 3,-kč   285 Hunkes jiří Třinec 3,-kč
136 Leška Petr Zlín 3,-kč   286 Ivan Marek Třinec  
137 Macholda Petr Zlín 3,-kč   287 Jančařík Petr Třinec  
138 Mokrejš Petr Zlín 3,-kč   288 Janků Pavel Třinec 3,-kč
139 Nosek Martin Zlín 3,-kč   289 Král Richard Třinec 3,-kč
140 Okál Miroslav Zlín     290 Kudrna Jan Třinec 3,-kč
141 Altrichter Martin (G) Zlín 5,-kč   291 Lakosil Vlastmil (G) Třinec  
142 Tesařík Radim Zlín     292 Melenovský Marek Třinec  
143 Tuček Petr (G) Zlín 5,-kč   293 Malinský Jiří Třinec  
144 Veselý Ondřej Zlín     294 Martynek Rostislav Třinec  
145 Vlach Rostislav Zlín     295 Meluzín Roman Třinec  
146 Záhorovský Martin Zlín 3,-kč   296 Pavelek Zdeněk Třinec 3,-kč
147 Zubíček Pavel Zlín     297 Pletka Václav Třinec  
148 Barinka Peter Zlín 3,-kč   298 Podolka Michal (G) Třinec  
149 Weissemann Erik Zlín     299 Polanský Jiří Třinec  
150 Zavrtálek Pavel Zlín 3,-kč   300 Polončič Gregor Třinec 3,-kč
DOTISK (301-400)   DOTISK (301-400)
301 Vítek Josef Třinec 5,-kč   351 Štefanka Juraj Vítkovice 5,-kč
302 Žabka Boris Třinec 5,-kč   352 Turek Filip Vítkovice 5,-kč
303 Zadina Marek Třinec 5,-kč   353 Zdráhal Pavel Vítkovice 5,-kč
304 Zbořil Tomáš Třinec 5,-kč   354 Mračka Daniel Vsetín 5,-kč
305 Frolo Tomáš Vsetín 5,-kč   355 Pavliš Libor Vsetín 5,-kč
306 Výborný Martin Plzeň 5,-kč   356 Razingar Tomaž Vsetín 5,-kč
307 Posmyk Marek Plzeň 5,-kč   357 Šebesta Pavel Vsetín 5,-kč
308 Nedoma Milan Plzeň 5,-kč   358 Sochorek Dalibor Vsetín 5,-kč
309 Andrašovský Dušan Plzeň 5,-kč   359 Tesařík Radim Vsetín 5,-kč
310 Lubina Ladislav Pardubice 5,-kč   360 Prokop Juraj Vsetín 5,-kč
311 Hylák Alexander (G) Pardubice 7,-kč   361 Hrabal Josef Vsetín 5,-kč
312 Nedvěd Jaroslav Liberec 5,-kč   362 Žigárdy Štefan (G) Vsetín 7,-kč
313 Falta Pavel (G) Liberec 7,-kč   363 Kudrna Jan K.Vary 5,-kč
314 Čermák Leoš Liberec 5,-kč   364 Skuhravý Václav K.Vary 5,-kč
315 Vlček Tomáš Zlín 5,-kč   365 Droppa Ivan Litvínov 5,-kč
316 Murín Igor (G) Zlín 7,-kč   366 Hreus Michal Litvínov 5,-kč
317 Kárný Tomáš Zlín 5,-kč   367 Skuhrovec Radim Litvínov 5,-kč
318 Hučko Patrik Zlín 5,-kč   368 Veber Jiří Litvínov 5,-kč
319 Mikeska Michal Pardubice 5,-kč   369 Dlouhý Jan Zlín  
320 Šrek Pavel Sparta 5,-kč   370 Dubec Marek Zlín  
321 Špilár Gabriel Sparta 5,-kč   371 Hlinka Miroslav Zlín  
322 Havelka Petr Sparta 5,-kč   372 Beroun Jiří Znojmo 5,-kč
323 Richter Martin Sparta 5,-kč   373 Duba Tomáš (G) Znojmo 7,-kč
324 Sloboda Karol Sparta 5,-kč   374 Hradecký Tomáš Znojmo 5,-kč
