aktualizováno: 13.12.2018 13:56:25

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 2013/2014

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 2013/2014

Karty s ražbou s limitací xx/20 najdete na této stránce uplně dole!!

MÁM pouze karty u kterých je cena !!!
Karty  bez ceny NEMÁM!!!
Základní set # 1-346   Základní set # 1-346
Číslo Jméno hráče Team Cena   Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno 3,-kč   174 Rolinek Tomáš Sparta 5,-kč
2 Nosek David Brno 3,-kč   175 Sičák Vladimír Sparta 3,-kč
3 Zohorna Hynek Brno 3,-kč   176 Krejčík Jakub Sparta 3,-kč
4 Koreis jakub Brno 3,-kč   177 Špaček Jaroslav - RC Plzeň 5,-kč
5 Svoboda Jakub Brno 3,-kč   178 Frolo Tomáš Plzeň 3,-kč
6 Hanzlík Jan Brno 3,-kč   179 Vlček Filip - RC Plzeň 3,-kč
7 Hruška Jan Brno 3,-kč   180 Boháč Daminik Plzeň 3,-kč
8 Káňa Jan II Brno 3,-kč   181 Jeřábek Jakub Plzeň 3,-kč
9 Kováčik Jozef Brno 3,-kč   182 Lev Jakub Plzeň 3,-kč
10 Čermák Leoš Brno 3,-kč   183 Schleiss Jan Plzeň 3,-kč
11 Čiliak Marek (G) Brno 5,-kč   184 Sýkora Ján - RC Plzeň 3,-kč
12 Dočekal Martin Brno 3,-kč   185 Hanzlík Jiří Plzeň 3,-kč
13 Falter Martin (G) Brno 5,-kč   186 Mensator Lukáš (G) Plzeň 5,-kč
14 Kempný Michal Brno 5,-kč   187 Straka Martin Plzeň 5,-kč
15 Holec Miroslav Brno 3,-kč   188 Machovský Matěj (G) - RC Plzeň 5,-kč
16 Jenyš Pavel - RC Brno 3,-kč   189 Dvořák Michal Plzeň 3,-kč
17 Kuboš Petr Brno 3,-kč   190 Kratěna Ondřej Plzeň 3,-kč
18 Mrázek Petr Brno 3,-kč   191 Kašpařík Pavel Plzeň 3,-kč
19 Dujsík Tomáš - RC Brno 3,-kč   192 Duda Radek Plzeň 3,-kč
20 Svoboda Tomáš Brno 3,-kč   193 Hollweg Ryan Plzeň 5,-kč
21 Žižka Tomáš Brno 3,-kč   194 Novotný Štěpán Plzeň 3,-kč
22 Burian Vilém - RC Brno 3,-kč   195 Slovák Tomáš Plzeň 3,-kč
23 Němec Vojtěch Brno 3,-kč   196 Sýkora Tomáš Plzeň 3,-kč
24 Trvaj Jiří (G) Brno 5,-kč   197 Vlasák Tomáš Plzeň 3,-kč
25 Valský Jakub Liberec 3,-kč   198 Pletka Václav Plzeň 3,-kč
26 Melicherčík Marcel (G) Liberec 5,-kč   199 Mozík Vojtěch Plzeň 5,-kč
27 Ulrych Petr Liberec 3,-kč   200 Marcel Patrik - RC Plzeň 3,-kč
28 Šimek Radim Liberec 3,-kč   201 Růžička Dan Plzeň 3,-kč
29 Bulík Tomáš Liberec 3,-kč   202 Seman Daniel Plzeň 3,-kč
30 Stejskal Jiří (G) Liberec 5,-kč   203 Mazanec Martin - RC Chomutov 3,-kč
31 Bulíř Michal Liberec 3,-kč   204 Lakos André - RC Chomutov 3,-kč
32 Špaček Daniel Liberec 3,-kč   205 Hruška David Chomutov 3,-kč
33 Čutta Jakub Liberec 3,-kč   206 Kämpf David - RC Chomutov 3,-kč
34 Víšek Jan Liberec 3,-kč   207 Stehlík Jakub Chomutov 3,-kč
35 Výtisk Jan Liberec 3,-kč   208 Svoboda Jaroslav Chomutov 3,-kč
36 Vlach Jaroslav Liberec 3,-kč   209 Kučný Jiří Chomutov 3,-kč
37 Hunkes Jiří Liberec 3,-kč   210 Balej Jozef Chomutov 3,-kč
38 Jass Koba Liberec 5,-kč   211 Hromas Karel Chomutov 3,-kč
39 Derner Lukáš Liberec 3,-kč   212 Šulák Libor - RC Chomutov 3,-kč
40 Schwarz Marek (G) Liberec 5,-kč   213 Bartečko Luboš Chomutov 3,-kč
41 Bartek Martin Liberec 3,-kč   214 Pulpán Lukáš Chomutov 3,-kč
42 Čakajík Martin Liberec 3,-kč   215 Račuk Marek Chomutov 3,-kč
43 Zacha Pavel - RC Liberec 10,-kč   216 Sikora Marek Chomutov 3,-kč
44 Kolmann Petr Liberec 3,-kč   217 Šagát Martin Chomutov 3,-kč
45 Nedvěd Petr Liberec 5,-kč   218 Kostúr Matúš (G) Chomutov 5,-kč
46 Vampola Petr Liberec 3,-kč   219 Hanuljak Miroslav (G) Chomutov 5,-kč
47 Filippi Tomáš Liberec 3,-kč   220 Kaše Ondřej Chomutov 3,-kč
48 Pospíšil Tomáš Liberec 3,-kč   221 Hřebejk Štěpán Chomutov 3,-kč
49 Urban Tomáš Liberec 3,-kč   222 Bartejs Tomáš Chomutov 3,-kč
50 Voráček Tomáš Liberec 3,-kč   223 Divíšek Tomáš Chomutov 3,-kč
