aktualizováno: 13.06.2018 17:21:43

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2006/2007

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2006/2007
 image image image
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Brabenec Kamil Č.Buděj. 3,-kč   165 Polanský Jiří Třinec 3,-kč
2 Gřegořek Petr Č.Buděj. 3,-kč   166 Razingar Tomaž Třinec 3,-kč
3 Gulaši Milan Č.Buděj. 3,-kč   167 Skořepa Zdeněk Třinec 3,-kč
4 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč   168 Tesařík Radim Třinec 3,-kč
5 Hübl Viktor Č.Buděj. 3,-kč   169 Tomas Roman Třinec  
6 Hudec Michal Č.Buděj. 3,-kč   170 Vrba Tomáš Třinec 3,-kč
7 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 5,-kč   171 Výtisk Jan Třinec  
8 Kotrla Jindřich Č.Buděj. 3,-kč   172 Žigárdy Štefan (G) Třinec  
9 Kutlák Zdeněk Č.Buděj. 3,-kč   173 Berzins Armands Vsetín 5,-kč
10 Květoň Lukáš Č.Buděj. 3,-kč   174 Bolf Lukáš Vsetín 3,-kč
11 Macháček Petr Č.Buděj. 3,-kč   175 Davídek Martin Vsetín 3,-kč
12 Mucha Ján Č.Buděj. 3,-kč   176 Demel Tomáš Vsetín 3,-kč
13 Nedorost Václav Č.Buděj.     177 Duba Lukáš Vsetín  
14 Posmyk Marek Č.Buděj. 3,-kč   178 Dubec Marek Vsetín 3,-kč
15 Sailer Petr Č.Buděj.     179 Galvinš Guntis Vsetín 3,-kč
16 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč   180 Grill Marek Vsetín 3,-kč
17 Toman Milan Č.Buděj.     181 Horák Michal Vsetín  
18 Turek Roman (G) Č.Buděj. 5,-kč   182 Hrabal Josef Vsetín 3,-kč
19 Vágner Martin Č.Buděj. 3,-kč   183 Kraus Jakub Vsetín 3,-kč
20 Vak Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   184 Kučný Jiří Vsetín 3,-kč
21 Veselý Ondřej Č.Buděj.     185 Květoň David Vsetín 3,-kč
22 Vydarený René Č.Buděj. 3,-kč   186 Ostrčil Radim Vsetín  
23 Balász David K.Vary 3,-kč   187 Rob Luboš Vsetín 3,-kč
24 Borovanský Michal K.Vary 3,-kč   188 Sabol L'ubomír Vsetín 3,-kč
25 Dobroň Michal K.Vary 3,-kč   189 Sakrajda Petr Vsetín 3,-kč
26 Duben Miroslav K.Vary     190 Stantien Roman Vsetín 3,-kč
27 Dvořák Michal K.Vary 3,-kč   191 Stříteský Matěj Vsetín 3,-kč
28 Hanzlík Jiří K.Vary 3,-kč   192 Škoda Vladimír Vsetín  
29 Kloz Vojtěch K.Vary 3,-kč   193 Štach Lubomír Vsetín 3,-kč
30 Košťál Jan K.Vary 3,-kč   194 Štefl Martin (G) Vsetín 5,-kč
31 Kraft Milan K.Vary 5,-kč   195 Vehviläinen Simo (G) Vsetín  
32 Kumstát Petr K.Vary 3,-kč   196 Brincko Dušan Vsetín 3,-kč
33 Machulda Vladimír K.Vary 3,-kč   197 Pelikovský Waldemar Vsetín 3,-kč
34 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 5,-kč   198 Beroun Jiří Znojmo 3,-kč
35 Mudroch Petr K.Vary 3,-kč   199 Bičánek Radim Znojmo 3,-kč
36 Němec Ondřej K.Vary     200 Čakajík Martin Znojmo 3,-kč
37 Pech Lukáš K.Vary 3,-kč   201 Dopita Jiří Znojmo  