325 Bartoš Peter Č.Buděj. 5,-kč   375 Mareš Jaroslav Znojmo 5,-kč
326 Gýna Vladimír Č.Buděj. 5,-kč   376 Punčochář Petr Znojmo 5,-kč
327 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 7,-kč   377 Straka Michal Znojmo 5,-kč
328 Mezin Andrej (G) Č.Buděj.     378 Uram Marek Znojmo 5,-kč
329 Řehoř Jan Č.Buděj. 5,-kč   379 Kindl Jakub Pardubice 7,-kč
330 Štrba Martin Č.Buděj.     380 Zábranský Libor Pardubice  
331 Durák Miroslav Č.Buděj. 5,-kč   381 Hurtaj Lubomír Plzeň 5,-kč
332 Jarina Kamil (G) Litvínov     382 Jež Petr (G) Plzeň 7,-kč
333 Kaděra Roman Litvínov 5,-kč   383 Jindřich Robert Plzeň 5,-kč
334 Krstev Angel Litvínov 5,-kč   384 Málek Roman (G) Plzeň 7,-kč
335 Mařík Michal (G) Litvínov 7,-kč   385 Paroulek Martin Plzeň 5,-kč
336 Petružálek Jakub Litvínov 7,-kč   386 Šaffer Adam Plzeň 5,-kč
337 Bartečko Luboš Sparta 5,-kč   387 Straka Michal Plzeň 5,-kč
338 Buzek Petr Sparta 7,-kč   388 Klaus Martin Plzeň 5,-kč
339 Eiselt Václav Sparta 5,-kč   389 Kapusta Tomáš Zlín  
340 Chabada Martin Sparta 5,-kč   390 Vosátko Lubomír Zlín  
341 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 7,-kč   391 Hanzlík Jiří Liberec 5,-kč
342 Sedlák Zdeněk Sparta 5,-kč   392 Hašek Jiří Liberec  
343 Svoboda Ladislav Sparta 5,-kč   393 Jech Ctibor Liberec  
344 Šimíček Roman Sparta 5,-kč   394 Ovčačík Ctirad Liberec  
345 Havlát Martin Sparta 7,-kč   395 Rolínek Tomáš Liberec  
346 Vojtek Martin (G) Třinec 7,-kč   396 Tupa Martin Liberec  
347 Jurečka Martin (G) Vítkovice     397 Bárta Libor (G) K.Vary  
348 Jurečka Petr Vítkovice 5,-kč   398 Jantovský Jiří K.Vary 5,-kč
349 Mocek David Vítkovice 5,-kč   399 Jaroš Petr K.Vary  
350 Rimmel Patrik Vítkovice     400 Havlát Martin -CL- Sparta 10,-kč
Chybové karty - Chybně očíslované
328 Chábera jan (G) Č. Buděj. 8,-kč   364 Vojtek Martin (G) Třinec 8,-kč
339 Jarina Kamil (G) Litvínov 8,-kč   366 Jurečka Martin (G) Vítkovice 8,-kč
342 Mařík Michal (G) Litvínov 8,-kč   378 Žigárdy Štefan (G) Vsetín  
349 Jež Petr (G) Plzeň 8,-kč   385 Duba Tomáš (G) Znojmo 8,-kč
360 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 8,-kč          
UTKÁNÍ HVĚZD   UTKÁNÍ HVĚZD
H1 Šimonovič Miroslav (G) SK     H23 Svoboda Adam (G) CZ 10,-kč
H2 Normunds Sejejs SK     H24 Sýkora Michal CZ  
H3 Heš Jiří SK     H25 Sýkora Petr CZ  
H4 Hanzal Marcel SK     H26 Málek Roman (G) CZ 10,-kč
H5 Kukumberg Roman SK     H27 Kadlec Petr CZ 10,-kč
H6 Kroták Arné SK     H28 Hejda Jan CZ  