51 Dalecký Jan Kladno 3,-kč   224 Malec Tomáš Chomutov 3,-kč
52 Rudovský Jan Kladno 3,-kč   225 Ptáček František Hradec Kr. 3,-kč
53 Procházka Libor Kladno 5,-kč   226 Langhammer Jakub Hradec Kr. 3,-kč
54 Gutwald Michal - RC Kladno 3,-kč   227 Suja Jakub Hradec Kr. 3,-kč
55 Kaberle Tomáš Kladno 5,-kč   228 Kudrna Jaroslav Hradec Kr. 3,-kč
56 Růžička David Kladno 3,-kč   229 Šimánek Jiří Hradec Kr. 3,-kč
57 Jankovič Ivan - RC Kladno 3,-kč   230 Plášil Karel Hradec Kr. 3,-kč
58 Majeský Ivan Kladno 3,-kč   231 Květoň Lukáš Hradec Kr. 3,-kč
59 Strnad jakub Kladno 3,-kč   232 Pláněk Martin - RC Hradec Kr. 3,-kč
60 Eberle Jan Kladno 3,-kč   233 Podlešák Martin Hradec Kr. 3,-kč
61 Chábera Jan (G) Kladno 5,-kč   234 Švihálek Michal Hradec Kr. 3,-kč
62 Kuchler Jiří Kladno 3,-kč   235 Tvrdík Michal Hradec Kr. 3,-kč
63 Bajaruns Lauris - RC Kladno 3,-kč   236 Kacetl Ondřej (G) - RC Hradec Kr. 5,-kč
64 Cikánek Lukáš (G) Kladno 5,-kč   237 Kantor Pavel (G) Hradec Kr.  
65 Černošek Marek Kladno 3,-kč   238 Frühauf Peter Hradec Kr. 3,-kč
66 Dragoun Michal Kladno 3,-kč   239 Mikuš Peter Hradec Kr. 3,-kč
67 Lukáš Michal Kladno 3,-kč   240 Vydarený René Hradec Kr. 3,-kč
68 Doudera Milan Kladno 3,-kč   241 Červený Rudolf Hradec Kr. 3,-kč
69 Hořava Miloslav Kladno 3,-kč   242 Harant Tomáš Hradec Kr. 3,-kč
70 Havlíček Ondřej Kladno 3,-kč   243 Mertl Tomáš Hradec Kr. 3,-kč
71 Machač Patrik - RC Kladno 3,-kč   244 Rousek Tomáš Hradec Kr. 3,-kč
72 Patera Pavel Kladno 5,-kč   245 Škoda Vladimír Hradec Kr. 3,-kč
73 Hořava Petr Kladno 3,-kč   246 Nedvídek Lukáš - RC Hradec Kr. 3,-kč
74 Tenkrát Petr Kladno 3,-kč   247 Tomek Václav - RC Slavia 3,-kč
75 Treille Sacha Kladno 3,-kč   248 Svoboda Adam (G) Slavia 5,-kč
76 Řezníček Dalibor Zlín 3,-kč   249 Skokan David Slavia 3,-kč
77 Horák Oldřich Zlín 3,-kč   250 Štich David Slavia 3,-kč
78 Honejsek Antonín Zlín 3,-kč   251 Furch Dominik (G) Slavia 5,-kč
79 Köhler Bedřich Zlín 3,-kč   252 Sklenář Jakub Slavia 3,-kč
80 Čech Filip Zlín 3,-kč   253 Holub Jan Slavia 3,-kč
81 Balaštík Jaroslav Zlín 3,-kč   254 Stránský Jan Slavia 3,-kč
82 Marušák jiří Zlín 3,-kč   255 Valach Juraj Slavia 3,-kč
83 Ondráček Jiří Zlín 3,-kč   256 Wharton Kyle - RC Slavia 3,-kč
84 Kašík Libor (G) Zlín 5,-kč   257 Krenželok Lukáš Slavia 3,-kč
85 Horčička Luboš (G) Zlín 5,-kč   258 Poletín Michal Slavia 3,-kč
86 Melenovský Marek Zlín 3,-kč   259 Klhůfek Pavel - RC Slavia 3,-kč
87 Matějíček Martin Zlín 3,-kč   260 Kolařík Pavel Slavia 3,-kč
88 Kotvan Oldřich Zlín 3,-kč   261 Jelínek Petr Slavia 3,-kč
89 Veselý Ondřej Zlín 3,-kč   262 Kadlec Petr Slavia 3,-kč
90 Urbanec Patrik Zlín 3,-kč   263 Šenkeřík Petr Slavia 3,-kč
91 Kubiš Pavel Zlín 3,-kč   264 Knot Ronald - RC Slavia 3,-kč
92 Sedláček Pavel - RC Zlín 3,-kč   265 Doležal Tomáš Slavia 3,-kč
93 Čajánek Petr Zlín 5,-kč   266 Micka Tomáš Slavia 3,-kč
94 Holík Petr Zlín 3,-kč   267 Růžička Vladimír ml. Slavia 3,-kč
95 Leška Petr Zlín 3,-kč   268 Hora Daniel Litvínov 3,-kč
96 Zámorský Petr Zlín 3,-kč   269 Černý Kamil Litvínov 3,-kč
97 Tesařík Radim Zlín 3,-kč   270 Horák Lukáš (G) - RC Litvínov 5,-kč
98 Valenta Tomáš Zlín 3,-kč   271 Zavřel Marek Litvínov 3,-kč
99 Okál Zdeněk Zlín 3,-kč   272 Kokeš Martin - RC Litvínov 3,-kč
100 Štůrala Tomáš (G) Zlín 5,-kč   273 Rosa Pavel - RC Litvínov 5,-kč
101 Květoň David Třinec 3,-kč   274 Jánský Peter Litvínov 3,-kč
102 Trenčan Adam - RC Třinec 3,-kč   275 Pavlík Filip - RC Litvínov 3,-kč
103 Rufer Adam Třinec 3,-kč   276 Lukeš František Litvínov 3,-kč
104 Gorshkov Alexander - RC Třinec 3,-kč   277 Černý Jakub - RC Litvínov 3,-kč