38 Procházka Milan K.Vary 3,-kč   202 Erat Roman Znojmo 3,-kč
39 Řezníček Josef K.Vary 3,-kč   203 Haman Radek Znojmo 3,-kč
40 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 5,-kč   204 Harand Christoph Znojmo 3,-kč
41 Skladaný František K.Vary 3,-kč   205 Jareš Richard Znojmo  
42 Skuhravý Václav K.Vary 3,-kč   206 Kotaška Ivo Znojmo 3,-kč
43 Tvrdek Kamil K.Vary 3,-kč   207 Kucharczyk Radim Znojmo 3,-kč
44 Ustrnul Libor K.Vary 3,-kč   208 Mojžíš Pavel Znojmo 3,-kč
45 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   209 Němeček Roman Znojmo 3,-kč
46 Dresler Jan Vítkovice 3,-kč   210 Plášek Karel Znojmo  
47 Gulaši Michal Vítkovice     211 Pucher Peter Znojmo  
48 Hubáček Petr Vítkovice 3,-kč   212 Růžička Martin Znojmo  
49 Hudec Stanislav Vítkovice 3,-kč   213 Selingr Pavel Znojmo 3,-kč
50 Chmelíř Lukáš Vítkovice 3,-kč   214 Svoboda Jaroslav Znojmo 3,-kč
51 Irgl Zbyněk Vítkovice     215 Šmach Ondřej Znojmo  
52 Jasečko Stanislav Vítkovice 3,-kč   216 Trvaj Jiří (G) Znojmo 5,-kč
53 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč   217 Turoň David Znojmo 3,-kč
54 Káňa Tomáš Vítkovice 3,-kč   218 Vaškovič Lubomír Znojmo  
55 Köhler Bedřich Vítkovice 3,-kč   219 Adamec David (G) Znojmo 5,-kč
56 Krenželok Lukáš Vítkovice 3,-kč   220 Balán Stanislav Zlín 3,-kč
57 Kropáč Radoslav Vítkovice     221 Čech Jakub (G) Zlín  
58 Kuboš Petr Vítkovice 3,-kč   222 Čech Martin Zlín  
59 Mikulík Milan Vítkovice 3,-kč   223 Galvas Lukáš Zlín 3,-kč
60 Pinc Marek (G) Vítkovice 5,-kč   224 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč
61 Procházka Radek Vítkovice     225 Horáček Jan Zlín 3,-kč
62 Seman Filip Vítkovice 3,-kč   226 Kašpařík Pavel Zlín 3,-kč
63 Šímíček Roman Vítkovice     227 Kovář Robin Zlín 3,-kč
64 Štepánek Jakub (G) Vítkovice 5,-kč   228 Kristek Jaroslav Zlín 3,-kč
65 Tomášek Martin Vítkovice 3,-kč   229 Kubiš Pavel Zlín 3,-kč
66 Klimek Lukáš Vítkovice 3,-kč   230 Leška Petr Zlín 3,-kč
67 Vykoukal Jiří Sparta     231 Lučka Martin Zlín 3,-kč
68 Vrbata David Sparta 3,-kč   232 Marušák Jiří Zlín 3,-kč
69 Ton Petr Sparta     233 Melenovský Marek Zlín 3,-kč
70 Tabaček Ján Sparta     234 Mokrejš Pavel Zlín 3,-kč
71 Sivek Michal Sparta     235 Murín Igor (G) Zlín 5,-kč
72 Salfický Dušan (G) Sparta 5,-kč   236 Nosek David Zlín 3,-kč
73 Ptáček František Sparta 3,-kč   237 Okál Miroslav Zlín 3,-kč
74 Přikryl Petr (G) Sparta 5,-kč   238 Pšůrný Michal Zlín 3,-kč
75 Protivný Tomáš Sparta 3,-kč   239 Pšurný Roman Zlín 3,-kč
76 Podlešák Martin Sparta     240 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč
77 Netík Tomáš Sparta 5,-kč   241 Sedlář Dalibor (G) Zlín 5,-kč
