aktualizováno: 23.10.2018 09:48:35

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2008/2009

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2008/2009 
  imageimageimage

 

MÁM pouze karty u kterých je cena !!!
Karty  bez ceny NEMÁM!!!
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Kuchejda David Č.Buděj. 3,-kč   164 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč
2 Huml Ivan Č.Buděj. 5,-kč   165 Hromas Karel Sparta 3,-kč
3 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 5,-kč   166 Bolf Lukáš Sparta 3,-kč
4 Mucha Ján Č.Buděj. 3,-kč   167 Černošek Marek Sparta 3,-kč
5 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč   168 Látal Martin Sparta 3,-kč
6 Květoň Lukáš Č.Buděj. 3,-kč   169 Podlešák Martin Sparta 3,-kč
7 Poživil Lukáš Č.Buděj. 3,-kč   170 Ručinský Martin Sparta 5,-kč
8 Hudec Michal Č.Buděj. 3,-kč   171 Cunik Matěj Sparta 3,-kč
9 Gulaš Milan Č.Buděj. 3,-kč   172 Broš Michal Sparta 3,-kč
10 Toman Milan Č.Buděj. 3,-kč   173 Gulaši Michal Sparta 3,-kč
11 Veselý Ondřej Č.Buděj. 3,-kč   174 Kratěna Ondřej Sparta 3,-kč
12 Macháček Petr Č.Buděj. 3,-kč   175 Ton Petr Sparta 5,-kč
13 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč   176 Melichárek Tibor Sparta 3,-kč
14 Duda Radek Č.Buděj. 3,-kč   177 Duba Tomáš (G) Sparta 5,-kč
15 Vydarený René Č.Buděj. 3,-kč   178 Netík Tomáš Sparta 5,-kč
16 Turek Roman (G) Č.Buděj. 7,-kč   179 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 5,-kč
17 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč   180 Hrdel Zbyněk Sparta 3,-kč
18 Frolo Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   181 Vykoukal Jiří Sparta 5,-kč
19 Kůrka Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   182 Procházka Libor Sparta 5,-kč
20 Mertl Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   183 Dragoun Michal Sparta 3,-kč
21 Vak Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   184 Mrňa Pavel Sparta 3,-kč
22 Sičák Vladimír Č.Buděj. 3,-kč   185 Seman Daniel Třinec 3,-kč
23 Zucker David K.Vary 3,-kč   186 Květoň David Třinec 3,-kč
24 Skladaný František K.Vary 3,-kč   187 Moravec David Třinec 5,-kč
25 Grof Jakub K.Vary 3,-kč   188 Rangl David Třinec 3,-kč
26 Koštál Jan K.Vary 3,-kč   189 Kania Jakub Třinec 3,-kč
27 Kristek Jaroslav K.Vary 3,-kč   190 Výtisk Jan Třinec 3,-kč
28 Hanzlík Jiří K.Vary 3,-kč   191 Andersons Janis Třinec 3,-kč
29 Řezníček Josef K.Vary 3,-kč   192 Polanský Jiří Třinec 3,-kč
30 Mensator Lukáš (G) K.Vary 5,-kč   193 Balej Jozef Třinec 3,-kč
31 Pech Lukáš K.Vary 3,-kč   194 Sekeráš Lubomír Třinec 5,-kč
32 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 5,-kč   195 Lojek Martin Třinec 3,-kč
33 Melenovský Marek K.Vary 3,-kč   196 Vojtek Martin (G) Třinec 5,-kč
34 Dobroň Michal K.Vary 3,-kč   197 Gureň Miloslav Třinec 3,-kč
35 Hluchý Milan K.Vary 3,-kč   198 Kovačik Miroslav Třinec 3,-kč
36 Procházka Milan K.Vary 3,-kč   199 Tomík Robert Třinec 3,-kč
37 Duben Miroslav K.Vary 3,-kč   200 Čechmánek Roman (G) Třinec 5,-kč
38 Němec Ondřej K.Vary 5,-kč   201 Martynek Rostislav Třinec 3,-kč
39 Kumstát Petr K.Vary 3,-kč   202 Malec Tomáš Třinec 3,-kč
40 Mudroch Petr K.Vary 3,-kč   203 Polák Vojtěch Třinec 3,-kč
41 Dej Rostislav K.Vary 3,-kč   204 Hampl Zbyněk Třinec 3,-kč
42 Prošek Roman K.Vary 3,-kč   205 Pavelek Zdeněk Třinec 3,-kč
43 Skuhravý Václav K.Vary 3,-kč   206 Peterek Jan Třinec 3,-kč
44 Bílek Vítězslav K.Vary 3,-kč   207 Piecha Jan Třinec 3,-kč
45 Branda Daniel Litvínov 3,-kč   208 Lašek Jakub Třinec 3,-kč
46 Lukeš František Litvínov 3,-kč   209 Hašek Jiří Třinec 3,-kč