105 Krejčí Daniel - RC Třinec 3,-kč   278 Gula Jiří Litvínov 3,-kč
106 Rákos Daniel Třinec 3,-kč   279 Piroš Kamil Litvínov 5,-kč
107 Ostřížek David Třinec 3,-kč   280 Trávníček Michal Litvínov 3,-kč
108 Kania Jakub Třinec 3,-kč   281 Jurčík Ondřej - RC Litvínov 3,-kč
109 Peterek Jan Třinec 3,-kč   282 Francouz Pavel (G) Litvínov 5,-kč
110 Polanský Jiří Třinec 3,-kč   283 Kousalík Petr Litvínov 3,-kč
111 Hrabal Josef Třinec 3,-kč   284 Hanzl Robin Litvínov 3,-kč
112 Galvas Lukáš Třinec 3,-kč   285 Pšůrný Roman Litvínov 3,-kč
113 Zíb Lukáš Třinec 3,-kč   286 Martynek Rostislav Litvínov 3,-kč
114 Růžička Marek Třinec 3,-kč   287 Pavelka Tomáš - RC Litvínov 3,-kč
115 Zagrapan Marek Třinec 3,-kč   288 Hübl Viktor Litvínov 3,-kč
116 Adamský Martin Třinec 3,-kč   289 Píša Aleš Pardubice 3,-kč
117 Lojek Martin Třinec 3,-kč   290 Gregorc Blaž - RC Pardubice 3,-kč
118 Růžička Martin Třinec 3,-kč   291 Salfický Dušan (G) Pardubice 5,-kč
119 Foltýn Michael - RC Třinec 3,-kč   292 Kolář Jan I. Pardubice 3,-kč
120 Bonk Radek Třinec 5,-kč   293 Starý Jan Pardubice 3,-kč
121 Matuš Radim Třinec 3,-kč   294 Veselý Jan - RC Pardubice 3,-kč
122 Marosz Rostislav Třinec 3,-kč   295 Vašíček Jiří Pardubice 3,-kč
123 Hrubec Šimon (G) Třinec 5,-kč   296 Marha Josef Pardubice 5,-kč
124 Linhart Tomáš Třinec 3,-kč   297 Radil Lukáš Pardubice 3,-kč
125 Varaďa Václav Třinec 5,-kč   298 Ďaloga Marek Pardubice 3,-kč
126 Roth Vladimír Třinec 3,-kč   299 Růžička Martin (G) Pardubice 5,-kč
127 Konrád Branislav (G) - RC Třinec 5,-kč   300 Sýkora Petr Pardubice 5,-kč
128 Šindelář Filip (G) Vítkovice 5,-kč   301 Číp Radek - RC Pardubice 3,-kč
129 Káňa Jan I. Vítkovice 3,-kč   302 Tybor Radoslav - RC Pardubice 3,-kč
130 Štencel Jan Vítkovice 3,-kč   303 Somík Radovan Pardubice 3,-kč
131 Burger Jiří Vítkovice 3,-kč   304 Kousal Robert Pardubice 3,-kč
132 Sloboda Karol Vítkovice 3,-kč   305 Nosek Tomáš Pardubice 3,-kč
133 Kovář Lukáš Vítkovice 3,-kč   306 Zohorna Tomáš Pardubice 3,-kč
134 Kucsera Lukáš Vítkovice 3,-kč   307 Benák Václav Pardubice 3,-kč
135 Vandas Michael - RC Vítkovice 3,-kč   308 Kočí Václav Pardubice 3,-kč
136 Barinka Michal Vítkovice 3,-kč   309 Čáp Zdeněk - RC Pardubice 3,-kč
137 Roman Ondřej Vítkovice 3,-kč   310 Schusser Adam - RC K. Vary 3,-kč
138 Šedivý Ondřej Vítkovice 3,-kč   311 Zucker David K. Vary 3,-kč
139 Valčák Patrik - RC Vítkovice 3,-kč   312 Látal Jan K. Vary 3,-kč
140 Húževka Peter Vítkovice 3,-kč   313 Drtina Jiří K. Vary 3,-kč
141 Kolouch Petr Vítkovice 3,-kč   314 Hovorka Marek K. Vary 3,-kč
142 Strapáč Petr Vítkovice 3,-kč   315 Látal Martin K. Vary 3,-kč
143 Stehlík Richard Vítkovice 3,-kč   316 Zaťovič Martin K. Vary 3,-kč
144 Málek Roman (G) Vítkovice 5,-kč   317 Grman Michal K. Vary 3,-kč
145 Szturc Roman Vítkovice 3,-kč   318 Gulaši Michal K. Vary 3,-kč
146 Huna Rudolf Vítkovice 3,-kč   319 Šmach Ondřej K. Vary 3,-kč
147 Kudělka Tomáš Vítkovice 3,-kč   320 Koblasa Petr K. Vary 3,-kč
148 Pastor Tomáš - RC Vítkovice 3,-kč   321 Dlouhý Radek K. Vary 3,-kč
149 Svačina Vladimír Vítkovice 3,-kč   322 Bičánek Radim K. Vary 3,-kč
150 Hlinka Michal Vítkovice 3,-kč   323 Hruška Radim K. Vary 3,-kč
151 Bahenský Zdeněk Sparta 3,-kč   324 Vlach Roman K. Vary 3,-kč
152 Hrbas Marek - RC Sparta 3,-kč   325 Balán Stanislav K. Vary 3,-kč
153 Procházka Martin - RC Sparta 3,-kč   326 Rohan Tomáš K. Vary 3,-kč
154 Forman Miroslav Sparta 3,-kč   327 Závorka Tomáš (G) K. Vary 5,-kč
155 Gřegořek Petr Sparta 3,-kč   328 Habal Vladislav (G) - RC K. Vary 5,-kč
156 Přibyl Daniel Sparta 3,-kč   329 Flek Jakub - RC K. Vary 3,-kč