78 Mrázek Jaroslav Sparta 3,-kč   242 Sekeráš L'ubomír Zlín  
79 Langhammer Jakub Sparta 3,-kč   243 Tomík Robert Zlín 3,-kč
80 Kratěna Ondřej Sparta 3,-kč   244 Vosátko Lubomír Zlín 3,-kč
81 Hromas Karel Sparta     245 Záhorovský Martin Zlín 3,-kč
82 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč   246 Zubíček Pavel Zlín 3,-kč
83 Hlaváč Jan Sparta 5,-kč   247 Bílek Vítězslav Kladno 3,-kč
84 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč   248 Čech Vratislav Kladno 3,-kč
85 Dragoun Michal Sparta 3,-kč   249 Čurilla Marek Kladno  
86 Černošek Marek Sparta     250 Diviš Richard Kladno 3,-kč
87 Benýšek Ladislav Sparta 3,-kč   251 Frolík Martin Kladno  
88 Holub Jan Liberec 3,-kč   252 Gardoň Radek Kladno 3,-kč
89 Hruška Ondřej Liberec 3,-kč   253 Hájek David Kladno 3,-kč
90 Jech Ctibor Liberec 3,-kč   254 Havel Michal Kladno 3,-kč
91 Jiruš Valdemar Liberec 3,-kč   255 Hluchý Milan Kladno 3,-kč
92 Klimenta Tomáš Liberec 3,-kč   256 Horna Tomáš Kladno 3,-kč
93 Kočí Václav Liberec     257 Jaroš Petr Kladno 3,-kč
94 Krstev Angel Liberec     258 Kalla Jaroslav Kladno 3,-kč
95 Moravec Jiří Liberec 3,-kč   259 Kuchler Jiří Kladno 3,-kč
96 Nedvídek Michal (G) Liberec 5,-kč   260 Lev Jakub (G) Kladno 5,-kč
97 Pabiška Lukáš Liberec 3,-kč   261 Orct Zdeněk (G) Kladno 5,-kč
98 Pajič Rok Liberec 3,-kč   262 Patera Pavel Kladno  
99 Pletka Václav Liberec 3,-kč   263 Pavlas Aleš Kladno  
100 Plodek Jan Liberec 3,-kč   264 Procházka Libor Kladno  
101 Podkonický Andrej Liberec 3,-kč   265 Procházka Martin Kladno 5,-kč
102 Procházka Stanislav Liberec 3,-kč   266 Ševc Martin Kladno  
103 Stejskal Jiří (G) Liberec 5,-kč   267 Štěpánek Martin Kladno 3,-kč
104 Šachl Petr Liberec     268 Zeman Jiří Kladno  
105 Vaic Lubomír Liberec 3,-kč   269 Benák Václav Plzeň 3,-kč
106 Vampola Petr Liberec 3,-kč   270 Cartelli Mario Plzeň 3,-kč
107 Víšek Jan Liberec 3,-kč   271 Důraz Michal Plzeň  
108 Zíb Lukáš Liberec 3,-kč   272 Heřman Jan Plzeň  
109 Žabka Boris Liberec 3,-kč   273 Jež Petr (G) Plzeň 5,-kč
110 Andrašovský Dušan Pardubice 3,-kč   274 Kepl Richard Plzeň 3,-kč
111 Blažek Tomáš Pardubice 3,-kč   275 Král Richard Plzeň  
112 Čaloun Jan Pardubice 3,-kč   276 Málek Roman (G) Plzeň  
113 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč   277 Malinský Jiří Plzeň  
114 Havíř David Pardubice 3,-kč   278 Matějovský Radek Plzeň 3,-kč
115 Hlinka Miroslav Pardubice     279 Mazanec David Plzeň 3,-kč
116 Kolář Jan Pardubice 3,-kč   280 Nedoma Milan Plzeň 3,-kč
117 Koma Jaroslav Pardubice 3,-kč   281 Padělek Aleš Plzeň 3,-kč
118 Koukal Petr Pardubice     282 Rataj Igor Plzeň 3,-kč
