aktualizováno: 13.12.2018 13:56:25

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2009/2010

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2009/2010
imageimageimage
 MÁM pouze ty karty u kterých je cena
Karty bez ceny NEMÁM
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo                     Jméno hráče                   Team Cena
1 Hylák Alexander (G) Brno 5,-kč   170 Micka Tomáš Slavia 3,-kč
2 Ovčačík Ctirad Brno 3,-kč   171 Žižka Tomáš Slavia 3,-kč
3 Ludvík David Brno 3,-kč   172 Roth Vladimír  -RC- Slavia 3,-kč
4 Koma Jaroslav Brno 3,-kč   173 Růžička Vladimír Slavia 3,-kč
5 Svoboda Jaroslav Brno 3,-kč   174 Výborný David Sparta 5,-kč
6 Dopita Jiří Brno 5,-kč   175 Koreis Jakub Sparta 3,-kč
7 Trvaj Jiří (G) Brno 5,-kč   176 Langhammer Jakub Sparta 3,-kč
8 Brabenec Kamil Brno 3,-kč   177 Hanzlík Jan Sparta 3,-kč
9 Korhoň Lubomír Brno 3,-kč   178 Chábera Jan (G) Sparta 5,-kč
10 Vorel Karel Brno 3,-kč   179 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč
11 Kempný Pavel  -RC- Brno 3,-kč   180 Mrázek Jaroslav Sparta 3,-kč
12 Mojžíš Pavel Brno 3,-kč   181 Vykoukal Jiří Sparta 5,-kč
13 Zubíček Pavel Brno 3,-kč   182 Hromas Karel Sparta 3,-kč
14 Pucher Peter Brno 3,-kč   183 Černošek Marek Sparta 3,-kč
15 Dlouhý Radek Brno 3,-kč   184 Látal Martin Sparta 3,-kč
16 Procházka Radek Brno 3,-kč   185 Podlešák Martin Sparta 3,-kč
17 Bičánek Radim Brno 5,-kč   186 Ručinský Martin Sparta 5,-kč
18 Kántor Robert Brno 3,-kč   187 Broš Michal Sparta 3,-kč
19 Erat Roman Brno 3,-kč   188 Gulaši Michal Sparta 3,-kč
20 Vondráček Roman Brno 3,-kč   189 Kratěna Ondřej Sparta 3,-kč
21 Houdek Tomáš Brno 3,-kč   190 Macholda Petr Sparta 3,-kč
22 Klimt Tomáš Brno 3,-kč   191 Přikryl Petr (G) Sparta 5,-kč
23 Ptáček František Č.Buděj. 3,-kč   192 Ton Petr Sparta 5,-kč
24 Huml Ivan Č.Buděj. 3,-kč   193 Hudec Stanislav Sparta 3,-kč
25 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 5,-kč   194 Netík Tomáš Sparta  
26 Snopek Jan Č.Buděj. 3,-kč   195 Hrdel Zbyněk Sparta 3,-kč
27 Kotrla Jindřich Č.Buděj. 3,-kč   196 Rehák Denis  -RC- Vítkovice 3,-kč
28 Šimánek Jiří Č.Buděj. 3,-kč   197 Šindelář Filip (G) Vítkovice 5,-kč
29 Melichar Josef Č.Buděj. 3,-kč   198 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 5,-kč
30 Květoň Lukáš Č.Buděj. 3,-kč   199 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč
31 Poživil Lukáš Č.Buděj. 3,-kč   200 Štefanka Juraj Vítkovice 3,-kč
32 Hudec Michal Č.Buděj. 3,-kč   201 Klimek Lukáš Vítkovice 3,-kč
33 Gulaš Milan Č.Buděj. 3,-kč   202 Krenželok Lukáš Vítkovice 3,-kč
34 Veselý Ondřej Č.Buděj. 3,-kč   203 Kvapil Marek Vítkovice 3,-kč
35 Gřegořek Petr Č.Buděj. 3,-kč   204 Roman Ondřej Vítkovice 3,-kč
36 Macháček Petr Č.Buděj. 3,-kč   205 Trnka Pavel Vítkovice 3,-kč
37 Sailer Petr Č.Buděj. 3,-kč   206 Hubáček Petr Vítkovice 3,-kč
38 Vydarený Petr Č.Buděj. 3,-kč   207 Jurečka Petr Vítkovice 3,-kč
39 Turek Roman (G) Č.Buděj. 5,-kč   208 Kuboš Petr Vítkovice 3,-kč
40 Hřebejk Štěpán Č.Buděj. 3,-kč   209 Strapáč Petr Vítkovice 3,-kč
41 Melichárek Tibor Č.Buděj. 3,-kč   210 Hruška Radim Vítkovice 3,-kč
42 Kůrka Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   211 Stehlík Richard Vítkovice 3,-kč
43 Mertl Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   212 Szturc Roman Vítkovice 3,-kč
44 Vak Tomáš Č.Buděj. 3,-kč   213 Voráček Tomáš Vítkovice 3,-kč
45 Stieler David Kladno 3,-kč   214 Varaďa Václav Vítkovice 5,-kč
46 Kaberle František Kladno 5,-kč   215 Ujčík Viktor Vítkovice 5,-kč
47 Majeský Ivan Kladno 3,-kč   216 Sičák Vladimír Vítkovice 3,-kč
48 Valský Jakub Kladno 3,-kč   217 Svačina Vladimír Vítkovice 3,-kč
49 Dlouhý Jan Kladno 3,-kč   218 Treille Yorick Vítkovice  
50 Tomajko Jan Kladno 3,-kč   219 Šedivý Ondřej Vítkovice 3,-kč
51 Kalla Jaroslav Kladno 3,-kč   220 Vošvrda Tomáš (G) Vítkovice 5,-kč