47 Švárný Ivan Litvínov 3,-kč   210 Vosátko Lubomír Třinec 3,-kč
48 Černý Jakub Litvínov 3,-kč   211 Kaňko Petr Třinec 3,-kč
49 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 5,-kč   212 Melichárek Tibor Třinec 3,-kč
50 Šlégr Jiří Litvínov 5,-kč   213 Pavlas Aleš Kladno 3,-kč
51 Kubát Karel Litvínov 3,-kč   214 Hájek David Kladno 3,-kč
52 Rindoš Lukáš Litvínov 3,-kč   215 Růžička David Kladno 3,-kč
53 Jenáček Martin Litvínov 3,-kč   216 Stieler David Kladno 3,-kč
54 Mach Martin Litvínov 3,-kč   217 Rudovský Jan Kladno 3,-kč
55 Walter Martin Litvínov 3,-kč   218 Srdínko Jan Kladno 3,-kč
56 Trávníček Michal Litvínov 3,-kč   219 Tomajko Jan Kladno 3,-kč
57 Vobořil Milan Litvínov 3,-kč   220 Kalla Jaroslav Kladno 3,-kč
58 Jánský Peter Litvínov 3,-kč   221 Kuchler Jiří Kladno 3,-kč
59 Franěk Petr (G) Litvínov 5,-kč   222 Čurilla Marek Kladno 3,-kč
60 Punčochář Petr Litvínov 3,-kč   223 Trončinský Marek Kladno 3,-kč
61 Skuhrovec Radim Litvínov 3,-kč   224 Frolík Martin Kladno 3,-kč
62 Reichel Robert Litvínov 5,-kč   225 Procházka Martin Kladno 5,-kč
63 Hübl Viktor Litvínov 3,-kč   226 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 5,-kč
64 Kroupa Vlastimil Litvínov 3,-kč   227 Patera Pavel Kladno 5,-kč
65 Kubinčák Vojtěch Litvínov 3,-kč   228 Hořava Petr Kladno 3,-kč
66 Bahenský Zdeněk Litvínov 3,-kč   229 Tenkrát Petr Kladno 3,-kč
67 Kotaška Ivo Znojmo 3,-kč   230 Bělohlav Radek Kladno 3,-kč
68 Švrček Jan Znojmo 3,-kč   231 Diviš Richard Kladno 3,-kč
69 Kameš Jaroslav (G) Znojmo 5,-kč   232 Nádašdi Tomáš Kladno 3,-kč
70 Mrázek Jaroslav Znojmo 3,-kč   233 Orct Zdeněk (G) Kladno 5,-kč
71 Svoboda Jaroslav Znojmo 3,-kč   234 Podkonický Andrej Liberec 3,-kč
72 Beroun Jiří Znojmo 3,-kč   235 Dušek Antonín Liberec 3,-kč
73 Dopita Jiří Znojmo 5,-kč   236 Žabka Boris Liberec 3,-kč
74 Trvaj Jiří (G) Znojmo 5,-kč   237 Modrý Jaroslav Liberec 5,-kč
75 Štach Lubomír Znojmo 3,-kč   238 Zíb Lukáš Liberec 3,-kč
76 Chvátal Marek Znojmo 3,-kč   239 Fikrt Michal (G) Liberec 5,-kč
77 Růžička Martin Znojmo 3,-kč   240 Nedvídek Michal (G) Liberec 5,-kč
78 Mojžíš Pavel Znojmo 3,-kč   241 Bartovič Milan Liberec 3,-kč
79 Selingr Pavel Znojmo 3,-kč   242 Kašpařík Pavel Liberec 3,-kč
80 Haman Radek Znojmo 3,-kč   243 Šachl Petr Liberec 3,-kč
81 Procházka Radek Znojmo 3,-kč   244 Jareš Richard Liberec 3,-kč
82 Kucharczyk Radim Znojmo 3,-kč   245 Procházka Stanislav Liberec 3,-kč
83 Tesařík Radim Znojmo 3,-kč   246 Harant Tomáš Liberec 3,-kč
84 Erat Roman Znojmo 3,-kč   247 Klimenta Tomáš Liberec 3,-kč
85 Čachotský Tomáš Znojmo 3,-kč   248 Nedorost Václav Liberec 5,-kč
86 Demel Tomáš Znojmo 3,-kč   249 Pletka Václav Liberec 3,-kč
87 Plášek Karel Znojmo 3,-kč   250 Jiruš Valdemar Liberec 3,-kč
88 Boháč Daniel ML Boleslav 3,-kč   251 Blatný Zdeněk Liberec 3,-kč
89 Mocek David ML Boleslav 3,-kč   252 Andrašovský Dušan Zlín 3,-kč
90 Šindelář Filip (G) ML Boleslav 5,-kč   253 Ondráček Jiří Zlín 3,-kč
91 Benda Jan ML Boleslav 3,-kč   254 Balán Stanislav Zlín 3,-kč
92 Holub Jan ML Boleslav 3,-kč   255 Píša Aleš Pardubice 3,-kč
93 Chábera Jan (G) ML Boleslav 5,-kč   256 Rákos Daniel Pardubice 3,-kč
94 Marušák Jiří ML Boleslav 3,-kč   257 Havíř David Pardubice 3,-kč
95 Jindra Josef ML Boleslav 3,-kč   258 Kolář Jan Pardubice 3,-kč
96 Hanolovský Lukáš ML Boleslav 3,-kč   259 Lašák Ján (G) Pardubice 5,-kč
97 Posmyk Marek ML Boleslav 3,-kč   260 Snopek Jan Pardubice 3,-kč
98 Čech Martin ML Boleslav 3,-kč   261 Starý Jan Pardubice 3,-kč