119 Koutský Vladislav (G) Pardubice 5,-kč   283 Šaffer Adam Plzeň 3,-kč
120 Lašák Ján (G) Pardubice 5,-kč   284 Šindel Jakub Plzeň 3,-kč
121 Linhart Tomáš Pardubice     285 Trnka Pavel Plzeň 3,-kč
122 Novotný Andrej Pardubice 3,-kč   286 Vobořil Milan Plzeň  
123 Ondřej Zdeněk Pardubice 3,-kč   287 Zelenka Jiří Plzeň 3,-kč
124 Rolinek Tomáš Pardubice 5,-kč   288 Bednář Jaroslav Slavia 5,-kč
125 Snopek Jan Pardubice 3,-kč   289 Beránek Josef Slavia 5,-kč
126 Sýkora Petr Pardubice 5,-kč   290 Červenka Roman Slavia 5,-kč
127 Šeda Michal Pardubice 3,-kč   291 Divíšek Tomáš Slavia 3,-kč
128 Bednařík Lukáš Litvínov 3,-kč   292 Dlouhý Radek Slavia 3,-kč
129 Benda Jan Litvínov 3,-kč   293 Drtina Jiří Slavia 3,-kč
130 Bombic František Litvínov 3,-kč   294 Franěk Petr (G) Slavia 5,-kč
131 Branda Daniel Litvínov 3,-kč   295 Graňák Dominik Slavia 3,-kč
132 Černý Jakub Litvínov 3,-kč   296 Hronek Lukáš (G) Slavia 5,-kč
133 Gýna Vladimír Litvínov 3,-kč   297 Hruška David Slavia  
134 Hranáč Jan Litvínov 3,-kč   298 Jebavý Jiří Slavia 3,-kč
135 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 5,-kč   299 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
136 Jánský Peter Litvínov 3,-kč   300 Pojkar David Slavia  
137 Janeček Martin Litvínov 3,-kč   301 Růžička Vladimír ml. Slavia 3,-kč
138 Kopecký Milan Litvínov 3,-kč   302 Sklenář Jakub Slavia  
139 Kubinčák Vojtěch Litvínov 3,-kč   303 Sobotka Vladimír Slavia 5,-kč
140 Lukeš František Litvínov 3,-kč   304 Sup Michal Slavia 3,-kč
141 Morava Marian Litvínov 3,-kč   305 Špila Tomáš Slavia 3,-kč
142 Nikolov Angel Litvínov 3,-kč   306 Vlasák Tomáš Slavia 3,-kč
143 Poživil Lukáš Litvínov 3,-kč   307 Vondrka Michal Slavia 3,-kč
144 Prorok Ivo Litvínov 3,-kč   308 Žižka Tomáš Slavia 3,-kč
145 Reichel Robert Litvínov 5,-kč   309 Hubáček Radek Vsetín 3,-kč
146 Sklenička Zbyněk Litvínov 3,-kč   310 Tuček Petr (G) Znojmo 5,-kč
147 Skuhrovec Radim Litvínov 3,-kč   311 Novotný Andrej Zlín 3,-kč
148 Šlégr Jiří Litvínov     312 Altrichter Martin (G) Litvínov 5,-kč
149 Trávníček Michal Litvínov     313 Punčochář Petr Litvínov  
150 Podolka Michal (G) Litvínov 5,-kč   314 Starý Jan Pardubice 3,-kč
151 Bartoň Jaroslav Třinec 3,-kč   315 Tvrdík Michal Pardubice  
152 Biegl Radovan (G) Třinec 5,-kč   316 Pivko Libor Pardubice 3,-kč
153 Daneček Jan Třinec 3,-kč   317 Svoboda Adam (G) Pardubice  
154 Daneček Lukáš (G) Třinec 5,-kč   318 Kolář Jan II Pardubice  
155 Frolo Tomáš Třinec 3,-kč   319 Čech Martin Zlín 3,-kč
156 Hašek Jiří Třinec 3,-kč   320 Káňa Jan Vítkovice  
157 Hegery Alexandr Třinec 3,-kč   321 Voráček Tomáš Vítkovice  
158 Kolusz Marcin Třinec 3,-kč   322 Novotný Marek (G) Zlín 5,-kč