52 Kuchler Jiří Kladno 3,-kč   221 Kollár Andrej Zlín 3,-kč
53 Cikánek Lukáš (G) Kladno 5,-kč   222 Bořuta Antonín Zlín 3,-kč
54 Čurilla Marek Kladno 3,-kč   223 Köhler Bedřich Zlín 3,-kč
55 Trončinský Marek Kladno 3,-kč   224 Nosek David Zlín 3,-kč
56 Frolík Martin Kladno 3,-kč   225 Čech Filip Zlín 3,-kč
57 Procházka Martin Kladno 5,-kč   226 Rachůnek Ivan Zlín 3,-kč
58 Toman Milan Kladno 3,-kč   227 Sedláček Jakub (G) Zlín 5,-kč
59 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 5,-kč   228 Švrček Jan Zlín 3,-kč
60 Šmach Ondřej Kladno 3,-kč   229 Ondráček Jiří Zlín 3,-kč
61 Patera Pavel Kladno 5,-kč   230 Galvas Lukáš Zlín 3,-kč
62 Mudroch Petr Kladno 3,-kč   231 Hamrlík Martin Zlín 3,-kč
63 Bělohlav Radek Kladno 3,-kč   232 Lučka Martin Zlín 3,-kč
64 Diviš Richard Kladno 3,-kč   233 Záhorovský Martin Zlín 3,-kč
65 Bílek Vítězslav Kladno 3,-kč   234 Důraz Michal Zlín 3,-kč
66 Kameš Vladimír Kladno 3,-kč   235 Kubiš Pavel Zlín 3,-kč
67 Dušek Antonín Liberec 3,-kč   236 Sivák Peter  -RC- Zlín 3,-kč
68 Špaček Daniel Liberec 3,-kč   237 Leška Petr Zlín 3,-kč
69 Hlaváč Jan Liberec 5,-kč   238 Míka Radek Zlín 3,-kč
70 Plodek Jan Liberec 3,-kč   239 Vlach Roman Zlín 3,-kč
71 Víšek Jan Liberec 3,-kč   240 Balán Stanislav Zlín 3,-kč
72 Hunkes Jiří Liberec 3,-kč   241 Linhart Tomáš Zlín 3,-kč
73 Moravec Jiří Liberec 3,-kč   242 Štůrala Tomáš (G) Zlín 5,-kč
74 Stejskal Jiří (G) Liberec 5,-kč   243 Balaštík Jaroslav Zlín 3,-kč
75 Derner Lukáš Liberec 3,-kč   244 Stoklasa Filip Pardubice 3,-kč
76 Vantuch Lukáš Liberec 3,-kč   245 Píša Aleš Pardubice 3,-kč
77 Čakajík Martin Liberec 3,-kč   246 Rákos Daniel Pardubice 3,-kč
78 Rýgl Martin Liberec 3,-kč   247 Havíř David Pardubice 3,-kč
79 Fikrt Michal (G) Liberec 5,-kč   248 Hašek Dominik (G) Pardubice  
80 Kašpařík Pavel Liberec 3,-kč   249 Nakládal Jakub Pardubice 3,-kč
81 Kolmann Petr Liberec 3,-kč   250 Kolář Jan II Pardubice 3,-kč
82 Nedvěd Petr Liberec 5,-kč   251 Semorád Jan Pardubice 3,-kč
83 Jareš Richard Liberec 3,-kč   252 Starý Jan Pardubice 3,-kč
84 Klimenta Tomáš Liberec 3,-kč   253 Cetkovský Jiří Pardubice 3,-kč
85 Nedorost Václav Liberec 3,-kč   254 Pivko Libor Pardubice 3,-kč
86 Blatný Zdeněk Liberec 3,-kč   255 Růžička Martin (G) Pardubice 5,-kč
87 Ondřej Zdeněk Liberec     256 Klejna Michal Pardubice 3,-kč
88 Gerhát František Litvínov 3,-kč   257 Čáslava Petr Pardubice 3,-kč
89 Lukeš František Litvínov 3,-kč   258 Koukal Petr Pardubice 3,-kč
90 Švarný Ivan Litvínov 3,-kč   259 Sýkora Petr Pardubice 5,-kč
91 Černý Jakub Litvínov 3,-kč   260 Somík Radovan Pardubice 3,-kč
92 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 5,-kč   261 Špirko Rastislav Pardubice 3,-kč
93 Majdan Juraj  -RC- Litvínov 3,-kč   262 Zohorna Tomáš Pardubice 3,-kč
94 Kubát Karel Litvínov 3,-kč   263 Kočí Václav Pardubice 3,-kč
95 Heinisch Martin Litvínov 3,-kč   264 Genoway Colby  -RC- Pardubice 3,-kč
96 Jenáček Martin Litvínov 3,-kč   265 Jillson Jeff  -RC- Pardubice 3,-kč
97 Stříteský Matěj Litvínov 3,-kč   266 Červenka Adam Havířov 3,-kč
98 Trávníček Michal Litvínov 3,-kč   267 Hoďa David Havířov 3,-kč
99 Gureň Miloslav Litvínov 3,-kč   268 Vajda David Havířov  
100 Brzobohatý Miroslav (G) Litvínov 5,-kč   269 Hrňa Erik Havířov 3,-kč
101 Poživil Ondřej Litvínov 3,-kč   270 Seman Filip Havířov 3,-kč
102 Jánský Peter Litvínov 3,-kč   271 Smejkal Filip Havířov 3,-kč
103 Punčochář Petr Litvínov 3,-kč   272 Peštulka Ivo Havířov 3,-kč
104 Skuhrovec Radim Litvínov 3,-kč   273 Čech Jakub (G) Havířov 5,-kč
105 Reichel Robert Litvínov 5,-kč   274 Lukáštík Jan Havířov 3,-kč
106 Vopat Roman Litvínov 3,-kč   275 Strmeň Jan (G) Havířov 5,-kč
107 Hübl Viktor Litvínov 3,-kč   276 Tesařík Jan Havířov 3,-kč
108 Kroupa Vlastimil Litvínov 3,-kč   277 Krisl Jiří Havířov 3,-kč
109 Kubinčák Vojtěch Litvínov 3,-kč   278 Zeliska Lukáš Havířov 3,-kč