99 Štrba Martin ML Boleslav 3,-kč   262 Koma Jaroslav Pardubice 3,-kč
100 Barinka Peter ML Boleslav 3,-kč   263 Cetkovský Jiří Pardubice 3,-kč
101 Bauer Richard ML Boleslav 3,-kč   264 Pivko Libor Pardubice 3,-kč
102 Pšůrný Roman ML Boleslav 3,-kč   265 Štrbák Martin Pardubice 3,-kč
103 Tomas Roman ML Boleslav 3,-kč   266 Šeda Michal Pardubice 3,-kč
104 Brňák Tomáš ML Boleslav 3,-kč   267 Tvrdík Michal Pardubice 3,-kč
105 Nouza Tomáš ML Boleslav 3,-kč   268 Pucher Peter Pardubice 3,-kč
106 Sýkora Tomáš ML Boleslav 3,-kč   269 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč
107 Eiselt Václav ML Boleslav 3,-kč   270 Koukal Petr Pardubice 3,-kč
108 Kočí Václav ML Boleslav 3,-kč   271 Somík Radovan Pardubice 3,-kč
109 Kubeš Vladislav ML Boleslav 3,-kč   272 Blažek Tomáš Pardubice 3,-kč
110 Gajovský Nikola ML Boleslav 3,-kč   273 Divíšek Tomáš Pardubice 3,-kč
111 Král Richard ML Boleslav 3,-kč   274 Ondřej Zdeněk Pardubice 3,-kč
112 Schnábel Robert ML Boleslav 3,-kč   275 Zukal Marek Pardubice 3,-kč
113 Rod Tomáš ML Boleslav 3,-kč   276 Koutský Vladimír (G) Pardubice 5,-kč
114 Krstev Angel Vítkovice 3,-kč   277 Svoboda Adam (G) Slavia 5,-kč
115 Ovčačík Ctirad Vítkovice 3,-kč   278 Hruška David Slavia 3,-kč
116 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 5,-kč   279 Furch Dominik (G) Slavia 5,-kč
117 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   280 Sklenář Jakub Slavia 3,-kč
118 Štefanka Juraj Vítkovice 3,-kč   281 Novák Jan Slavia 3,-kč
119 Korhoň Lubomír Vítkovice 3,-kč   282 Bednář Jaroslav Slavia 5,-kč
120 Klimek Lukáš Vítkovice 3,-kč   283 Doležal Jiří Slavia 3,-kč
121 Krenželok Lukáš Vítkovice 3,-kč   284 Drtina Jiří Slavia 3,-kč
122 Kvapil Marek Vítkovive 5,-kč   285 Vašíček Jiří Slavia 3,-kč
123 Pinc Marek (G) Vítkovice 5,-kč   286 Beránek Josef Slavia 5,-kč
124 Barinka Michal Vítkovice 3,-kč   287 Martinka Lukáš Slavia 3,-kč
125 Roman Ondřej Vítkovice 3,-kč   288 Tomica Marek Slavia 3,-kč
126 Trnka Pavel Vítkovice 5,-kč   289 Vondrka Michal Slavia 5,-kč
127 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč   290 Čermák Miloslav Slavia 3,-kč
128 Kuboš Petr Vítkovice 3,-kč   291 Kolařík Pavel Slavia 3,-kč
129 Hruška Radim Vítkovice 3,-kč   292 Jelínek Petr Slavia 3,-kč
130 Stehlík Richard Vítkovice 3,-kč   293 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
131 Petrovický Robert Vítkovice 5,-kč   294 Červenka Roman Slavia 5,-kč
132 Šimíček Roman Vítkovice 5,-kč   295 Micka Tomáš Slavia 3,-kč
133 Ujčík Viktor Vítkovice 5,-kč   296 Žižka Tomáš Slavia 3,-kč
134 Svačina Vladimír Vítkovice 3,-kč   297 Růžička Vladimír ml. Slavia 3,-kč
135 Treille Yorick Vítkovice 3,-kč   298 Šindel Jakub Plzeň 3,-kč
136 Suchý Jiří Vítkovice 3,-kč   299 Dresler Jan Plzeň 3,-kč
137 Kollár Andrej Zlín 3,-kč   300 Kracík Jaroslav Plzeň 3,-kč
138 Bořuta Antoním Zlín 3,-kč   301 Martinec Lukáš Plzeň 3,-kč
139 Köhler Bedřich Zlín     302 Laš Marek Plzeň 3,-kč
140 Nosek David Zlín 3,-kč   303 Adamský Martin Plzeň 3,-kč
141 Čech Filip Zlín 3,-kč   304 Altrichter Martin (G) Plzeň 5,-kč
142 Murín Igor (G) Zlín 5,-kč   305 Čakajík Martin Plzeň 3,-kč
143 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč   306 Straka Martin Plzeň 5,-kč
144 Matějka Jan Zlín 3,-kč   307 Důras Martin Plzeň 3,-kč
145 Balaštík Jaroslav Zlín 3,-kč   308 Dvořák Michal Plzeň  
146 Kučný Jiří Zlín 3,-kč   309 Fabuš Peter Plzeň 3,-kč
147 Galvas Lukáš Zlín 3,-kč   310 Vampola Petr Plzeň 3,-kč
148 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč   311 Matějovský Radek Plzeň 3,-kč