159 Korhoň Lubomír Třinec 3,-kč   323 Brňák Tomáš K.Vary 3,-kč
160 Kroupa Vlastimil Třinec 3,-kč   324 Zaťovič Martin K.Vary 3,-kč
161 Kudrna Jaroslav Třinec     325 Chrenko Tomáš K.Vary 3,-kč
162 Martynek Rostislav Třinec 3,-kč   326 Píša Aleš Pardubice 3,-kč
163 Pácal Tomáš Třinec 3,-kč   327 Mrázek František Pardubice 3,-kč
164 Peterek Jan Třinec 3,-kč   328 Kučera Josef (G) Vsetín  
DOTISK 1   DOTISK 2
329 Cikánek Lukáš (G) Kladno 7,-kč   379 Mocek David Vsetín 5,-kč
330 Trončinský Marek Kladno     380 Navrátil Lukáš Vsetín 5,-kč
331 Evan Jakub Kladno     381 Näätänen Matti Vsetín 5,-kč
332 Tatíček Petr Kladno 5,-kč   382 Andersons Janis Vsetín 5,-kč
333 Kazatel Michal Kladno     383 Darzinš Lauris Vsetín 5,-kč
334 Rudovský Jan Kladno 5,-kč   384 Knebl Marek Vsetín 5,-kč
335 Hnilička Milan (G) Liberec 7,-kč   385 Kapr David Vsetín 5,-kč
336 Čutta Jakub Liberec 5,-kč   386 Pokora Tomáš Vsetín 5,-kč
337 Rýgl Martin Liberec     387 Barus Miroslav Vsetín 5,-kč
338 Dušek Antonín Liberec 5,-kč   388 Hruška Jan Vsetín 5,-kč
339 Novák Václav Liberec     389 Fadrný Jan Vsetín 5,-kč
340 Cetkovský Jiří Pardubice     390 Verlič Jure (G) Vsetín 7,-kč
341 Čech Martin Pardubice 5,-kč   391 Novotný Marek (G) Vítkovice 7,-kč
342 Derner Lukáš Plzeň     392 Sedlák Adam Vítkovice 5,-kč
343 Boháč Dominik Plzeň     393 Barinka Michal Vítkovice 5,-kč
344 Adamský Martin Plzeň     394 Hamrák Matěj Vítkovice 5,-kč
345 Divíšek Tomáš Plzeň 5,-kč   395 Hudáček Vladimír (G) Plzeň 7,-kč
346 Ludvík David Plzeň 5,-kč   396 Štelmach Antonín (G) Plzeň 7,-kč
347 Fabuš Peter Plzeň 5,-kč   397 Čakajík Martin Plzeň 5,-kč
348 Kubalík Tomáš Plzeň     398 Čech Vrastislav Plzeň 5,-kč
349 Pulpán Lukáš Plzeň 5,-kč   399 Vampola Petr Plzeň 5,-kč
350 Dobrovolný Jiří Plzeň     400 Laš Marek Plzeň 5,-kč
351 Kracík Jaroslav Plzeň 5,-kč   401 Mrázek Jaroslav Kladno 5,-kč
352 Svoboda Adam (G) Slavia 7,-kč   402 Bělohlav Radek Kladno 5,-kč
353 Taskinen Vitali (G) Slavia 7,-kč   403 Galík Martin K.Vary 5,-kč
354 Rataj Igor Slavia 5,-kč   404 Zucker David K.Vary 5,-kč
355 Doležal Jiří Slavia     405 Straka Michal K.Vary 5,-kč
356 Čermák Leoš Slavia 5,-kč   406 Čech Filip Zlín 5,-kč
357 Jass Maris Slavia 5,-kč   407 Bokroš Lukáš Zlín 5,-kč
358 Hlavačka Martin Slavia     408 Kameš Jaroslav (G) Znojmo 7,-kč
359 Kolařík Pavel Slavia 5,-kč   409 Tvrdík Michal Znojmo 5,-kč
360 Duba Tomáš (G) Sparta     410 Škoda Vladimír Znojmo 5,-kč
361 Krätzer Jakub Sparta 5,-kč   411 Pucher Peter Pardubice 5,-kč
362 Stehlík Richard Sparta     412 Mertl Tomáš Č.Buděj. 5,-kč
363 Štrba Martin Sparta 5,-kč   413 Šindelář Filip (G) Liberec 7,-kč