110 Žabka Boris ML.Boleslav 3,-kč   279 Zientek Lukáš Havířov 3,-kč
111 Boháč Daniel ML.Boleslav 3,-kč   280 Haas Marek Havířov 3,-kč
112 Vrbata David ML.Boleslav 3,-kč   281 Sikora Marek Havířov 3,-kč
113 Lehikoinen Esa  -RC- ML.Boleslav 3,-kč   282 Szabo Michal Havířov 3,-kč
114 Kasík Jaroslav ML.Boleslav 3,-kč   283 Šedivý Ondřej Havířov 3,-kč
115 Ferebauer Jiří ML.Boleslav 3,-kč   284 Žajgla Petr Havířov 3,-kč
116 Handlovský Lukáš ML.Boleslav 3,-kč   285 Říčka Robert Havířov 3,-kč
117 Pabiška Lukáš ML.Boleslav 3,-kč   286 Bursík Tomáš Havířov 3,-kč
118 Štěrbák Marcel  -RC- ML.Boleslav 3,-kč   287 Klimeš Tomáš Havířov  
119 Loskot Marek ML.Boleslav 3,-kč   288 Vošvrda Tomáš (G) Havířov 5,-kč
120 Schwarz Marek (G) ML.Boleslav 5,-kč   289 Velecký Michal Havířov  
121 Sup Michal ML.Boleslav 3,-kč   290 Moravec David Havířov 5,-kč
122 Valent Michal (G) ML.Boleslav 5,-kč   291 Seman Daniel Třinec 3,-kč
123 Duben Miroslav ML.Boleslav 3,-kč   292 Květoň David Třinec 3,-kč
124 Fabuš Peter ML.Boleslav 3,-kč   293 Ostřížek David  -RC- Třinec 3,-kč
125 Král Richard ML.Boleslav 3,-kč   294 Peterek Jan Třinec 3,-kč
126 Frolo Tomáš ML.Boleslav 3,-kč   295 Výtisk Jan Třinec 3,-kč
127 Nouza Tomáš ML.Boleslav 3,-kč   296 Polanský Jiří Třinec 3,-kč
128 Sýkora Tomáš ML.Boleslav 3,-kč   297 Hrabal Josef Třinec 3,-kč
129 Čížek Václav ML.Boleslav 3,-kč   298 Balej Josef Třinec 3,-kč
130 Bahenský Zdeněk ML.Boleslav 3,-kč   299 Kohn Ladislav Třinec 5,-kč
131 Mezei Branislav Plzeň 3,-kč   300 Mičulka Lukáš  -RC- Třinec 3,-kč
132 O'Brien Doug  -RC- Plzeň 3,-kč   301 Cartelli Mario Třinec 3,-kč
133 Jeřábek Jakub Plzeň 3,-kč   302 Lojek Martin Třinec 3,-kč
134 Benda Jan Plzeň 3,-kč   303 Podešva Martin Třinec 3,-kč
135 Dresler Jan Plzeň 3,-kč   304 Růžička Martin Třinec 3,-kč
136 Kovář Jan Plzeň 5,-kč   305 Hamerlík Peter (G)  -RC- Třinec 5,-kč
137 Stránský Jan Plzeň 3,-kč   306 Kaňko Petr Třinec 3,-kč
138 Kracík Jaroslav Plzeň 3,-kč   307 Tomas Roman Třinec 3,-kč
139 Modrý Jaroslav Plzeň 5,-kč   308 Martynek Rostislav Třinec 3,-kč
140 Hvila Lukáš  -RC- Plzeň 3,-kč   309 Duba Tomáš (G) Třinec 5,-kč
141 Bomersback Mark  -RC- Plzeň 5,-kč   310 Malec Tomáš Třinec 3,-kč
142 Adamský Martin Plzeň 3,-kč   311 Kútný Vladimír Třinec 3,-kč
143 Heřman Martin Plzeň 3,-kč   312 Polák Vojtěch Třinec 3,-kč
144 Straka Martin Plzeň 5,-kč   313 Hampl Zbyněk Třinec 3,-kč
145 Dvořák Michal Plzeň 3,-kč   314 Marosz Rostislav  -RC- Třinec 3,-kč
146 Tvrdík Michal Plzeň 3,-kč   315 Andersons Janis Třinec 3,-kč
147 Francouz Pavel (G) Plzeň 5,-kč   316 Zíb Lukáš Třinec 3,-kč
148 Matějovský Radek Plzeň 3,-kč   317 Tribuncovs Atvars  -RC- K.Vary 3,-kč
149 Pöpperle Tomáš (G) Plzeň 5,-kč   318 Hájek David K.Vary 3,-kč
150 Vlasák Tomáš Plzeň 5,-kč   319 Zucker David K.Vary 3,-kč
151 Benák Václav Plzeň 3,-kč   320 Čutta Jakub K.Vary 3,-kč
152 Branda Daniel Slavia 3,-kč   321 Košťál Jan K.Vary 3,-kč
153 Hruška David Slavia 3,-kč   322 Kristek Jaroslav K.Vary 3,-kč
154 Sklenář Jakub Slavia 3,-kč   323 Mensator Lukáš (G) K.Vary 5,-kč
155 Doležal Jiří Slavia 3,-kč   324 Pech Lukáš K.Vary 3,-kč
156 Drtina Jiří Slavia 3,-kč   325 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 5,-kč
157 Vašíček Jiří Slavia 3,-kč   326 Haščák Marek  -RC- K.Vary 3,-kč
158 Beránek Josef Slavia 5,-kč   327 Melenovský Marek K.Vary 3,-kč
159 Endál Lukáš Slavia 3,-kč   328 Parýzek Martin K.Vary 3,-kč
160 Špelda Lukáš Slavia 3,-kč   329 Zaťovič Martin K.Vary 3,-kč
161 Tomica Marek Slavia 3,-kč   330 Dobroň Michal K.Vary 3,-kč
162 Vondrka Michal Slavia 3,-kč   331 Hluchý Milan K.Vary 3,-kč
163 Čermák Miloslav Slavia 3,-kč   332 Němec Ondřej K.Vary 5,-kč
164 Kolařík Pavel Slavia 3,-kč   333 Kuběna Pavel K.Vary 3,-kč
165 Jelínek Petr Slavia 3,-kč   334 Kumstát Petr K.Vary 3,-kč