H7 Křižan Karol (G) SK 10,-kč   H29 Sup Michal CZ  
H8 Kledrowetz Juraj SK     H30 Kučera František CZ  
H9 Vantroba Miroslav SK     H31 Ptáček František CZ 10,-kč
H10 Škovíra Miroslav SK     H32 Kratěna Ondřej CZ  
H11 Kmiť Jaroslav SK     H33 Procházka Libor CZ  
H12 Kolník L'ubomír SK     H34 Král Richard CZ  
H13 Kowalczyk Pavel SK     H35 Zadina Marek CZ 10,-kč
H14 Ivičič Martin SK     H36 Marek Jan CZ  
H15 Jánoš Branislav SK     H37 Pletka Václav CZ 10,-kč
H16 Cíger Zdeno SK     H38 Hlavačka Martin CZ  
H17 Kořínek Petr SK     H39 Výtisk Jan CZ  
H18 Starosta Tomáš SK     H40 Moravec David CZ  
H19 Nádaždi Tomáš SK     H41 Burger Jiří CZ  
H20 Rataj Igor SK     H42 Hudler Jiří CZ 10,-kč
H21 Kapuš Richard SK     H43 Uram Marek CZ  
H22 Weissmann Erik SK     H44 Pucher Peter CZ  
          H45 A.Svoboda/M.Sýkora CL    
INSERT - S - BODY   INSERT - G - GOLY
S1 Král Richard Třinec 10,-kč   G1 Rob Luboš Č.Buděj. 10,-kč
S2 Marek Jan Třinec 10,-kč   G2 Sup Michal Slavia 10,-kč
S3 Burger Jiří Vítkovice 10,-kč   G3 Kropáč Radoslav PCE/LIB 10,-kč
S4 Moravec David Vítkovice 10,-kč   G4 Zadina Marek Třinec 10,-kč
S5 Pavelek Zdeněk Třinec 10,-kč   G5 Marek Jan Třinec 10,-kč
S6 Rob Luboš Č.Buděj. 10,-kč   G6 Kaděra Roman Vítkovice 10,-kč
S7 Zadina Marek Třinec 10,-kč   G7 Ujčík Viktor Sparta  
S8 Kropáč Radoslav PAR/LIB 10,-kč   G8 Král Richard Třinec 10,-kč
S9 Hudler Jiří Vsetín 10,-kč   G9 Uram Marek Znojmo 10,-kč
S10 Kaděra Roman Vítkovice     G10 Janků Pavel Třinec 10,-kč
INSERT - C   SEZNAM KARET
C1 Rob Luboš Č.Buděj. 10,-kč   1 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 7,-kč
C2 Svoboda Ladislav K.Vary 10,-kč   2 Biegl Radovan (G) Vsetín 7,-kč
C3 Gardoň Radek Kladno     3 Svoboda Adam (G) Pardubice 7,-kč
C4 Straka Michal Liberec 10,-kč   4 Franěk Petr (G) K.Vary 7,-kč
C5 Žemlička Richard Litvínov 10,-kč   5 Pinc Marek (G) Litvínov 7,-kč
C6 Dopita Jiří Pardubice     6 Svoboda Oldřich (G) Liberec 7,-kč
C7 Hanzlík Jiří Plzeň 10,-kč   7 Tuček Petr (G) Zlín 7,-kč
C8 Beránek Josef Slavia 10,-kč   8 Bříza Petr (G) Sparta 7,-kč
C9 Kratěna Ondřej Sparta 10,-kč   9 Málek Roman (G) Slavia 7,-kč
C10 Král Richard Třinec 10,-kč   10 Bárta Libor (G) Plzeň 7,-kč
C11 Kaděra Roman Vítkovice 10,-kč   11 Orct Zdeněk (G) Kladno 7,-kč
C12 Štraub Josef Vsetín 10,-kč   12 Altrichter Martin (G) Znojmo 7,-kč
C13 Okál Miroslav Zlín 10,-kč   13 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 7,-kč