364 Vojtek Martin (G) Třinec     414 Čermák Leoš Liberec  
365 Kundrádek Tomáš Třinec     415 Fiala Radek (G) Litvínov 7,-kč
366 Seman Daniel Třinec 5,-kč   416 Rindoš Lukáš Litvínov 5,-kč
367 Vůjtek Vladimír Třinec     417 Havel Lukáš Slavia 5,-kč
368 Štefanka Juraj Třinec     418 Vašíček Jiří Slavia 5,-kč
369 Steber Jan Třinec     419 Kubeš Vladislav Slavia 5,-kč
370 Pavelek Zdeněk Třinec 5,-kč   420 Podešva Martin Vsetín 5,-kč
371 Vošvrda Tomáš (G) Vítkovice     421 Hanzal Jiří Č.Buděj. 5,-kč
372 Weissmann Erik Vítkovice 5,-kč   422 Parýzek Martin Č.Buděj. 5,-kč
373 Mikula Ondřej Vítkovice     423 Čechmánek Roman (G) Třinec 7,-kč
374 Štach Lubomír Znojmo 5,-kč   424 Frühauf Peter Třinec 5,-kč
375 Padělek Aleš Znojmo     425 Stals Juris Třinec 5,-kč
376 Chvátal Marek Znojmo 5,-kč   426 Hlouch Roman Třinec 5,-kč
377 Meidl Václav Znojmo 5,-kč   427 Říha Lukáš Třinec 5,-kč
378 Říha Vladimír Znojmo     428 Vrdlovec Daniel Vsetín 5,-kč
          429 Haschka Libor Vsetín 5,-kč
S15 Seznam karet (309-365)   5,-kč   430 Štůrala Tomáš (G) Vsetín 7,-kč
S16 Seznam karet (366-422)   5,-kč   431 Procházka Michael Vsetín 5,-kč
S17 Seznam karet (423-434)   5,-kč   432 Hazula Petr Vsetín 5,-kč
          433 Tomica Marek Slavia 5,-kč
          434 Martinec Lukáš Plzeň 5,-kč
UTKÁNÍ HVĚZD   JÁGR TEAM
UH01 Hnilička Milan (G) Liberec 7,-kč   JT01 Schwarz Marek (G) Jágr Team 10,-kč
UH02 Málek Roman (G) Plzeň 7,-kč   JT02 Kameš Jaroslav (G) Jágr Team 10,-kč
UH03 Novák Jan Slavia 5,-kč   JT03 Tlustý Jiří Jágr Team  
UH04 Blaťák Miroslav Zlín 5,-kč   JT04 Tatíček Petr Jágr Team 8,-kč
UH05 Ptáček František Sparta 5,-kč   JT05 Koreis Jakub Jágr Team  
UH06 Řezníček Josef K.Vary 5,-kč   JT06 Novotný Jiří Jágr Team 8,-kč
UH07 Tesařík Radim Třinec 5,-kč   JT07 Krajíček Lukáš Jágr Team 8,-kč
UH08 Hudec Stanislav Vítkovice 5,-kč   JT08 Richter Martin Jágr Team 8,-kč
UH09 Jiruš Valdemar Liberec 5,-kč   JT09 Klesla Rostislav Jágr Team 8,-kč
UH10 Richter Martin Liberec 5,-kč   JT10 Melichar Josef Jágr Team 8,-kč
UH11 Rachůnek Ivan Zlín 5,-kč   JT11 Rozsíval Michal Jágr Team 8,-kč
UH12 Vaic Lubomír Liberec 5,-kč   JT12 Tenkrát Petr Jágr Team 8,-kč
UH13 Sýkora Petr Pardubice     JT13 Plekanec Tomáš Jágr Team  
UH14 Mikeska Michal Pardubice 5,-kč   JT14 Hlinka Jaroslav Jágr Team  
UH15 Marek Jan Sparta 5,-kč   JT15 Hrdina Jan Jágr Team 8,-kč
UH16 Tomica Marek Slavia 5,-kč   JT16 Kotalík Aleš Jágr Team 8,-kč
UH17 Burger Jiří Vítkovice 5,-kč   JT17 Kaberle Tomáš Jágr Team 8,-kč
UH18 Trávníček Michal Litvínov 5,-kč   JT18 Výborný David Jágr Team 8,-kč
UH19 Gardoň Radek Kladno 5,-kč   JT19 Straka Martin Jágr Team 8,-kč