166 Kadlec Petr Slavia 3,-kč   335 Dej Rastislav K.Vary 3,-kč
167 Slipčenko Robert (G) Slavia 5,-kč   336 Brňák Tomáš K.Vary 3,-kč
168 Červenka Roman Slavia 5,-kč   337 Pletka Václav K.Vary 3,-kč
169 Neruda Stanislav (G) Slavia 5,-kč   338 Skuhravý Václav K.Vary 3,-kč
          339 Franěk Petr (G) Litvínov 7,-kč
          340 Pilař Karel Litvínov 7,-kč
          341 Kučný Jiří Zlín  
          342 Pinc Marek (G) Liberec 7,-kč
          343 Podkonický Andrej Liberec 7,-kč
          344 Bartovič Milan Liberec 7,-kč
          345 Leinonen Tero (G) Liberec 7,-kč
          346 Packard Denis Liberec  
          347 Desantis Jason Liberec  
          348 Pavlů Michal Liberec 7,-kč
DOTISK I   DOTISK I
349 Varaďa Václav Brno     369 Hanzlík Jiří Plzeň 7,-kč
350 Šindel Jakub Brno 7,-kč   370 Scofield Tyler -RC- Plzeň 7,-kč
351 Selingr Pavel Brno 7,-kč   371 Vampola Petr Plzeň 7,-kč
352 Huml Ivan Brno 7,-kč   372 Sloboda Karol Slavia 7,-kč
353 Novák Jan Brno     373 Havel Lukáš Slavia 7,-kč
354 Richter Martin Brno     374 Kubica Zdeněk Slavia 7,-kč
355 Bourret Alex -RC- Brno 7,-kč   375 Bonk Radek Třinec  
356 Hovi Sasu (G) Brno     376 Pospíšil Tomáš Třinec 7,-kč
357 Skladaný František K. Vary 7,-kč   377 Finsterle Lukáš -RC- Zlín  
358 Mucha Ján K. Vary     378 Plšek Lukáš (G) Zlín  
359 Prošek Roman K. Vary 7,-kč   379 Mokrejš Petr Zlín 7,-kč
360 Růžička David Kladno 7,-kč   380 Vrána Petr Vítkovice 7,-kč
361 Eberle Jan Kladno 7,-kč   381 Malík Marek Vítkovice  
362 Branda Daniel Kladno     382 Bartoň Jakub Olomouc 7,-kč
363 Šinágl Petr Kladno     383 Tomajko Jan Olomouc 7,-kč
364 Krejčík Lukáš -RC- ML. Boleslav 7,-kč   384 Davídek Martin Olomouc 7,-kč
365 Jindra Josef ML. Boleslav 7,-kč   385 Černý Michal Olomouc  
366 Macho Michal -RC- ML. Boleslav 7,-kč   386 Jágr Jaromír (BEST OF STARS) CZE  
367 Gajdovský Nikola ML. Boleslav 7,-kč   387 Hašek Dominik (G) (BEST OF STARS) Pardubice  
368 Jackson Jim -RC- Plzeň 7,-kč   388 Kaberle Fr./ Procházka Martin (Mistři) Kladno  
          S21 Seznam karet ( 349-388 )   5,-kč
DOTISK 2   DOTISK 2
389 Bojer Jan  -RC- Litvínov 7,-kč   419 Mitchell Kevin  -RC - Pardubice 7,-kč
390 Kafan Kryštof  -RC- Litvínov 7,-kč   420 Dobrovolný Jiří Plzeň 7,-kč
391 Černoček Marek Litvínov 7,-kč   421 Pitule Tomáš - RC- Plzeň 7,-kč
392 Saulietis Kaspars Litvínov 7,-kč   422 Vostřák Pavel Plzeň  
393 Dragoun Michal Litvínov 7,-kč   423 Holec Miroslav Slavia 7,-kč
394 Pojkar David Litvínov 7,-kč   424 Svoboda Tomáš Slavia 7,-kč
395 Hubáček Petr Brno 7,-kč   425 Kůrka Tomáš Slavia 7,-kč
396 Ostrčil Radim Brno 7,-kč   426 Imbeault Alexandre  -RC- Slavia 7,-kč
397 Divíšek Tomáš Brno 7,-kč   427 Campbell Darcy  -RC- Slavia 7,-kč
398 Lhotský Alexandr  -RC- Brno 7,-kč   428 Clarke Noah  -RC- Slavia 7,-kč
399 Červený Rudolf Č. Buděj. 7,-kč   429 Novotný Filip (G)  -RC- Sparta 9,-kč
400 Hrudec Šimon (G)  -RC- Č. Buděj. 9,-kč   430 Bolf Lukáš Sparta 7,-kč
401 Mikeska Michal Č. Buděj. 7,-kč   431 Vydarený René Sparta 7,-kč
402 Micka Tomáš Č. Buděj. 7,-kč   432 Philipp Radek Sparta 7,-kč
403 Kotaška Ivo Č. Buděj. 7,-kč   433 Platil Jan Třinec 7,-kč
404 Tůma Martin Č. Buděj. 7,-kč   434 Kristek Jaroslav Zlín 7,-kč
405 Pletka Václav Č. Buděj. 7,-kč   435 Matějíček Martin  -RC- Zlín 7,-kč
406 Loginov Alexander  -RC- K. Vary 7,-kč   436 Šoula Martin  -RC- Zlín 7,-kč
407 Zjuzin Dmitrij  -RC- K. Vary 7,-kč   437 Holík Petr  -RC- Zlín 7,-kč
408 Frk Martin  -RC- K. Vary     438 Káňa Jan Vítkovice 7,-kč
409 Holub Jan Liberec 7,-kč   439 Barinka Michal Vítkovice 7,-kč
410 Malkamäki Miko  -RC- Liberec     440 Selingr Michal Vítkovice 7,-kč
411 Kracík Jaroslav Ml. Boleslav 7,-kč   441 Lhotský Alexandr Olomouc 7,-kč
412 Jiruš Valdemar Ml. Boleslav 7,-kč   442 Čuřík Jakub Olomouc 7,-kč
413 Landsman Filip (G)  -RC- Pardubice 7,-kč   443 Bordovski Richard Olomouc 7,-kč