C14 Pucher Peter Znojmo 10,-kč   14 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 7,-kč
INSERT - B   INSERT - P
B1 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč   P1 Málek Roman (G) Slavia 10,-kč
B2 Bříza Petr (G) Sparta 10,-kč   P2 Bříza Petr (G) Sparta 10,-kč
B3 Svoboda Adam (G) Pardubice     P3 Franěk Petr (G) K.Vary 10,-kč
B4 Pinc Marek (G) Litvínov     P4 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč
B5 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 10,-kč   P5 Pinc Marek (G) Litvínov 10,-kč
B6 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč   P6 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 10,-kč
B7 Franěk Petr (G) K.Vary 10,-kč   P7 Lakosil Vlastimil (G) Třinec 10,-kč
B8 Altrichter Martin (G) Znojmo 10,-kč   P8 Altrichter Martin (G) Znojmo 10,-kč
B9 Hudáček Vladmír (G) Č.Buděj. 10,-kč   P9 Biegl Radovan (G) Vsetín 10,-kč
B10 Biegl Radovan (G) Vsetín 10,-kč   P10 Barta Libor (G) Plzeň 10,-kč
B11 Tuček Petr (G) Zlín 10,-kč   P11 Horčička Luboš (G) Třinec 10,-kč
B12 Bárta Libor (G) Plzeň 10,-kč   P12 Tuček Petr (G) Zlín 10,-kč
B13 Horčička Luboš (G) Třinec 10,-kč   P13 Hudáček Vladimír (G) Č.Buděj. 10,-kč
B14 Falta Pavel (G) Liberec 10,-kč   P14 Falta Pavel (G) Liberec 10,-kč
B15 Bříza P. / Orct Z. -CL-   10,-kč   P15 Málek R. / Trvaj J. -CL-    
HVĚZDY TÝMŮ   HVĚZDY TÝMŮ
H1 Kučera Josef (G) Č.Buděj. 10,-kč   H14 Pinc Marek (G) Litvínov 10,-kč
H2 Trvaj Jiří (G) Vítkovice 10,-kč   H15 Horna Tomáš Kladno 10,-kč
H3 Kaděra Roman Vítkovice 10,-kč   H16 Mikeska Michal Pardubice 10,-kč
H4 Falta Pavel (G) Liberec 10,-kč   H17 Svoboda Adam (G) Pardubice 10,-kč
H5 Nedvěd Jaroslav Liberec 10,-kč   H18 Sýkora Michal Pardubice 10,-kč
H6 Murín Igor (G) Zlín 10,-kč   H19 Bříza Petr (G) Sparta 10,-kč
H7 Pardavý Ján Znojmo 10,-kč   H20 Andrašovský Dušan Plzeň 10,-kč
H8 Snopek Jan Znojmo 10,-kč   H21 Posmyk Marek Plzeň 10,-kč
H9 Král Richard Třinec 10,-kč   H22 Sloboda Radovan Sparta 10,-kč
H10 Pletka Václav Třinec 10,-kč   H23 Hronek Lukáš (G) Slavia 10,-kč
H11 Pavelek Zdeněk Třinec 10,-kč   H24 Sup Michal Slavia 10,-kč
H12 Stantien Roman Vsetín 10,-kč   H25 Hruška David Slavia 10,-kč
H13 Žemlička Richard Litvínov 10,-kč   H26 Murín / Žemlička - CL    
INSERT - M - Zlatá   INSERT - M - Stříbrná
M1 Straka Josef Plzeň 20,-kč   M1 Straka Josef Plzeň  
M2 Dopita Jiří Pardubice     M2 Dopita Jiří Pardubice 20,-kč
M3 Lubina Ladislav Pardubice     M3 Lubina Ladislav Pardubice 20,-kč
M4 Sýkora Petr Pardubice 20,-kč   M4 Sýkora Petr Pardubice  