149 Lučka Martin Zlín 3,-kč   312 Málek Roman (G) Plzeň  
150 Záhorovský Martin Zlín 3,-kč   313 Hudec Stanislav Plzeň 3,-kč
151 Pšůrný Michal Zlín 3,-kč   314 Kubalík Tomáš Plzeň 3,-kč
152 Kubiš Pavel Zlín 3,-kč   315 Pácal Tomáš Plzeň 3,-kč
153 Leška Petr Zlín 3,-kč   316 Vlasák Tomáš Plzeň 5,-kč
154 Mokrejš Petr Zlín 3,-kč   317 Benák Václav Plzeň 3,-kč
155 Míka Radek Zlín 3,-kč   318 Kubica Zdeněk Plzeň 3,-kč
156 Biegl Radovan (G) Zlín 5,-kč   319 Zápotočný Daniel Plzeň 3,-kč
157 Vlach Roman Zlín 3,-kč   320 Kovář Jan Plzeň 5,-kč
158 Linhart Tomáš Zlín 3,-kč   321 Redhlis Jokabs Plzeň 5,-kč
159 Výborný David Sparta 5,-kč   322 Cartelli Mario Plzeň 3,-kč
160 Ptáček František Sparta 3,-kč   323 Francouz Pavel (G) Plzeň 5,-kč
161 Koreis Jakub Sparta 3,-kč   324 Smrek Peter Plzeň 3,-kč
162 Langhammer Jakub Sparta 3,-kč   325 Sedláček Jakub (G) Zlín 5,-kč
163 Vojta Jakub Sparta 3,-kč          
HC HAVÍŘOV   HC HAVÍŘOV
326 Brynecký Daniel Havířov 3,-kč   342 Piecha Martin Havířov 3,-kč
327 Klimša David Havířov 3,-kč   343 Podešva Martin Havířov 3,-kč
328 Rangl David Havířov 3,-kč   344 Štěpánek Martin Havířov 3,-kč
329 Hrňa Erik Havířov 3,-kč   345 Novák Michal Havířov 3,-kč
330 Seman Filip Havířov 3,-kč   346 Valent Michal (G) Havířov 5,-kč
331 Štefanka Filip Havířov 3,-kč   347 Velecký Michal Havířov 3,-kč
332 Čech Jakub (G) Havířov 5,-kč   348 Huhto Mikko Havířov 3,-kč
333 Evan Jakub Havířov 3,-kč   349 Rozum Petr Havířov 3,-kč
334 Lašek Jakub Havířov 3,-kč   350 Vala Petr Havířov 3,-kč
335 Daneček Jan Havířov 3,-kč   351 Říčka Robert Havířov 3,-kč
336 Maruna Jan Havířov 3,-kč   352 Klimeš Tomáš Havířov 3,-kč
337 Strmeň Jan (G) Havířov 5,-kč   353 Hegegy Alexandr Havířov  
338 Vydra Karel Havířov 3,-kč   354 Zeliska Lukáš Havířov  
339 Haas Marek Havířov 3,-kč   355 Lojek Martin Havířov 3,-kč
340 Sikora Marek Havířov     356 Vozdecký Martin Havířov 3,-kč
341 Kotásek Martin Havířov 3,-kč   357 Strapáč Petr Havířov 3,-kč
          358 Hlouch Roman Havířov  
DOTISK 359-404   DOTISK 495-404
359 Matula Lukáš Zlín 8,-kč   382 Zíma David Litvínov 8,-kč
360 Rytnauer Ladislav Zlín     383 Bednařík Lukáš Litvínov  
361 Padělek Aleš M. Boleslav 8,-kč   384 Heinisch Martin Litvínov  
362 Vrbata Radim M. Boleslav     385 Ludvík David Plzen  
363 Kazionov Denis M. Boleslav     386 Šinágl Petr Plzen 8,-kč
364 Hunkes Jiří M. Boleslav     387 Tomas Roman Plzen 8,-kč
365 Důrasz Michal M. Boleslav 8,-kč   388 Klejna Michal Pardubice  
366 Čížek Václav M. Boleslav 8,-kč   389 Růžička Martin (G) Pardubice  
367 Vrbata David M. Boleslav     390 Radil Lukáš Pardubice  
368 Jágr Jaroslav (G) M. Boleslav 10,-kč   391 Nakládal Jakub Pardubice 8,-kč
369 Kraft Milan Slavia 8,-kč   392 Hnilička Milan (G) Liberec  
370 Sloboda Karol Slavia 8,-kč   393 Pabiška Lukáš Liberec 8,-kč
371 Jebavý Jiří Slavia 8,-kč   394 Vantuch Lukáš Liberec  
372 Varada Václav Vítkovice     395 Moravec Jiří Liberec  
373 Strapáč Petr Vítkovice 8,-kč   396 Holub Jan Liberec  
374 Ondřej Zdeněk Vítkovice     397 Víšek Jan Liberec 8,-kč