414 Kolář Jan I. Pardubice     444 Řípa Jiří Olomouc 7,-kč
415 Radil Lukáš Pardubice 7,-kč   445 Korhoň Lubomír / Kucharczyk Radim Olomouc  
416 Kousal Robert Pardubice     446 Vostřák P. / Straka M. / Vlasák T. Plzeň 10,-kč
417 Pineault Adam  -RC- Pardubice     447 Kratěna O./ Tomajko J. / Broš M. Sparta 10,-kč
418 MacKemzie Aaron  -RC- Pardubice 7,-kč   448 Dopita J. / Hovi S. / Hubáček P. Brno 10,-kč
                 
          S22 Seznam karet (389-448+TR)   5,-kč
Dual Jersey Identical Cards (1 of 500)   Jersey Identical Cards (1 of 500)
J1 Sup Michal /Schwarz Marek (G) ML.Boleslav 100,-kč   J19 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 100,-kč
J2 Erat Roman/Trvaj Jiří (G) Brno     J20 Sáblík Lukáš (G) K.Vary 100,-kč
J3 Dopita Jiří/Hylák Alexander (G) Brno 100,-kč   J21 Kaberle František Kladno 100,-kč
J4 Melichar Josef/Turek Roman (G) Č.Buděj. 100,-kč   J22 Lukeš František Litvínov 100,-kč
J5 Pletka Václav/Mensátor Lukáš(G) K.Vary 100,-kč   J23 Hašek Dominik (G) Pardubice  
J6 Procházka M./Cikánek Lukáš (G) Kladno 100,-kč   J24 Slipčenko Robert (G) Slavia 100,-kč
J7 Nedvěd Petr/Pinc Marek (G) Liberec 100,-kč   J25 Chábera Jan (G) Sparta 100,-kč
J8 Reichel Robert/Hübl Jaroslav (G) Litvínov 100,-kč   J26 Köhler Bedřich Zlín 100,-kč
J9 Sýkora Petr/Růžička Martin (G) Pardubice 100,-kč   J27 Duba Tomáš (G) Třinec 100,-kč
J10 Vlasák T./Pöpperle Tomáš(G) Plzeň     J28 Hübl Viktor Litvínov 100,-kč
J11 Bomersback M. /Francouz P.(G) Plzeň     J29 Jágr Jaromír CZE  
J12 Netík Tomáš/Olesz Rostislav CZE 150,-kč   J30 Čajánek Petr CZE 150,-kč
J13 Červenka Roman/Neruda St. (G) Slavia 100,-kč   J31 Štefanka Juraj Vítkovice 100,-kč
J14 Ton Petr / Přikryl Petr (G) Sparta 100,-kč   J32 Ručinský Martin Sparta 100,-kč
J15 Kohn Ladislav/Hamerlík Peter (G) Třinec     J33 Bičánek Radim Brno 100,-kč
J16 Kvapil Marek/Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 100,-kč   J34 Sýkora Tomáš Ml.Boleslav 100,-kč
J17 Sičák Vladimír/Šindelář Filip (G) Vítkovice     J35 Hlaváč Jan Liberec 100,-kč
J18 Balaštík Jaroslav/Sedláček J. (G) Zlín 100,-kč          
          S19 Seznam Karet Jersey   10,-kč
Signature Limited  BLACK   Signature Limited RED
1 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 150,-kč   1 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice  
2 Ujčík Viktor Vítkovice     2 Ujčík Viktor Vítkovice  
3 Varaďa Václav Vítkovice 100,-kč   3 Varaďa Václav Vítkovice  
4 Kvapil Marek Vítkovice     4 Kvapil Marek Vítkovice  
5 Sedláček Jakub (G) Zlín 150,-kč   5 Sedláček Jakub (G) Zlín  
6 Hamrlík Martin Zlín     6 Hamrlík Martin Zlín  
7 Leška Petr Zlín 100,-kč   7 Leška Petr Zlín  
8 Vlach Roman Zlín     8 Vlach Roman Zlín  
9 Kovář Jan Plzeň 150,-kč   9 Kovář Jan Plzeň  
10 Nedvěd Petr Liberec     10 Nedvěd Petr Liberec  
11 Nedorost Václav Liberec     11 Nedorost Václav Liberec  
12 Polanský Jiří Třinec     12 Polanský Jiří Třinec  
13 Výtisk Jan Třinec     13 Výtisk Jan Třinec  
14 Dopita Jiří Brno 150,-kč   14 Dopita Jiří Brno  
15 Pöpperle Tomáš (G) Plzeň 150,-kč   15 Pöpperle Tomáš (G) Plzeň  
16 Modrý Jaroslav Plzeň 100,-kč   16 Modrý Jaroslav Plzeň  
17 Benda Jan Plzeň 100,-kč   17 Benda Jan Plzeň  
18 Straka Martin Plzeň 150,-kč   18 Straka Martin Plzeň  
19 Vlasák Tomáš Plzeň     19 Vlasák Tomáš Plzeň  
20 Schwarz Marek (G) ML.Boleslav     20 Schwarz Marek (G) ML. Boleslav  
21 Král Richard ML.Boleslav     21 Král Richard ML. Boleslav  
22 Sup Michal ML.Boleslav     22 Sup Michal ML. Boleslav  
23 Beránek Josef Slavia     23 Beránek Josef Slavia  
24 Červenka Roman Slavia     24 Červenka Roman Slavia  
25 Turek Roman (G) Č.Buděj. 150,-kč   25 Turek Roman (G) Č. Buděj. 150,-kč
26 Melichar Josef Č.Buděj.     26 Melichar Josef Č. Buděj.  
27 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 150,-kč   27 Kovář Jakub (G) Č. Buděj.  