M5 Beránek Josef Slavia 20,-kč   M5 Beránek Josef Slavia 20,-kč
M6 Klepiš Jakub Slavia 20,-kč   M6 Klepiš Jakub Slavia 20,-kč
M7 Málek Roman (G) Slavia 20,-kč   M7 Málek Roman (G) Slavia 20,-kč
M8 Klimt Tomáš Kladno 20,-kč   M8 Klimt Tomáš Kladno 20,-kč
M9 Orct Zdeněk (G) Kladno 20,-kč   M9 Orct Zdeněk (G) Kladno 20,-kč
M10 Hašek Jiří Vsetín 20,-kč   M10 Hašek Jiří Vsetín 20,-kč
M11 Martinec Tomáš Litvínov 20,-kč   M11 Martinec Tomáš Litvínov 20,-kč
M12 Marek Jan Sparta 20,-kč   M12 Marek Jan Sparta 20,-kč
M13 Kratěna Ondřej Sparta 20,-kč   M13 Kratěna Ondřej Sparta 20,-kč
M14 Skořepa Zdeněk Třinec 20,-kč   M14 Skořepa Zdeněk Třinec 20,-kč
M15 Martynek Rostislav Třinec 20,-kč   M15 Martynek Rostislav Třinec 20,-kč
M16 Čakajík Martin Liberec 20,-kč   M16 Čakajík Martin Liberec 20,-kč
M17 Altrichter Martin (G) Zlín 20,-kč   M17 Altrichter Martin (G) Zlín 20,-kč
M18 Hamrlík Martin Zlín 20,-kč   M18 Hamrlík Martin Zlín 20,-kč
M19 Duba Tomáš (G) Znojmo 20,-kč   M19 Duba Tomáš (G) Znojmo 20,-kč
M20 Pucher Peter Znojmo 20,-kč   M20 Pucher Peter Znojmo 20,-kč
M21 Burger Jiří Vítkovice 20,-kč   M21 Burger Jiří Vítkovice  
M22 Padělek Ivan Vítkovice 20,-kč   M22 Padělek Ivan Vítkovice  
M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 20,-kč   M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 20,-kč
M24 Alinč Jan K.Vary 20,-kč   M24 Alinč Jan K.Vary 20,-kč
M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj. 20,-kč   M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj. 20,-kč
M26 Dopita Jiří -CL Pardubice 20,-kč   M26 Dopita Jiří - CL Pardubice 20,-kč
INSERT - M - Modrá   INSERT - M - Bronzová
M1 Straka Josef Plzeň 30,-kč   M1 Straka Josef Plzeň  
M2 Dopita Jiří Pardubice 30,-kč   M2 Dopita Jiří Pardubice  
M3 Lubina Ladislav Pardubice 30,-kč   M3 Lubina Ladislav Pardubice  
M4 Sýkora Petr Pardubice 30,-kč   M4 Sýkora Petr Pardubice  
M5 Beránek Josef Slavia 30,-kč   M5 Beránek Josef Slavia  
M6 Klepiš Jakub Slavia 30,-kč   M6 Klepiš Jakub Slavia  
M7 Málek Roman (G) Slavia 30,-kč   M7 Málek Roman (G) Slavia  
M8 Klimt Tomáš Kladno 30,-kč   M8 Klimt Tomáš Kladno  
M9 Orct Zdeněk (G) Kladno 30,-kč   M9 Orct Zdeněk (G) Kladno  
M10 Hašek Jiří Vsetín     M10 Hašek Jiří Vsetín  
M11 Martinec Tomáš Litvínov     M11 Martinec Tomáš Litvínov 30,-kč
M12 Marek Jan Sparta     M12 Marek Jan Sparta 30,-kč
M13 Kratěna Ondřej Sparta     M13 Kratěna Ondřej Sparta 30,-kč
M14 Skořepa Zdeněk Třinec     M14 Skořepa Zdeněk Třinec 30,-kč