157 Pacovský Dominik Sparta 3,-kč   330 Harkabus Tomáš - RC K. Vary 3,-kč
158 Simon Dominik Sparta 5,-kč   331 Posmyk Marek Litvínov 3,-kč
159 Novotný Filip (G) Sparta     332 Ručinský Martin Litvínov 5,-kč
160 Rachůnek Ivan Sparta 3,-kč   333 Stříteský Matěj Litvínov 3,-kč
161 Buchtele Jan Sparta 3,-kč   334 Šlégr Jiří Litvínov 5,-kč
162 Piskáček Jan Sparta 3,-kč   335 Zeman Jiří Litvínov 3,-kč
163 Švrček Jan Sparta 3,-kč   336 Půhoný Jiří Pardubice 3,-kč
164 Hlinka Jaroslav Sparta 5,-kč   337 Cetkovský Jiří Pardubice 3,-kč
165 Kubát Karel Sparta 3,-kč   338 Semorád Jan Pardubice 3,-kč
166 Pilař Karel Sparta 5,-kč   339 Kubka Branislav - RC K. Vary 3,-kč
167 Klimek Lukáš Sparta 3,-kč   340 Kverka Jaromír K. Vary 3,-kč
168 Pech Lukáš Sparta 3,-kč   341 Doležal Jiří K. Vary 3,-kč
169 Kumstát Petr Sparta 3,-kč   342 Parýzek Martin K. Vary 3,-kč
170 Ton Petr Sparta 5,-kč   343 Vachovec Michal K. Vary 3,-kč
171 Philipp Radek Sparta 3,-kč   344 Kytnár Milan - RC K. Vary 3,-kč
172 Pöpperle Tomáš (G) Sparta 5,-kč   345 Sklenička Zbyněk Litvínov 3,-kč
173 Rachůnek Tomáš Sparta 3,-kč   346 Majdan Juraj Litvínov 3,-kč
DOTISK # 347-428   DOTISK 347-428
347 Miller Ryley - RC Brno 7,-kč   388 Střítenský Matěj Litvínov 7,-kč
348 Pivko Libor Brno 7,-kč   389 Posmyk Marek Litvínov 7,-kč
349 Dlapa Ondřej Brno 7,-kč   390 Gerhát František Litvínov 7,-kč
350 Polodna Petr Brno 7,-kč   391 Chaloupka Petr Litvínov 7,-kč
351 Sedlák Jan - RC Brno 7,-kč   392 Rapáč Richard Litvínov 7,-kč
352 Wasserbauer Jan Brno 7,-kč   393 Písařík Pavel Litvínov 7,-kč
353 Novotný Štěpán Brno 7,-kč   394 Smolka Pavel Litvínov 7,-kč
354 Vondráček Tomáš - RC Brno 7,-kč   395 Pianov Valentin - RC Pardubice 7,-kč
355 Švagrovský David - RC Hradec Kr. 7,-kč   396 Mozer Jevgenij - RC Pardubice 7,-kč
356 Dej Rastislav Hradec Kr. 7,-kč   397 Moučka Jaroslav - RC Pardubice 7,-kč
357 Knotek Tomáš Hradec Kr. 7,-kč   398 Hudáček Július (G) - RC Pardubice  
358 Jakl Bohumil Hradec Kr. 7,-kč   399 Indrák Miroslav - RC Plzeň 7,-kč
359 Marha Josef Hradec Kr. 9,-kč   400 Moravčík Michal - RC Plzeň 7,-kč
360 Bomersback Mark Chomutov 9,-kč   401 Slavík Jakub - RC Plzeň 7,-kč
361 Straka Josef Chomutov 9,-kč   402 Holec Miroslav Plzeň 7,-kč
362 Růžička Martin (G) Chomutov 9,-kč   403 Petrovický Róbert Slavia 7,-kč
363 Havel Radek - RC Chomutov 7,-kč   404 Vrdlovec Daniel Slavia 7,-kč
364 Lojek Martin Chomutov 7,-kč   405 Bednář Jaroslav Slavia 9,-kč
365 Trefný Jakub Chomutov 7,-kč   406 Žejdl Lukáš Slavia 7,-kč
366 Rutta Jan Chomutov 7,-kč   407 Tomica Marek Slavia 7,-kč
367 Mrázek Jaroslav Chomutov 7,-kč   408 Polášek Adam - RC Sparta 7,-kč
368 Kubinčák Vojtěch Chomutov 7,-kč   409 Málek Roman (G) Sparta  
369 Řehoř Milan (G) Chomutov     410 Chlapík Adam - RC Sparta 7,-kč
370 Krstev Angel Chomutov 7,-kč   411 Král Tomáš (G) - RC Sparta  
371 Jíra Petr Chomutov 7,-kč   412 Trončinský Marek Třinec 7,-kč
372 Hlava Nicolas - RC Chomutov 7,-kč   413 Hrňa Erik Třinec 7,-kč
373 Bílek Vítězslav Kladno 7,-kč   414 Polák Vojtěch Třinec 7,-kč
374 Šilhavý Vojtěch Kladno 7,-kč   415 Havel Lukáš Třinec 7,-kč
375 Zagrapan Marek Kladno 7,-kč   416 Orsava Jakub Třinec 7,-kč
376 Exner Jiří (G) - RC Kladno     417 Hamerlík Peter (G) Třinec  
377 Kolářík Václav - RC Kladno 7,-kč   418 Nosek David Třinec 7,-kč
378 Hlaváč Jan Kladno 9,-kč   419 Micka Tomáš K. Vary 7,-kč
379 Dušek Antonín Liberec 7,-kč   420 Pohl Petr K. Vary 7,-kč
380 Říha Jiří - RC Liberec 7,-kč   421 Dresler Jan K. Vary 7,-kč
381 Kica Petr Liberec 7,-kč   422 Rýgl Martin K. Vary 7,-kč