28 Kántor Robert Brno 100,-kč   28 Kántor Robert Brno  
29 Vondráček Roman Brno     29 Vondráček Roman Brno 100,-kč
30 Dlouhý Radek Brno 100,-kč   30 Dlouhý Radek Brno  
31 Francouz Pavel (G) Plzeň 150,-kč   31 Francouz Pavel (G) Plzeň  
32 Lukeš František Litvínov     32 Lukeš František Litvínov  
33 Jánský Peter Litvínov     33 Jánský Peter Litvínov  
34 Hübl Viktor Litvínov     34 Hübl Viktor Litvínov  
35 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 150,-kč   35 Kopřiva Miroslav (G) Kladno  
36 Kaberle František Kladno 150,-kč   36 Kaberle František Kladno  
37 Patera Pavel Kladno     37 Patera Pavel Kladno  
38 Procházka Martin Kladno 100,-kč   38 Procházka Martin Kladno  
39 Čech Jakub (G) Havířov     39 Čech Jakub (G) Havířov  
40 Moravec David Havířov     40 Moravec David Havířov  
41 Růžička Martin (G) Pardubice     41 Růžička Martin (G) Pardubice  
42 Čáslava Petr Pardubice     42 Čáslav Petr Pardubice  
43 Pivko Libor Pardubice     43 Pivko Libor Pardubice  
44 Cetkovský Jiří Pardubice     44 Cetkovský Jiří Pardubice  
45 Chábera Jan (G) Sparta 150,-kč   45 Chábera Jan (G) Sparta 150,-kč
46 Gulaši Michal Sparta     46 Gulaši Michal Sparta 100,-kč
47 Hromas Karel Sparta     47 Hromas Karel Sparta  
48 Netík Tomáš Sparta 100,-kč   48 Netík Tomáš Sparta 100,-kč
49 Martynek Rostislav Třinec     49 Martynek Rostislav Třinec  
50 Štefanka Juraj Vítkovice 100,-kč   50 Štefanka Juraj Vítkovice 100,-kč
51 Mensátor Lukáš (G) K.Vary     51 Mensátor Lukáš (G) K. Vary  
52 Kumstát Petr K.Vary     52 Kumstát Petr K. Vary  
53 Skuhravý Václav K.Vary 100,-kč   53 Skuhravý Václav K. Vary  
54 Hašek Dominik (G) Pardubice     54 Hašek Dominik (G) Pardubice  
55 Ministr Milan Olomouc     55 Ministr Milan Olomouc  
56 Brančík Michal Olomouc     56 Brančík Michal Olomouc  
57 Žigárdy Štefan (G) Olomouc     57 Žigárdy Štefan (G) Olomouc  
S20 Seznam karet - Dominik Hašek (G)   20,-kč   S20 Seznam karet - Dominik Hašek (G)   20,-kč
Legendy ( 1 of 750 )   Trenéři
L01 Pouzar Jaroslav   30,-kč   T01 Hadamczik Alois Vítkovice 6,-kč
L02 Bubník / Bukač / Prýl   30,-kč   T02 Tlačil Jan Č.Buděj. 6,-kč
L03 Klapáč Jan   30,-kč   T03 Kalous Jiří Liberec 6,-kč
L04 Suchý Jan   30,-kč   T04 Kučera Jiří Litvínov 6,-kč
L05 Holík Jaroslav   30,-kč   T05 Šlégr Jiří Litvínov 6,-kč
L06 Holík Jiří   30,-kč   T06 Jelínek Marián Plzeň 6,-kč
L07 Roziňák Václav   30,-kč   T07 Hynek Pavel Sparta 6,-kč
L08 Černík František   30,-kč   T08 Marek Pavel Třinec 6,-kč
L09 Holeček Jiří (G)   30,-kč   T09 Pazourek Pavel Brno 6,-kč
L10 Konopásek Stanislav       T10 Sýkora Václav Pardubice 6,-kč
L11 Potsch Rudolf   30,-kč   T11 Čermák Vladimír Ml. Boleslav 6,-kč
L12 Buckna Mike   30,-kč   T12 Růžička Vladimír Slavia 6,-kč
L13 Lang Karel (G)   30,-kč   T13 Müller Zdeněk Kladno 6,-kč
L14 Vlach Miroslav   30,-kč   T14 Venera Zdeněk Zlín 6,-kč
L15 Bohumil ( Boža ) Modrý (G)   30,-kč   T15 Paleček Josef K. Vary 6,-kč
L16 Bouzek Vladimír   30,-kč   T16 Dornič Ivan Havířov 6,-kč
L17 Danda Bronislav   30,-kč   T17 Votruba Jan Pardubice 6,-kč
L18 Pospíšil František   30,-kč   T18 Šejba Jiří ML. Boleslav  
L19 Bubla Jiří   30,-kč   T19 Volek David Sparta 6,-kč
L20 Králík Jiří (G)   30,-kč   T20 Výborný František Č. Buděj. 6,-kč
L21 Šejba Jiří   30,-kč   T21 Lubina Ladislav Brno 6,-kč
L22 Golonka Josef   30,-kč   T22 Kupka Milan Č. Buděj. 6,-kč
L23 Čajka Luděk   30,-kč   T23 Razým Milan Plzeň 6,-kč
L24 Chalupa Milan   30,-kč   T24 Holaň Miloš Sparta 6,-kč
L25 Hořava Miloslav       T25 Trličík Mojmír Brno 6,-kč
L26 Machač Oldřich       T26 Hynek Pavel K. Vary  
L27 Štastný Peter   30,-kč   T27 Hrazdíra Richard Zlín 6,-kč
L28 Klíma Petr   30,-kč   T28 Vlach Rostislav Zlín 6,-kč
          T29 Pejchar Rudolf Plzeň 6,-kč
S18 Seznam Karet Legendy   30,-kč   T30 Baďourek Václav K. Vary 6,-kč
          T31 Jeřábek Vladimír Brno 6,-kč
Reprezentace ČR - A   Reprezentace ČR - 20
1 Adam Svoboda (G) CZE 10,-kč   1 Polášek Adam CZE / VIT 8,-kč