M15 Martynek Rostislav Třinec     M15 Martinek Rostislav Třinec 30,-kč
M16 Čakajík Martin Liberec     M16 Čakajík Martin Liberec 30,-kč
M17 Altrichter Martin (G) Zlín     M17 Altrichter Martin (G) Zlín 30,-kč
M18 Hamrlík Martin Zlín     M18 Hamrlík Martin Zlín 30,-kč
M19 Duba Tomáš (G) Znojmo     M19 Duba Tomáš (G) Znojmo  
M20 Pucher Peter Znojmo     M20 Pucher Peter Znojmo  
M21 Burger Jiří Vítkovice     M21 Burger Jiří Vítkovice  
M22 Padělek Ivan Vítkovice     M22 Padělek Ivan Vítkovice  
M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary     M23 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 30,-kč
M24 Alinč Jan K.Vary     M24 Alinč Jan K.Vary  
M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj.     M25 Kristek Jaroslav Č.Buděj. 30,-kč
M26 Dopita Jiří - CL Pardubice 20,-kč   M26 Dopita Jiří - CL Pardubice 20,-kč
MS 2004 - PRAHA-OSTRAVA   MS 2004 - PRAHA-OSTRAVA
SE1 Havát Martin Sparta     SE26 Svoboda Oldřich (G) Liberec  
SE2 Šimíček Roman Sparta     SE27 Beránek Josef Slavia  
SE3 Bříza Petr (G) Sparta     SE28 Trávníček Michal Litvínov  
SE4 Marek Jan Sparta     SE29 Havel Lukáš Litvínov  
SE5 Buzek Petr Sparta     SE30 Hudler Jiří CZE  
SE6 Kratěna Ondřej Sparta     SE31 Moravec David CZE  
SE7 Sýkora Michal Pardubice     SE32 Tesařík Radim Vsetín  
SE8 Sýkora Petr Pardubice     SE33 Hejda Jan CZE  
SE9 Svoboda Adam (G) Pardubice     SE34 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
SE10 Dopita Jiří Pardubice     SE35 Chabada Martin Sparta  
SE11 Mikeska Michal Pardubice     SE36 Franěk Petr (G) K.Vary  
SE12 Průcha Petr Pardubice     SE37 Biegl Radovan (G) Vsetín  
SE13 Procházka Martin Kladno     SE38 Duba Tomáš (G) Znojmo  
SE14 Orct Zdeněk (G) Kladno     SE39 Hronek Lukáš (G) Slavia  
SE15 Leška Petr Zlín     SE40 Novák Jan Slavia  
SE16 Balaštík Jaroslav Zlín     SE41 Altrichter Martin (G) Zlín  
SE17 Snopek Jan Znojmo     SE42 Schwarz Marek (G) Sparta  
SE18 Burger Jiří Vítkovice     SE43 Kučera Josef (G) Č.Buděj.  
SE19 Olesz Rostislav Vítkovice     SE44 Divíšek Tomáš Pardubice  
SE20 Trvaj Jiří (G) Vítkovice     SE45 Klepiš Jakub Slavia  
SE21 Pavelek Zdeněk Třinec     SE46 Sup Michal Slavia  
SE22 Ptáček František K.Vary     SE47 Mařík Michal (G) Litvínov  
SE23 Málek Roman (G) Plzeň     SE48 Král Richard Třinec  
SE24 Posmyk Marek Plzeň     SE49 Pinc Marek (G) Litvínov  
SE25 Kadlec Petr Slavia     SE50 Falta Pavel (G) Liberec  
imageimageimageimageimageimageimageimage

 



 

TOPlist