UH20 Moravec David Plzeň 5,-kč   JT20 Ručinský Martin Jágr Team 8,-kč
UH21 Peterek Jan Třinec 5,-kč   JT21 Jágr Jaromír Jágr Team  
UH22 Křetínský Aleš Skalice 5,-kč   JT22 Svoboda Jaroslav Jágr Team 8,-kč
          JT23 Hudler Jiří Jágr Team 8,-kč
CL16 František Ptáček - CL seznam 5,-kč   15 Jágr Jaromír -CL Jágr Team  
SNIPER - BODY   SNIPER - GÓLY
B01 Marek Jan Sparta 7,-kč   G01 Ton Petr Sparta 7,-kč
B02 Vaic Lubomír Liberec 7,-kč   G02 Sup Michal Slavia 7,-kč
B03 Beránek Josef Slavia 7,-kč   G03 Marek Jan Sparta  
B04 Ton Petr Sparta 7,-kč   G04 Kudrna Jaroslav Třinec 7,-kč
B05 Kudrna Jaroslav Třinec 7,-kč   G05 Bednář Jaroslav Slavia  
B06 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   G06 Padělek Aleš Plzeň 7,-kč
B07 Duda Radek Slavia 7,-kč   G07 Vaic Lubomír Liberec 7,-kč
B08 Peterek Jan Třinec 7,-kč   G08 Čaloun Jan Pardubice 7,-kč
B09 Pucher Peter Znojmo 7,-kč   G09 Rataj Igor Liberec 7,-kč
B10 Benda Jan Litvínov 7,-kč   G10 Pucher Peter Znojmo 7,-kč
B11 Hubáček Petr Vítkovice     G11 Duda Radek Slavia 7,-kč
B12 Čaloun Jan Pardubice     G12 Hubáček Petr Vítkovice 7,-kč
B13 Vlasák Tomáš Slavia 7,-kč   G13 Kratěna Ondřej Sparta 7,-kč
B14 Štrba Martin Sparta     G14 Zelenka Jiří Plzeň 7,-kč
B15 Sup Michal Slavia 7,-kč   G15 Benda Jan Litvínov 7,-kč
SNIPER OBRÁNCI - BODY   BRATŘI V ELH
O01 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč   BR1 Káňa Jan / Káňa Tomáš Vítkovice 10,-kč
O02 Novák Jan Slavia     BR2 Heřman Martin/ Jan Plzeň  
O03 Hudec Stanislav Vítkovice 7,-kč   BR3 Daneček Lukáš(G)/ Jan Třinec 10,-kč
O04 Richter Martin Liberec 7,-kč   BR4 Hubáček Jan / Petr Vse/Vit 10,-kč
O05 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč   BR5 Pšurný Micha/ Roman Zlín 10,-kč
O06 Gřegořek Petr Č.Buděj. 7,-kč   STARS
O07 Posmyk Marek Č.Buděj.     NH01 Stejskal Jiří (G) Liberec 10,-kč
O08 Ševc Martin Kladno 7,-kč   NH02 Podkonický Andrej Liberec 10,-kč
O09 Řezníček Josef K.Vary 7,-kč   NH03 Branda Daniel Litvínov 10,-kč
O10 Blaťák Miroslav Zlín     NH04 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 10,-kč
O11 Kadlec Petr Slavia 7,-kč   NH05 Kraft Milan K.Vary 10,-kč
O12 Tesařík Radim Třinec 7,-kč   NH06 Murín Igor (G) Zlín 10,-kč
O13 Krstev Angel Liberec     NH07 Leška Petr Zlín 10,-kč
O14 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč   NH08 Hamrlík Martin Zlín 10,-kč
O15 Ptáček František Sparta 7,-kč   NH09 Málek Roman (G) Plzeň 10,-kč
TRENÉŘI   NH10 Král Richard Plzeň  
T01 Bokroš Ernest Zlín 6,-kč   NH11 Sýkora Petr Pardubice 10,-kč
T02 Holaň Miloš Vítkovice 6,-kč   NH12 Hlinka Miroslav Pardubice 10,-kč
T03 Hořava Miloslav Znojmo 6,-kč   NH13 Turek Roman (G) Č.Buděj.  