375 Horna Tomáš Kladno     398 Šimánek Jiří Liberec  
376 Novotný Andrej Kladno     399 Nedvěd Petr Liberec  
377 Valský Jakub Kladno     400 Gřegořek Petr Č. Buděj. 8,-kč
378 Novák Václav Kladno 8,-kč   401 Jareš Richard Č. Buděj.  
379 Kameš Vladimír Kladno     402 Meidl Václav Znojmo 8,-kč
380 Brzobohatý Miroslav (G) Litvínov     403 Bičánek Radim Znojmo 8,-kč
381 Poživil Ondřej Litvínov 8,-kč   404 Rýgl Martin Znojmo  
DOTISK II (405-435)   DOTISK II (405-435)
405 Jakub Kratzer Sparta 8,-kč   421 Tomáš Zohorna Pardubice  
406 Vasilij Vinogradov Sparta     422 Ján Semorád Pardubice  
407 Petr Přikryl (G) Sparta 10,-kč   423 Jan Kolář II Pardubice  
408 Aleksandrs Jerofejevs Sparta     424 Patrik Lušnák Třinec  
409 Karel Pilař Sparta 8,-kč   425 Richard Pánik Třinec  
410 Stanislav Hudec Sparta     426 Filip Štefanka Třinec 8,-kč
411 Petr Kafka Sparta     427 Michael Kolarz Třinec  
412 Petr Sailer K. Vary     428 Lukáš Derner Liberec  
413 Jakub Čutta K. Vary     429 Daniel Špaček Liberec 8,-kč
414 Jakub Bauer K. Vary     430 Jan Plodek Liberec  
415 Martin Zatovič K. Vary 8,-kč   431 Jiří Hunkes Liberec  
416 Tomáš Linhart (G) Slavia 10,-kč   432 Jan Novák ML Boleslav 8,-kč
417 Stanislav Neruda (G) Slavia 10,-kč   433 Tomáš Klimenta ML Boleslav  
418 Lukáš Špelda Slavia     434 Marek Schwarz (G) ML Boleslav 10,-kč
419 Miroslav Holec Slavia 8,-kč   435 Lukáš Zíb ML Boleslav  
420 Martin Lojek Pardubice     436 Leinonen Tero (G) Liberec 15,-kč
LOGA   TRENÉŘI
S03 HC České Budějovice Č.Buděj. 8,-kč   T01 Hadamczik Alois Vítkovice 6,-kč
S04 HC Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč   T02 Stavjaňa Antonín Třinec 6,-kč
S05 HC Geus Okna Kladno Kladno 8,-kč   T03 Gregor Dušan Liberec 6,-kč
S06 HC Vítkovice Steel Vítkovice 8,-kč   T04 Bokroš Ernest Č.Budějovice 6,-kč
S07 HC Energie K. Vary K. Vary 8,-kč   T05 Výborný František Sparta 6,-kč
S08 HC Litvínov Litvínov     T06 Hübl Jaroslav st. Litvínov 6,-kč
S09 HC Znojemští Orli Znojmo 8,-kč   T07 Šejba Jiří M. Boleslav 6,-kč
S10 BK Mladá Boleslav Ml Boleslav 8,-kč   T08 Paleček Josef K.Vary 6,-kč
S11 HC Sparta Praha Sparta 8,-kč   T09 Hynek Pavel Plzeň 6,-kč
S12 HC Oceláři Třinec Třinec 8,-kč   T10 Rulík Radim Znojmo 6,-kč
S13 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč   T11 Sýkora Václav Pardubice 6,-kč
S14 RI Okna Zlín Zlín 8,-kč   T12 Růžička Vladimír Slavia 6,-kč
S15 HC Lasselsberger Plzen Plzen 8,-kč   T13 Müller Zdeněk Kladno 6,-kč
S16 HC Moeller Pardubice Pardubice 8,-kč   T14 Venera Zdeněk Zlín 6,-kč
S17 HC Havířov Havířov 8,-kč   T15 Fryčer Miroslav Havířov 6,-kč
          T15 Šindel Jaromír M.. Boleslav 6,-kč
S20 Seznam karet dotisk II       T16 Gudas Leo M. Boleslav  
          T17 Pešán Filip Liberec  
          M01 Kábele Michal (Masér) Ml. Boleslav 6,-kč
          H01 Chobot František (Primátor) Havířov 6,-kč
          H02 Strmeň Jan (Prezident klubu) Havířov 6,-kč
          H03 Zimmer Jan (Masér) Havířov  
          H04 Pavel Foukal (kustod) Havířov 6,-kč
          H05 René Ševeček (Asistent TR) Havířov 6,-kč
JERSEY IDENTICAL CARDS OFS 2008-2009