382 Vaněček Vítek (G) - RC Liberec     423 Tomeček Jan - RC K. Vary 7,-kč
383 Vitásek Ondřej Liberec 7,-kč   424 Bail Marek - RC Vítkovice 7,-kč
384 Gřegořek Petr Liberec 7,-kč   425 Němec Erik Vítkovice 7,-kč
385 Ručinský Martin Litvínov 9,-kč   426 Dolejš Daniel (G) - RC Vítkovice  
386 Nechvátal Patrik (G) Litvínov     427 Hruška Milan Vítkovice 7,-kč
387 Skuhravý Václav Litvínov 7,-kč   428 Kostourek Milan Zlín 7,-kč
          CL Seznam karet dotisku    
LOGO - Seznam karet # 1-14   KLUBOVÁ KARTA # 1-14
S01 HC Kometa Brno Brno 10,-kč   K01 PSG Zlín Zlín 8,-kč
S02 Mountfield Hradec Kr. Hradec Kr. 10,-kč   K02 HC Oceláři Třinec Třinec 8,-kč
S03 Piráti Chomutov Chomutov 10,-kč   K03 HC Kometa Brno Brno 8,-kč
S04 Rytíři Kladno Kladno 10,-kč   K04 HC Vítkovice Steel Vítkovice 8,-kč
S05 Bílí Tygři Liberec Liberec 10,-kč   K05 Rytíři Kladno Kladno 8,-kč
S06 HC VERVA Litvínov Litvínov 10,-kč   K06 Mounfield Hradec. Kr. Hradec Kr. 8,-kč
S07 HC ČSOB Pardubice Pardubice 10,-kč   K07 HC VERVA Litvínov Litvínov 8,-kč
S08 HC ŠKODA Plzeň Plzeň 10,-kč   K08 Energie Karlovy Vary K. Vary 8,-kč
S09 HC Slavia Praha Slavia 10,-kč   K09 HC Slavia Praha Slavia 8,-kč
S10 HC Sparta Praha Sparta 10,-kč   K10 HC ČSOB Pardubice Pardubice 8,-kč
S11 HC Oceláři Třinec Třinec 10,-kč   K11 HC Sparta Praha Sparta 8,-kč
S12 Energie Karlovy Vary K. Vary 10,-kč   K12 HC ŠKODA  Plzeň Plzeň 8,-kč
S13 HC Vítkovice Steel Vítkovice 10,-kč   K13 Bílí Tygři Liberec Liberec 8,-kč
S14 PSG Zlín Zlín 10,-kč   K14 Piráti Chomutov Chomutov 8,-kč
SNIPER # 1-10   POINTS # 1-10
1 Růžička Martin Třinec 10,-kč   1 Růžička Martin Třinec 10,-kč
2 Gulaš Milan Plzeň 10,-kč   2 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč
3 Lukeš František Litvínov 10,-kč   3 Jágr Jaromír Kladno  
4 Balaštík Jaroslav Zlín 10,-kč   4 Pech Lukáš Sparta 10,-kč
5 Ton Petr Sparta 10,-kč   5 Gulaš Milan Plzeň 10,-kč
6 Jágr Jaromír Kladno     6 Lukeš František Litvínov 10,-kč
7 Bartek Martin Liberec 10,-kč   7 Straka Martin Plzeň 10,-kč
8 Huna Rudolf Vítkovice 10,-kč   8 Nedvěd Petr Liberec 10,-kč
9 Pletka Václav Plzeň 10,-kč   9 Vlasák Tomáš Plzeň 10,-kč
10 Hübl Viktor Litvínov 10,-kč   10 Kovář Jan Plzeň 10,-kč
SECURITY # 1-10   SAVES # 1-10
1 Hrabal Josef Třinec 10,-kč   1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 15,-kč
2 Nosek David Brno 10,-kč   2 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 15,-kč
3 Zíb Lukáš Třinec 10,-kč   3 Furch Dominik (G) Slavia 15,-kč
4 Kadlec Petr Slavia 10,-kč   4 Závorka Tomáš (G) K. Vary 15,-kč
5 Benák Václav Pardubice 10,-kč   5 Neuvirth Michal (G) Sparta 15,-kč
6 Židlický Marek Kladno 10,-kč   6 Mazanec Marek (G) Plzeň 15,-kč
7 Sičák Vladimír Sparta 10,-kč   7 Sedláček Jakub (G) Zlín 15,-kč
8 Linhart Tomáš Třinec 10,-kč   8 Horčička Luboš (G) Zlín 15,-kč
9 Pulpán Lukáš Chomutov 10,-kč   9 Francouz Pavel (G) Litvínov 15,-kč
10 Tesařík Radim Zlín 10,-kč   10 Chábera Jan (G) Kladno 15,-kč
JMENOVCI + FAMILY # FN01-FN10   MASKS # 1-10
FN01 Rachůnek Ivan / Tomáš Sparta 10,-kč   1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice 20,-kč
FN02 Látal Jan / Martin K. Vary 10,-kč   2 Furch Dominik (G) Slavia 20,-kč
FN03 Straka Michal / Martin Plzeň 10,-kč   3 Kopřiva Miroslav (G) Slavia 20,-kč
FN04 Sýkora Ján / Tomáš Plzeň 10,-kč   4 Hrubec Šinamo (G) Třinec 20,-kč
FN05 Svoboda  Jakub/Jarosl./Tomáš BRN/CHO 10,-kč   5 Závorka Tomáš (G) K. Vary 20,-kč
FN06 Hanzlík Jan / Jiří BRN/PLZ 10,-kč   6 Neuvirth Michal (G) Sparta 20,-kč
FN07 Růžička Martin / Marek Třinec 10,-kč   7 Sedláček Jakub (G) Zlín 20,-kč