T04 Jandač Josef Č.Buděj. 6,-kč   NH14 Nedorost Václav Č.Buděj. 10,-kč
T05 Juřík Jiří Třinec 6,-kč   NH15 Polanský Jiří Třinec 10,-kč
T06 Müller Zdeněk Kladno     NH16 Orct Zdeněk (G) Kladno 10,-kč
T07 Paleček Josef Liberec 6,-kč   NH17 Bednář Jaroslav Slavia 10,-kč
T08 Růžička Vladimír Slavia 6,-kč   NH18 Salfický Dušan (G) Sparta 10,-kč
T09 Říha Miloš Pardubice 6,-kč   NH19 Vykoukal Jiří Sparta  
T10 Sýkora Marek Plzeň 6,-kč   NH20 Demel Tomáš Vsetín 10,-kč
T11 Sýkora Václav Litvínov 6,-kč   NH21 Štefl Martin (G) Vsetín 10,-kč
T12 Venera Zdeněk K.Vary     NH22 Erat Roman Znojmo 10,-kč
T13 Vlach Rostislav Vsetín     NH23 Mojžíš Pavel Znojmo 10,-kč
T14 Výborný František Sparta 6,-kč   NH24 Trvaj Jiří (G) Znojmo 10,-kč
T15 Hübl Jaroslav st. Litvínov 6,-kč   NH25 Irgl Zbyněk Vítkovice 10,-kč
T16 Fryčer Miroslav Vítkovice 6,-kč          
T17 Kučera Jiří Plzeň 6,-kč   17 Seznam karet   5,-kč
KLUBOVÁ KARTA   LOGO - SEZNAM KARET
K01 Turek R.(G)/Nedorost V. Č.Buděj. 7,-kč   S01 HC České Budějovice Č.Buděj. 8,-kč
K02 Mensátor L.(G)/Kumstát P. K.Vary 7,-kč   S02 HC Karlovy Vary K.Vary 8,-kč
K03 Patera P./Orct Zdeněk(G) Kladno 7,-kč   S03 HC Vítkovice Vítkovice 8,-kč
K04 Stejskal Jiří(G)/Plodek Jan Liberec 7,-kč   S04 HC Sparta Praha Sparta 8,-kč
K05 Reichel Robert/Hübl J.(G) Litvínov 7,-kč   S05 Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč
K06 Sýkora Petr/Lašák Ján (G) Pardubice 7,-kč   S06 HC Pardubice Pardubice  
K07 Zelenka J./Málek R.(G) Plzeň 7,-kč   S07 HC Litvínov Litvínov 8,-kč
K08 Vlasák T./Franěk Petr(G) Slavia 7,-kč   S08 HC Třinec Třinec 8,-kč
K09 Salfický D.(G)/Hlinka J. Sparta     S09 Vsetínská Hokejová Vsetín 8,-kč
K10 Biegl Radovan(G)/Výtisk J. Třinec 7,-kč   S10 HC Znojemští Orli Znojmo 8,-kč
K11 Pinc Marek(G)/Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   S11 HC Zlín Zlín 8,-kč
K12 Štefl Martin(G)/Stantien R. Vsetín 7,-kč   S12 HC Kladno Kladno 8,-kč
K13 Murín Igor(G)/Leška Petr Zlín 7,-kč   S13 HC Plzeň Plzeň 8,-kč
K14 Trvaj Jiří(G)/Dopita Jiří Znojmo 7,-kč   S14 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč
ÚSPĚŠNOST ZÁSAHŮ   PRŮMĚR ZASAHŮ
U01 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč   P01 Hnilička Milan (G) Liberec 9,-kč
U02 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč   P02 Murín Igor (G) Zlín 9,-kč
U03 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč   P03 Franěk Petr (G) Slavia 9,-kč
U04 Hnilička Milan (G) Liberec     P04 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 9,-kč
U05 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč   P05 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč
U06 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč   P06 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
U07 Málek Roman (G) Plzeň 9,-kč   P07 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč
U08 Chábera Jan (G) Č.Buděj. 9,-kč   P08 Turek Roman (G) Č.Buděj 9,-kč
U09 Fiala Radek (G) Litvínov 9,-kč   P09 Fiala Radek (G) Litvínov 9,-kč
U10 Hovi Sasu (G) Vsetín 9,-kč   P10 Málek Roman (G) Plzeň 9,-kč
U11 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč   P11 Jarina Kamil (G) Litvínov 9,-kč
U12 Jarina Kamil (G) Litvínov 9,-kč   P12 Altrichter Martin (G) Litvínov 9,-kč
U13 Bříza Petr (G) Sparta 9,-kč   P13 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč
U14 Altrichter Martin (G) Litvínov 9,-kč   P14 Bříza Petr (G) Sparta  
U15 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč   P15 Biegl Radovan (G) Třinec 9,-kč
                 
S20 Chábera Jan - CL Č.Buděj. 9,-kč   S19 Chábera Jan - CL Č.Buděj. 9,-kč
















 

TOPlist