J01 Leška Petr Zlín 100,-kč   J14 Straka Martin Plzeň  
J02 Haman Radek Znojmo 100,-kč   J15 Šlégr Jiří Litvínov  
J03 Treille Yorick Vítkovice     J16 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 100,-kč
J04 Burger Jiří Vítkovice 100,-kč   J17 Kolář Jan Pardubice  
J05 Modrý Jaroslav Liberec     J18 Čáslava Petr Pardubice  
J06 Nedorost Václav Liberec 100,-kč   J19 Huml Ivan Č.Budějovice  
J07 Chábera Jan (G) M. Boleslav 100,-kč   J20 Polanský Jiří Třinec  
J08 Král Richard M. Boleslav     J21 Čechmánek Roman (G) Třinec 100,-kč
J09 Kumstát Petr K.Vary 100,-kč   J22 Beránek Josef Slavia  
J10 Skuhravý Václav K.Vary     J23 Fürch Dominik (G) Slavia 100,-kč
J11 Kopřiva Miroslav (G) Kladno     J24 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 100,-kč
J12 Patera Pavel Kladno 100,-kč   J25 Výborný David Sparta 100,-kč
J13 Málek Roman (G) Plzeň 100,-kč   S18 Seznam Identical Cards   10,-kč
REPREZENTACE ČR-17   REPREZENTACE ČR-20
1 Pulpán Aleš HRK/CZE 8,-kč   1 Mareček Jakub KVA / CZE 8,-kč
2 Jank Bohumil CBU/CZE 8,-kč   2 Maxa Jakub LIT/CZE 8,-kč
3 Krejčí Daniel SLA/CZE 8,-kč   3 Sedláček Jakub (G) ZLI/CZE 10,-kč
4 Koudelka David MLB/CZE     4 Svoboda Jakub BRN/CZE 8,-kč
5 Roupec David OPA / CZE 8,-kč   5 Slaba Jan SPA/CZE 8,-kč
6 Hanták Filip SPA/CZE 8,-kč   6 Jebavý Jiří SLA/CZE 8,-kč
7 Herman Jakub ZLI/CZE 8,-kč   7 Jurík Juraj ZLI / CZE 8,-kč
8 Strnad Jakub KLA/CZE 8,-kč   8 Luňák Lukáš OLO/CZE 8,-kč
9 Doskočil Jan KLA/CZE 8,-kč   9 Matula Lukáš ZLI/CZE 8,-kč
10 Kverka Jaromír KVA/CZE 8,-kč   10 Havran Martin CBU/CZE 8,-kč
11 Vlach Jaroslav LIB/CZE 8,-kč   11 Jenáček Martin OLO/CZE 8,-kč
12 Kašík Libor (G) ZLI/CZE 10,-kč   12 Mazanec Martin SLA/CZE 8,-kč
13 Lenoch Patrik PAR/CZE 8,-kč   13 Venkrbec Matouš OLO/CZE 8,-kč
14 Straka Petr PLZ/CZE 8,-kč   14 Zeman Petr CZE 8,-kč
15 Hájek Radek PLZ/CZE 8,-kč   15 Blažíček Robin (G) LIB/CZE 10,-kč
16 Hrabák Radek SPA/CZE 8,-kč   16 Hanzl Robin UNL/CZE 8,-kč
17 Pacanda Tomáš PLZ/CZE 8,-kč   17 Vlach Roman ZLI/CZE 8,-kč
18 Valenta Tomáš ZLI/CZE 8,-kč   18 Polodna Stanislav CBU/CZE 8,-kč
19 Pánek Václav HRK/CZE     19 Schmidt Tomáš KVA/CZE 8,-kč
20 Eminger Vladimír LIT/CZE 8,-kč   20 Stejskal Vladimír CBU/CZE 8,-kč
21 Štrof Vojtěch (G) PAR/CZE 8,-kč   21 Hartmann Werner VIT/CZE 8,-kč
  Seznam karet 02 CZE 17/18 5,-kč     Seznam karet 01 CZE 20/A 5,-kč
REPREZENTACE ČR-18   REPREZENTACE ČR-A
1 Havlík Adam ZNO/CZE 8,-kč   1 Kotalík Aleš CZE 10,-kč
2 Polášek Adam VIT/CZE 8,-kč   2 Krstev Angel CZE 10,-kč
3 Sedlák Adam VIT/CZE 8,-kč   3 Kuba Filip CZE 10,-kč
4 Honejsek Antonín ZLI/CZE 8,-kč   4 Klepiš Jakub CZE 10,-kč
5 Růžička Daniel PLZ/CZE 8,-kč   5 Straka Josef CZE 10,-kč
6 Skalický Daniel LIB/CZE 8,-kč   6 Kohn Ladislav CZE 10,-kč
7 Novotný Filip (G) SPA/CZE 10,-kč   7 Šmíd Ladislav CZE 10,-kč
8 Humpolíšek František SLA/CZE 8,-kč   8 Čermák Leoš CZE 10,-kč
9 Grin Jakub SPA/CZE 8,-kč   9 Zíb Lukáš CZE 10,-kč
10 Šlahář Jakub ZLI/CZE 8,-kč   10 Černoček Marek CZE 10,-kč
11 Šmíd Jakub KLA/CZE 8,-kč   11 Pinc Marek (G) CZE 10,-kč