2 Krstev Angel CZE / KHL 10,-kč   2 Sedlák Adam CZE / VIT 8,-kč
3 Köhler Bedřich CZE / ZLI 10,-kč   3 Nestrašil Andrej CZE / SLA 8,-kč
4 Květoň David CZE / TRI 10,-kč   4 Šustr Andrej CZE / PLZ 15,-kč
5 Nosek David CZE / ZLI 10,-kč   5 Honejsek Antonín CZE / ZLI 8,-kč
6 Lukeš František CZE / LIT 10,-kč   6 Růžička Dan CZE / PLZ 8,-kč
7 Klepiš Jakub CZE / KHL 10,-kč   7 Horna Daniel CZE / LIT 8,-kč
8 Štěpánek Jakub (G) CZE / VIT 10,-kč   8 Ostřížek David CZE / TRI 8,-kč
9 Marek Jan CZE / KHL 10,-kč   9 Tůma David CZE / SPA 8,-kč
10 Platil Jan CZE / KHL 10,-kč   10 Furch Dominik (G) CZE / SLA 10,-kč
11 Jágr Jaromír CZE / KHL     11 Pacovský Dominik CZE / SPA 8,-kč
12 Bednář Jaroslav CZE / SLA 10,-kč   12 Novotný Filip (G) CZE / SPA 10,-kč
13 Hlinka Jaroslav CZE / SPA 10,-kč   13 Jeřábek Jakub CZE / PLZ 8,-kč
14 Vašíček Josef CZE / KHL 10,-kč   14 Kania Jakub CZE / TRI 8,-kč
15 Rachůnek Karel CZE / KHL 10,-kč   15 Orsava Jakub CZE / TRI 8,-kč
16 Čermák Leoš CZE / KHL 10,-kč   16 Sedláček Jakub (G) CZE / ZLI 10,-kč
17 Mensátor Lukáš (G) CZE / KVA 10,-kč   17 Káňa Jan CZE / VIT 8,-kč
18 Kvapil Marek CZE / VIT 10,-kč   18 Rutta Jan CZE / CHO 10,-kč
19 Prusek Martin (G) CZE / KHL 10,-kč   19 Hafenichter Jaroslav CZE / SLA 8,-kč
20 Ševc Martin CZE / FÄR 10,-kč   20 Kucsera Lukáš CZE / VIT 8,-kč
21 Straka Martin CZE / PLZ 10,-kč   21 Radil Lukáš CZE / PAR 8,-kč
22 Frolík Michael CZE / NHL 10,-kč   22 Hlinka Michal CZE / VIT 8,-kč
23 Barinka Michal CZE / VIT 10,-kč   23 Jordán Michal CZE / ZLI 8,-kč
24 Gulaši Michal CZE / SPA 10,-kč   24 Poletín Michal CZE / SLA 8,-kč
25 Mikeska Michal CZE / CBU 10,-kč   25 Dóczy Milan CZE / NHL 8,-kč
26 Vondrka Michal CZE / SLA 10,-kč   26 Horák Oldřich CZE / ZLI 8,-kč
27 Blaťák Miroslav CZE / KHL 10,-kč   27 Doležal Ondřej CZE / SLA 8,-kč
28 Kopřiva Miroslav (G) CZE / KLA 10,-kč   28 Palát Ondřej CZE / VIT 15,-kč
29 Němec Ondřej CZE / KVA 10,-kč   29 Kolouch Petr CZE / VIT 8,-kč
30 Kašpařík Pavel CZE / LIB 10,-kč   30 Heřman Radim CZE / CBU 8,-kč
31 Jánský Peter CZE / LIT 10,-kč   31 Gudas Radko CZE / KLA 15,-kč
32 Čajánek Petr CZE / KHL 10,-kč   32 Soudek Robin CZE / CBU 8,-kč
33 Čáslava Petr CZE / PAR 10,-kč   33 Horák Roman CZE / NHL 8,-kč
34 Kadlec Petr CZE / SLA 10,-kč   34 Novotný Štěpán CZE / SPA 8,-kč
35 Vampola Petr CZE / PLZ 10,-kč   35 Doležal Tomáš CZE / SLA 8,-kč
36 Červenka Roman CZE / SLA 10,-kč   36 Rachůnek Tomáš CZE / ZLI 8,-kč
37 Olesz Rostislav CZE / NHL 10,-kč   37 Okál Zdeněk CZE / ZLI 8,-kč
38 Horna Tomáš CZE / KLA 10,-kč   S16 Seznam karet ČR - 20 / ČR A   5,-kč
39 Netík Tomáš CZE / SPA 10,-kč   Reprezentace ČR - 18
40 Rolinek Tomáš CZE / KHL 10,-kč   1 Řehák Adam CZE / VIT 8,-kč
41 Nedorost Václav CZE / LIB 10,-kč   2 Jank Bohumil CZE / CBU 8,-kč
42 Sičák Vladimír CZE / VIT 10,-kč   3 Krejčí Daniel CZE / SLA 8,-kč
43 Irgl Zbyněk CZE / KHL 10,-kč   4 Koudela David CZE / MLB 8,-kč
44 Kutlák Zdeněk CZE 10,-kč   5 Musil David CZE / JIH 8,-kč
S16 Seznam karet ČR A / 20   5,-kč   6 Stach David CZE / KLA 8,-kč
Reprezentace ČR - 17   7 Kindl Denis CZE / PAR 8,-kč
1 Chlapík Adam CZE / SLA 8,-kč   8 Žovinec Dušan CZE / SPA 8,-kč
2 Bumbál Adrian CZE / TRI 8,-kč   9 Pavlík Filip CZE / TRI 8,-kč
3 Březina David CZE / PAR 8,-kč   10 Culek Jakub CZE / PLZ 8,-kč
4 Honzík David (G) CZE / KVA 10,-kč   11 Herman Jakub CZE / ZLI 8,-kč
5 Rychlík David CZE / PAR 8,-kč   12 Strnad Jakub CZE / KLA 8,-kč
6 Kurzok Jakub CZE / TRI 8,-kč   13 Vlach Jaroslav CZE / LIB 8,-kč
7 Pavelka Jaroslav (G) CZE / HRK 10,-kč   14 Rys Jiří CZE / MBL 8,-kč
8 Králék Lukáš CZE / OLO 8,-kč   15 Sekáč Jiří CZE / KLA 10,-kč
9 Sedlák Lukáš CZE / CBU 8,-kč   16 Havlík Ladislav CZE / PAR 8,-kč
10 Chvostek Michal CZE / TRI 8,-kč   17 Kašík Libor (G) CZE / ZLI 10,-kč
11 Švihálek Michal CZE / CBU 8,-kč   18 Hrbas Marek CZE / PLZ 8,-kč
12 Doudera Milan CZE / KLA 8,-kč   19 Račuk Marek CZE / LIT 8,-kč
13 Starý Ondřej CZE / PAR 8,-kč   20 Mrázek Petr (G) CZE / VIT 15,-kč
14 Beránek Petr CZE / OPA 8,-kč   21 Straka Petr CZE / NHL 8,-kč