FN08 Hořava Petr / Miloslav Kladno 10,-kč   8 Francouz Pavel (G) Litvínov 20,-kč
FN09 Hanrlík Martin / Roman Zlín 10,-kč   9 Kostúr Matúš (G) Chomutov 20,-kč
FN10 Čajánek Petr / Káňa Jan ZLI/BRN     10 Hamerlík Peter (G) Třinec 20,-kč
LEGENDY  # 1-25 + CL   TRENÉŘI # 1-37
1 Kadlec Arnold Litvínov 30,-kč   T01 Kučera Jiří Hradec Kr. 8,-kč
2 Vinš Jaroslav Kladno 30,-kč   T02 Draisaitl Peter Hradec Kr. 8,-kč
3 Kokrment Jindřich Litvínov 30,-kč   T03 Čelanský Jiří Chomutov 8,-kč
4 Vykoukal Jiří Sparta 30,-kč   T04 Veber Jiří Chomutov 8,-kč
5 Svoboda Petr CZE 30,-kč   T05 Skořepa Zdeněk Chomutov 8,-kč
6 Kuřidým Radoslav Vítkovice 30,-kč   T06 Kopecký Jiří Kladno 8,-kč
7 Venera Zdeněk Gotwaldov 30,-kč   T07 Tatíček Petr Kladno 8,-kč
8 Plánovský Antonín Vítkovice 30,-kč   T08 Vojta Zdeněk Kladno 8,-kč
9 Hrbatý Jan ČSR 30,-kč   T09 Beran Karel Brno 8,-kč
10 Neliba Jan ČSR 30,-kč   T10 Pešout Martin Brno 8,-kč
11 Jágr Jaromír ČSR     T11 Kýhos Vladimír Brno 8,-kč
12 Šembera Julius Č. Budějovice 30,-kč   T12 Mlejnek Karel K. Vary 8,-kč
13 Gula Ladislav (G) Č. Budějovice 30,-kč   T13 Žemlička Richard K. Vary 8,-kč
14 Staněk Ladislav Vítkovice 30,-kč   T14 Černý Milan Liberec 8,-kč
15 Ujváry L'ubomír Slovan Br. 30,-kč   T15 Hynek Pavel Liberec 8,-kč
16 Krása Miroslav (G) Kladno 30,-kč   T16 Hrabák Jan Litvínov 8,-kč
17 Termer Miroslav (G) Sparta 30,-kč   T17 Rosol Petr Litvínov 8,-kč
18 Ihnačák Peter Sparta 30,-kč   T18 Jeřábek Vladimír Litvínov 8,-kč
19 Bříza Petr (G) Sparta 30,-kč   T19 Říha Miloš ml. Pardubice 8,-kč
20 Šmehlík Richard Vítkovice 30,-kč   T20 Venera Zdeněk Pardubice 8,-kč
21 Holík Robert ''Bobby'' Jindřichů Hr. 30,-kč   T21 Straka Michal Plzeň 8,-kč
22 Bednář Vladimír ČSR 30,-kč   T22 Razým Milan Plzeň 8,-kč
23 Kýhos Vladimír Litvínov 30,-kč   T23 Pejchar Rudolf Plzeň 8,-kč
24 Růžička Vladimír Litvínov 30,-kč   T24 Weissmann Ondřej Slavia 8,-kč
25 Hajšman Vlastimil Č. Budějovice 30,-kč   T25 Růžička Vladimír Slavia 8,-kč
CL15 Jágr/Holík/Reichel CL   30,-kč   T26 Jandač Josef Sparta 8,-kč
JERSEY # 1-25 + CL   T27 Moták Zdeněk Sparta 8,-kč
J01 Ton Petr Sparta 100,-kč   T28 Martinec Patrik Sparta 8,-kč
J02 Bednář Jaroslav Slavia 100,-kč   T29 Kameš Jaroslav Třinec 8,-kč
J03 Hlinka Jaroslav Sparta 100,-kč   T30 Kalous Jiří Třinec 8,-kč
J04 Šimánek Jiří Hradec Kr. 100,-kč   T31 Marek Pavel Třinec 8,-kč
J05 Roman Ondřej Vítkovice 100,-kč   T32 Prusek Martin Vítkovice 8,-kč
J06 Patera Pavel Kladno 100,-kč   T33 Oremus Peter Vítkovice 8,-kč
J07 Nedvěd Petr Liberec 100,-kč   T34 Šimíček Roman Vítkovice 8,-kč
J08 Huna Rudolf Vítkovice 100,-kč   T35 Jurík Juraj Zlín 8,-kč
J09 Balaštík Jaroslav Zlín 100,-kč   T36 Hrazdíra Richard Zlín 8,-kč
J10 Hruška David Chomutov 100,-kč   T37 Vlach Rostislav Zlín 8,-kč
J11 Bartek Martin Liberec 100,-kč   T38 Turek Josef Chomutov 8,-kč
J12 Duda Radek Plzeň 100,-kč   T39 Kaše Robert Chomutov 8,-kč
J13 Roth Vladimír Třinec 100,-kč   T40 Kverka Jaromír st. K. Vary  
J14 Zaťovič Martin K. Vary 100,-kč   T41 Kněžický Pavel K. Vary 8,-kč
J15 Hanzl Robin Litvínov 100,-kč   T42 Rulík Radim Litvínov  
J16 Kousal Robert Pardubice 100,-kč   T43 Hořava Miloslav st. Litvínov 8,-kč
J17 Svoboda Tomáš Brno 100,-kč   T44 Varaďa Václav Třinec  
J18 Žižka Tomáš Brno 100,-kč   T45 Čelanský Jiří Kladno 8,-kč
J19 Krenželok Lukáš Slavia 100,-kč   T46 Zajíc Josef Kladno 8,-kč
J20 Ptáček František Hradec Kr. 100,-kč   T47 Neliba Jan Kladno 8,-kč
J21 Salfický Dušan (G) Pardubice 100,-kč          
J22 Čiliak Marek (G) Brno 100,-kč   GAME USED JERSEY
J23 Schwarz Marek (G) Liberec 100,-kč     Tomáš Mertl Hradec Kr.  