12 Matějka Lukáš PLZ/CZE 8,-kč   12 Hanzal Martin CZE 10,-kč
13 Mazanec Marek (G) PLZ/CZE 10,-kč   13 Hnilička Milan (G) CZE 10,-kč
14 Pláněk Martin ZNO/CZE 8,-kč   14 Kopřiva Miroslav (G) CZE 10,-kč
15 Hlinka Michal VIT/CZE 8,-kč   15 Veselý Ondřej CZE 10,-kč
16 Poletín Michal SLA/CZE 8,-kč   16 Kubiš Pavel CZE 10,-kč
17 Horák Oldřich ZLI/CZE 8,-kč   17 Jánský Peter CZE 10,-kč
18 Doležal Ondřej SLA/CZE 8,-kč   18 Čáslava Petr CZE 10,-kč
19 Havlíček Ondřej UNL/CZE 8,-kč   19 Kalus Petr CZE 10,-kč
20 Palát Ondřej VIT/CZE 15,-kč   20 Vrbata Radim CZE 10,-kč
21 Kolouch Petr VIT/CZE 8,-kč   21 Červenka Roman CZE  
22 Šenkeřík Petr ZLI/CZE 8,-kč   22 Kaberle Tomáš CZE 10,-kč
23 Soudek Robin CBU/CZE 8,-kč   23 Micka Tomáš CZE 10,-kč
24 Horák Roman CBU/CZE 8,-kč   24 Netík Tomáš CZE 10,-kč
25 Chlouba Roman LIB/CZE 8,-kč   25 Rolínek Tomáš CZE 10,-kč
26 Rachůnek Tomáš VSE/CZE 8,-kč   26 Benák Václav CZE 10,-kč
27 Čech Zdeněk (TR) CZE 8,-kč   27 Sičák Vladimír CZE 10,-kč
          28 Irgl Zbyněk CZE 10,-kč
  Seznam karet 02 CZE 17/18       Seznam karet 01 CZE 20/A 5,-kč
SNIPER   POINTS
1 Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč   1 Benák Václav Plzeň 7,-kč
2 Ton Petr Sparta 7,-kč   2 Toman Milan Č.Buděj. 7,-kč
3 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   3 Jareš Richard Znojmo 7,-kč
4 Tomík Robert Třinec 7,-kč   4 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč
5 Sýkora Petr Pardubice 7,-kč   5 Sekeráš Lúbomír Třinec 7,-kč
6 Reichel Robert Litvínov 7,-kč   6 Bičánek Radim Znojmo 7,-kč
7 Hruška David Slavia 7,-kč   7 Grog Jakub K.Vary 7,-kč
8 Divíšek Tomáš Plzeň 7,-kč   8 Hlavačka Martin Zlín 7,-kč
9 Procházka Martin Kladno 7,-kč   9 Ševc Martin Kladno 7,-kč
10 Martynek Rostislav Třinec 7,-kč   10 Kadlec Petr Slavia 7,-kč
KLUBOVÁ KARTA   ATTACK
K01 Gulaš Milan/Kovář Jakub(G) Č.Buděj. 7,-kč   1 Ton Petr Sparta 7,-kč
K02 Mensator L.(G)/Hluchý Milan K.Vary 7,-kč   2 Patera Pavel Kladno 7,-kč
K03 Kopřiva M.(G)/Tenkrát Petr Kladno 7,-kč   3 Balaštík Jaroslav Zlín 7,-kč
K04 Fikrt Michal(G)/Pletka Václav Liberec 7,-kč   4 Kalla Jaroslav Kladno 7,-kč
K05 Franěk Petr(G)/Rindoš Lukáš Litvínov     5 Lukeš František Litvínov 7,-kč
K06 Barinka Peter/Chábera Jan(G) M. Boleslav 7,-kč   6 Peterek Jan Třinec  
K07 Pivko Libor/Lašák Ján(G) Pardubice 7,-kč   7 Důraz Michal Plzeň 7,-kč
K08 Altrichter M.(G)/Redlihs J. Plzeň 7,-kč   8 Netík Tomáš Sparta 7,-kč
K09 Červenka R./Svoboda A.(G) Slavia 7,-kč   9 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč
K10 Duba Tomáš(G)/Vykoukal J. Sparta 7,-kč   10 Hruška David Slavia 7,-kč
K11 Kaňko Petr/Čechmánek R.(G) Třinec 7,-kč   FAMILY
K12 Pinc Marek(G)/Stehlík R. Vítkovice 7,-kč   1 Roman/Michal Pšurný Zlín 7,-kč
K13 Biegl Radovan(G)/Leška Petr Zlín 7,-kč   2 Roman/Rostislav Vlach Zlín 7,-kč
K14 Kameš Jar.(G)/Chvátal M. Znojmo 7,-kč   3 Viktor/Jaroslav st/Jaroslav.ml Hübl Litvínov 7,-kč
K15 Čech Jakub(G)/Vozdecký M. Havířov 7,-kč   4 Zdeněk/Filip Čech Zlín 7,-kč
LEGENDY (1 of 750)   LEGENDY (1 of 750)
1 Dzurilla Vladimír (G)   30,-kč   7 Mikoláš Josef (G)   30,-kč