15 Šidlík Petr CZE / JIH 8,-kč   22 Zámorský Petr CZE / ZLI 8,-kč
16 Erben Stanislav CZE / PLZ 8,-kč   23 Will Roman (G) CZE / ZLI 10,-kč
17 Jeník Štěpán CZE / SLA 8,-kč   24 Filippi Tomáš CZE /  LIB 8,-kč
18 Hertl Tomáš CZE / SLA 15,-kč   25 Pacanda Tomáš CZE / PLZ 8,-kč
19 Hyka Tomáš CZE / MLB 8,-kč   26 Valenta Tomáš CZE / ZLI 8,-kč
20 Kvapil Tomáš CZE / PLZ 8,-kč   S17 Seznam karet ČR - 18 / ČR 17    
21 Pavelka Tomáš CZE / VIT 8,-kč          
S17 Seznam karet ČR - 17 / ČR 18              
Seznam karet - Logo   Klubové karty
S01 HC Vítkovice Steel Vítkovice 8,-kč   K01 Turek Roman (G) / Sailer Petr Č.Buděj. 7,-kč
S02 HC České Budějovice Č.Buděj. 8,-kč   K02 Kumstát Petr/ Mensátor Lukáš (G) K.Vary 7,-kč
S03 Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč   K03 Patera Pavel / Kopřiva Miroslav (G) Kladno 7,-kč
S04 HC Benzina Litvínov Litvínov 8,-kč   K04 Sasu Hovi (G) / Dopita Jiří Brno 7,-kč
S05 HC Plzeň 1929 Plzeň 8,-kč   K05 Stejskal Jiří (G) / Moravec Jiří Liberec 7,-kč
S06 HC Sparta Praha Sparta 8,-kč   K06 Hübl Viktor / Hübl Jaroslav (G) Litvínov 7,-kč
S07 HC Oceláři Třinec Třinec 8,-kč   K07 Valent Michal (G) / Sup Michal ML.Boleslav 7,-kč
S08 HC Kometa Brno Brno 8,-kč   K08 Růžička Martin (G) / Cetkovský Jiří Pardubice 7,-kč
S09 HC Eaton Pardubice Pardubice 8,-kč   K09 Francouz Pavel (G) / Kovář Jan Plzeň 7,-kč
S10 BK Mladá Boleslav ML.Boleslav 8,-kč   K10 Stanislav Neruda (G) / Kadlec Petr Slavia 7,-kč
S11 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč   K11 Chábera Jan (G) Broš Michal Sparta 7,-kč
S12 HC Geus Okna Kladno Kladno 8,-kč   K12 Hamerlík Peter (G) / Seman Daniel Třinec 7,-kč
S13 PSG Zlín Zlín 8,-kč   K13 Štěpánek Jakub (G) / Ujčík Viktor Vítkovice 7,-kč
S14 HC Energie Karlovy Vary K.Vary 8,-kč   K14 Sedláček Jakub (G) / Hamrlík Martin Zlín 7,-kč
S15 HC Havířov Panthers Havířov 8,-kč   K15 Jakub Čech (G) / Michal Szabo Havířov 7,-kč
          K16 Týmové Foto Olomouce Olomouc  
Sniper   Goalies
1 Hruška David Slavia 7,-kč   1 SedláčekJakub (G) Zlín 9,-kč
2 Červenka Roman Slavia 7,-kč   2 Štěpánek Jakub (G) Vítkovive 9,-kč
3 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   3 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 9,-kč
4 Vlasák Tomáš Plzeň 7,-kč   4 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
5 Starý Jan Pardubice 7,-kč   5 Chábera Jan (G) Sparta 9,-kč
6 Straka Martin Plzeň 7,-kč   6 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 9,-kč
7 Květoň David Třinec 7,-kč   7 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč
8 Burger Jiří Vítkovice 7,-kč   8 Svoboda Adam (G) Slavia 9,-kč
9 Kratěna Ondřej Sparta 7,-kč   9 Trvaj Jiří (G) Brno 9,-kč
10 Broš Michal Sparta 7,-kč   10 Lašák Ján (G) Pardubice 9,-kč
Points   Stops
1 Bednář Jaroslav Slavia 7,-kč   1 Štěpánek Jakub (G) Vítkovice 9,-kč
2 Červenka Roman Slavia 7,-kč   2 Chábera Jan (G) Sparta 9,-kč
3 Vlasák Tomáš Plzeň 7,-kč   3 Hübl Jaroslav (G) Litvínov 9,-kč
4 Straka Martin Plzeň 7,-kč   4 Sedláček Jakub (G) Zlín 9,-kč
5 Polanský Jiří Třinec 7,-kč   5 Mensátor Lukáš (G) K.Vary 9,-kč
6 Peterek Jan Třinec 7,-kč   6 Pinc Marek (G) Vítkovice 9,-kč
7 Leška Petr Zlín 7,-kč   7 Trvaj Jiří (G) Brno 9,-kč
8 Kratěna Ondřej Sparta 7,-kč   8 Pöpperle Tomáš (G) Plzeň 9,-kč
9 Hruška David Slavia 7,-kč   9 Kovář Jakub (G) Č.Buděj. 9,-kč
10 Kumstát Petr K.Vary 7,-kč   10 Kopřiva Miroslav (G) Kladno 9,-kč
Attack   Family
1 Hamrlík Martin Zlín 7,-kč   F01 Vlach Rostislav / Vlach Roman Zlín 9,-kč
2 Šlégr Jiří Litvínov     F02 Hübl Jaroslav (G) / Hübl Viktor Litvínov 9,-kč
3 Kadlec Petr Slavia 7,-kč          
4 Benda Jan Plzeň 7,-kč          
5 Vykoukal Jiří Sparta 7,-kč          
6 Benák Václav Plzeň 7,-kč          
7 Jiruš Valdemar Liberec 7,-kč          
8 Toman Milan Kladno 7,-kč          
9 Hájek David K.Vary 7,-kč          
10 Galvas Lukáš Zlín 7,-kč          
           

Sceny vydaných karet OFS 2009/2010imageimageimage
imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage











 

 

TOPlist