J24 Francouz Pavel (G) Litvínov 100,-kč          
J25 Mensator Lukáš (G) Plzeň 100,-kč          
CL Seznam karet   10,-kč          
SIGNATURE SILVER (1 of 99)  # 1-51 + CL   SIGNATURE WHITE (1 of 99) # 1-51 + CL
SIGN01 Marušák Jiří / 99 Zlín 100,-kč   SIGN01 Marušák Jiří / 49 Zlín 100,-kč
SIGN02 Melenovský Marek / 99 Zlín 100,-kč   SIGN02 Melenovský Marek / 60 Zlín  
SIGN03 Čech Filip / 99 Zlín 100,-kč   SIGN03 Čech Filip / 60 Zlín  
SIGN04 Okál Zdeněk / 99 Zlín 100,-kč   SIGN04 Okál Zdeněk / 60 Zlín  
SIGN05 Kuboš Petr / 75 Brno 100,-kč   SIGN05 Kuboš Petr / 75 Brno  
SIGN06 Jenyš Pavel / 75 Brno 100,-kč   SIGN06 Jenyš Pavel / 75 Brno 100,-kč
SIGN07 Burian Vilém / 75 Brno     SIGN07 Burian Vilém / 75 Brno 100,-kč
SIGN08 Dočekal Martin / 99 Brno 100,-kč   SIGN08 Dočekal Martin / 75 Brno 100,-kč
SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 99 Třinec     SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 65 Třinec  
SIGN10 Rufer Adam / 65 Třinec 100,-kč   SIGN10 Rufer Adam / 65 Třinec 100,-kč
SIGN11 Polanský Jiří / 65 Třinec     SIGN11 Polanský Jiří / 65 Třinec 100,-kč
SIGN12 Adamský Martin / 65 Třinec     SIGN12 Adamský Martin / 65 Třinec 100,-kč
SIGN13 Málek Roman (G) / 99 Vítkovice     SIGN13 Málek Roman (G) / 89 Vítkovice 100,-kč
SIGN14 Kovář Lukáš / 99 Vítkovice     SIGN14 Kovář Lukáš / 89 Vítkovice 100,-kč
SIGN15 Stehlík Richard / 99 Vítkovice     SIGN15 Stehlík Richard / 89 Vítkovice 100,-kč
SIGN16 Strapáč Lukáš / 99 Vítkovice 100,-kč   SIGN16 Strapáč Petr / 89 Vítkovice 100,-kč
SIGN17 Schwarz Marek (G) / Liberec     SIGN17 Schwarz Marek (G) / Liberec  
SIGN18 Zacha Pavel / 90 Liberec 200,-kč   SIGN18 Zacha Pavel / 90 Liberec  
SIGN19 Filipi Tomáš / 90 Liberec 100,-kč   SIGN19 Filippi Tomáš / Liberec 100,-kč
SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 99 Chomutov 100,-kč   SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 89 Chomutov 100,-kč
SIGN21 Pulpán Lukáš / 99 Chomutov 100,-kč   SIGN21 Pulpán Lukáš / 89 Chomutov 100,-kč
SIGN22 Kämpf David / 99 Chomutov 100,-kč   SIGN22 Kämpf David / 89 Chomutov 100,-kč
SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno     SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno  
SIGN24 Doudera Milan / 99 Kladno 100,-kč   SIGN24 Doudera Milan / 99 Kladno  
SIGN25 Tenkrát Petr / 99 Kladno 100,-kč   SIGN25 Tenkrát Petr / 99 Kladno 100,-kč
SIGN26 Dragoun Michal / 99 Kladno 100,-kč   SIGN26 Dragoun Michal / 99 Kladno  
SIGN27 Marha Josef / Pardubice     SIGN27 Marha Josef / Pardubice  
SIGN28 Sýkora Petr / 99 Pardubice 150,-kč   SIGN28 Sýkora Petr / 69 Pardubice  
SIGN29 Zohorna Tomáš / 99 Pardubice 100,-kč   SIGN29 Zohorna Tomáš / 69 Pardubice 100,-kč
SIGN30 Pilař Karel / 99 Sparta 100,-kč   SIGN30 Pilař Karel / 75 Sparta 100,-kč
SIGN31 Krejčík Jakub / 99 Sparta 100,-kč   SIGN31 Krejčík Jakub / 79 Sparta 100,-kč
SIGN32 Rolinek Tomáš / 99 Sparta 100,-kč   SIGN32 Rolinek Tomáš / 75 Sparta 150,-kč
SIGN33 Rachůnek Ivan / 99 Sparta 100,-kč   SIGN33 Rachůnek Ivan / 75 Sparta 100,-kč
SIGN34 Kadlec Petr / 99 Slavia     SIGN34 Kadlec Petr / 89 Slavia 100,-kč
SIGN35 Jelínek Petr / 99 Slavia 100,-kč   SIGN35 Jelínek Petr / 89 Slavia 100,-kč
SIGN36 Knot Ronald / 99 Slavia 100,-kč   SIGN36 Knot Ronald / 89 Slavia 100,-kč
SIGN37 Vlach Roman / 99 K. Vary 100,-kč   SIGN37 Vlach Roman / 90 K. Vary  
SIGN38 Koblasa Petr / 99 K. Vary 100,-kč   SIGN38 Koblasa Petr / 89 K. Vary  
SIGN39 Balán Stanislav / 99 K. Vary 100,-kč   SIGN39 Balán Stanislav / 89 K. Vary  
SIGN40 Lukeš František / 99 Litvínov     SIGN40 Lukeš František / 60 Litvínov 100,-kč
SIGN41 Piroš Kamil / 99 Litvínov     SIGN41 Piroš Kamil / 79 Litvínov  
SIGN42 Hübl Viktor / 71 Litvínov 100,-kč   SIGN42 Hübl Viktor / 60 Litvínov  
SIGN43 Kantor Pavel (G) / 99 Hradec Kr. 100,-kč   SIGN43 Kantor Pavel (G) / 64 Hradec Kr. 100,-kč
SIGN44 Mikuš Peter / 99 Hradec Kr. 100,-kč   SIGN44 Mikuš Peter / 64 Hradec Kr. 100,-kč
SIGN45 Vydarený René / 99 Hradec Kr. 100,-kč   SIGN45 Vydarený René / 64 Hradec Kr.  
SIGN46 Kudrna Jaroslav / 99 Hradec Kr. 100,-kč   SIGN46 Kudrna Jaroslav / 99 Hradec Kr. 100,-kč
SIGN47 Machovský Matěj (G) / 99 Plzeň 150,-kč   SIGN47 Machovský Matěj (G) / 99 Plzeň 150,-kč
SIGN48 Sýkora Ján / 99 Plzeň 100,-kč   SIGN48 Sýkora Ján / 99 Plzeň 100,-kč
SIGN49 Hollweg Ryan / 99 Plzeň 100,-kč   SIGN49 Hollweg Ryan / 99 Plzeň 100,-kč
SIGN50 Straka Martin / 99 Plzeň     SIGN50 Straka Martin / 99 Plzeň 150,-kč
SIGN51 Hamrlík Roman / 99 Zlín     SIGN51 Hamrlík Roman / 99 Zlín  
CL Seznam karet   10,-kč   CL Seznam karet    
SIGNATURE GOLD (1 of 20) # 1-51 + CL   DOUBLE SIGNATURE SILVER (1 of 99) # 1-10 + CL
SIGN01 Marušák Jiří / 20 Zlín     DS01 Urbanec Patrik/Tesařík Radim Zlín 200,-kč
SIGN02 Melenovský Marek / 20 Zlín     DS02 Zacha Pavel/Nedvěd Petr Liberec  
SIGN03 Čech Filip / 20 Zlín     DS03 Čermák Leoš/Jenyš Pavel Brno  
SIGN04 Okál Zdeněk / 20 Zlín     DS04 Machač Patrik/Patera Pavel Kladno 200,-kč
SIGN05 Kuboš Petr / 20 Brno 150,-kč   DS05 Salfický Dušan (G)/Veselý Jan Pardubice  
SIGN06 Jenyš Pavel / 20 Brno     DS06 Bartečko Luboš/Kaše Ondřej Chomutov  
SIGN07 Burian Vilém / 20 Brno     DS07 Štencel Jan/Húževka Peter Vítkovice  
SIGN08 Dočekal Martin / 20 Brno     DS08 Kokeš Martin/Rosa Pavel Litvínov  
SIGN09 Hrubec Šimon (G) / 20 Třinec     DS09 Plášil Karek/Ptáček František Hradec Kr.  