2 Nadrchal Vladimír (G)   30,-kč   8 Maleček Josef   30,-kč
3 Pantůček Václav       9 Drobný Jaroslav    
4 Farda Richard   30,-kč   10 Tikal František   30,-kč
5 Dvořák Miroslav   30,-kč   11 Fryčer Miroslav    
6 Gut Karel   30,-kč   S19 Seznam karet   30,-kč
LEGENDY AUTOGRAPH (1:360)    
  Fryčer Miroslav   250,-kč          
GOALIES   STOPS
1 Vojtek Martin (G) Třinec 9,-kč   1 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč
2 Franěk Petr (G) Litvínov 9,-kč   2 Vojtek Martin (G) Třinec 9,-kč
3 Prusek Martin (G) Vítkovice 9,-kč   3 Franěk Petr (G) Litvínov 9,-kč
4 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč   4 Svoboda Adam (G) Slavia 9,-kč
5 Turek Roman (G) Č.Buděj. 9,-kč   5 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč
6 Orct Zdeněk (G) Kladno 9,-kč   6 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč
7 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč   7 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
8 Pinc Marek (G) Liberec 9,-kč   8 Duba Tomáš (G) Sparta 9,-kč
9 Trvaj Jiří (G) Znojmo 9,-kč   9 Prusek Martin (G) Vítkovice 9,-kč
10 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 9,-kč   10 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč
SNIPER - METAL VERZE   POINTS - LAMINO VERZE
1 Balaštík Jaroslav Zlín     1 Benák Václav Plzen  
2 Ton Petr Sparta 50,-kč   2 Toman Milan Č. Buděj. 20,-kč
3 Bednář Jaroslav Slavia 50,-kč   3 Jareš Richard Znojmo 20,-kč
SNIPER - LAMINO VERZE   4 Jiruš Valdemar Liberec 20,-kč
4 Tomík Róbert Třinec     5 Sekeráš Lubomír Třinec 20,-kč
5 Sýkora Petr Pardubice     6 Bičánek Radim Znojmo 20,-kč
6 Reichel Robert Litvínov     7 Grof Jakub K.Vary 20,-kč
7 Hruška David Slavia 20,-kč   8 Hlavačka Martin Zlín  
8 Divíšek Tomáš Plzeň 20,-kč   9 Ševc Martin Kladno 20,-kč
9 Procházka Martin Kladno 20,-kč   10 Kadlec Petr Slavia 20,-kč
10 Martynek Rostislav Třinec 20,-kč   GOALIES - METAL VERZE
ATTACK - LAMINO VERZE   1 Vojtek Martin (G) Třinec  
1 Ton Petr Sparta 20,-kč   2 Franěk Petr (G) Litvínov  
2 Patera Pavel Kladno     3 Prusek Martin (G) Vítkovice  
3 Balaštík Jaroslav Zlín 20,-kč   GOALIES - LAMINO VERZE
4 Kalla Jaroslav Kladno 20,-kč   4 Mensator Lukáš (G) K.Vary 30,-kč
5 Lukeš František Litvnov 20,-kč   5 Turek Roman (G) Č.Buděj. 30,-kč
6 Peterek Jan Třinec     6 Orct Zdeněk (G) Kladno  
7 Důrasz Michal Plzen 20,-kč   7 Lašák Ján (G) Pardubice 30,-kč
8 Netík Tomáš Sparta 20,-kč   8 Pinc Marek (G) Liberec 30,-kč
9 Bednář Jaroslav Slavia     9 Trvaj Jiří (G) Znojmo 30,-kč
10 Hruška David Slavia 20,-kč   10 Hubl Jaroslav (G) Litvínov 30,-kč
STOPS - METAL VERZE          
1 Turek Roman (G) Č.Buděj.            
2 Vojtek Martin (G) Třinec 50,-kč          
3 Franěk Petr (G) Litvínov 50,-kč          
STOPS - LAMINO VERZE          
4 Svoboda Adam (G) Slavia            
5 Trvaj Jiří (G) Znojmo            
6 Pinc Marek (G) Liberec            
7 Mensator Lukáš (G) K.Vary            
8 Duba Tomáš (G) Sparta 30,-kč          
9 Prusek Martin (G) Vítkovice 30,-kč          
10 Lašák Ján (G) Pardubice            




 

 

TOPlist