SIGN10 Rufer Adam / 20 Třinec     DS10 Peterek Jan/Růžička Marek Třinec  
SIGN11 Polanský Jiří / 20 Třinec     S16 Seznam karet    
SIGN12 Adamský Martin / 20 Třinec     DOUBLE SIGNATURE WHITE (1 of 99) # 1-10 + CL
SIGN13 Málek Roman (G) / 20 Vitkovice     DS01 Urbanec P. / Tesařík R. / 65 Zlín  
SIGN14 Kovář Lukáš / 20 Vitkovice     DS02 Zacha P. / Nedvěd P. / Liberec  
SIGN15 Stehlík Richard / 20 Vitkovice     DS03 Čermák L. / Jenyš P. / 75 Brno  
SIGN16 Strapáč Petr / 20 Vitkovice     DS04 Machač P. / Patera P. / 99 Kladno  
SIGN17 Schwarz Marek / Liberec     DS05 Salfický D. (G) / Veselý J. / Pardubice  
SIGN18 Zacha Pavel / Liberec     DS06 Bartečko L. / Kaše O. / 99 Chomutov  
SIGN19 Filippi Tomáš / Liberec     DS07 Štencel J. / Húževka P. / 99 Vitkovice 200,-kč
SIGN20 Hanuljak Miroslav (G) / 20 Chomutov     DS08 Kokeš M. / Rosa P. / 79 Litvínov 150,-kč
SIGN21 Pulpán Lukáš / 20 Chomutov     DS09 Plášil K. / Ptáček F. / Hradec Kr.  
SIGN22 Kämpf David / 20 Chomutov     DS10 Peterek J./ Růžička Marek /65 Třinec  
SIGN23 Kaberle Tomáš / Kladno     S16 Seznam karet    
SIGN24 Doudera Milan / 20 Kladno     DOUBLE SIGNATURE GOLD (1 of 20) #1-10 + CL
SIGN25 Tenkrát Petr / 20 Kladno 150,-kč   DS01 Urbanec P. / Tesařík R. / 20 Zlín  
SIGN26 Dragoun Michal / 20 Kladno 150,-kč   DS02 Zacha P. / Nedvěd P. / Liberec  
SIGN27 Marha Josef / Pardubice     DS03 Čermák L. / Jenyš P. / 20 Brno  
SIGN28 Sýkora Petr / 20 Pardubice 150,-kč   DS04 Machač P. / Patera P. / 20 Kladno  
SIGN29 Zohorna Tomáš / 20 Pardubice     DS05 Salfický D. (G) / Veselý J. / Pardubice  
SIGN30 Pilař Karel / 20 Sparta     DS06 Bartečko L. / Kaše O. / 20 Chomutov  
SIGN31 Krejčík Jakub / 20 Sparta     DS07 Štencel J. / Húževka P. /20 Vítkovice  
SIGN32 Rolinek Tomáš / 20 Sparta     DS08 Kokeš M. / Rosa P. / 20 Litvínov 200,-kč
SIGN33 Rachůnek Ivan / 20 Sparta 150,-kč   DS09 Plášil K. / Ptáček F. / Hradec Kr.  
SIGN34 Kadlec Petr / 20 Slavia     DS10 Peterek J./ Růžička Marek /20 Třinec  
SIGN35 Jelínek Petr / 20 Slavia 150,-kč   S16 Seznam karet    
SIGN36 Knot Ronald / 20 Slavia     DOUBLE SIGNATURE Neořezaná bez podpisu #1-10 + CL
SIGN37 Vlach Roman / 20 K. Vary 150,-kč   DS01 Urbanec P. / Tesařík R. Zlín 50,-kč
SIGN38 Koblasa Petr / 20 K. Vary     DS02 Zacha P. / Nedvěd P. Liberec 50,-kč
SIGN39 Balán Stanislav / 20 K. Vary     DS03 Čermák L. / Jenyš P. Brno 50,-kč
SIGN40 Lukeš František / 20 Litvínov     DS04 Machač P. / Patera P. Kladno 50,-kč
SIGN41 Piroš Kamil / 20 Litvínov     DS05 Salfický D. (G) / Veselý J. Pardubice 50,-kč
SIGN42 Hübl Viktor / 20 Litvínov     DS06 Bartečko L. / Kaše O. Chomutov 50,-kč
SIGN43 Kantor Pavel (G) / 20 Hradec Kr. 150,-kč   DS07 Štencel J. / Húževka P. Vítkovice 50,-kč
SIGN44 Mikuš Peter / 20 Hradec Kr.     DS08 Kokeš M. / Rosa P. Litvínov 50,-kč
SIGN45 Vydarený René / 20 Hradec Kr.     DS09 Plášil K. / Ptáček F. Hradec Kr. 50,-kč
SIGN46 Kudrna Jaroslav / 20 Hradec Kr.     DS010 Peterek J./ Růžička Marek Třinec 50,-kč
SIGN47 Machovský Matěj (G) / 20 Plzeň            
SIGN48 Sýkora Jan / 20 Plzeň            
SIGN49 Hollweg Ryan / 20 Plzeň            
SIGN50 Straka Martin / 20 Plzeň            
SIGN51 Hamrlík Roman / 20 Zlín            
CL Seznam karet              
LOGO PATCH CARD # 1-25
Číslo Jméno hráče Team Počet karet na LOGO / Celková Limitace Cena
J01 Ton Petr Sparta 19 kusů  /  xx/57  
J02 Bednář Jaroslav 01/39 Slavia 13 kusů  /  xx/39  
J03 Hlinka Jaroslav Sparta 19 kusů  /  xx/57  
J04 Šimánek Jiří 56/57 Hradec Kr. 19 kusů  /  xx/57  
J05 Roman Ondřej 41/54 a 07/54 Vítkovice 18 kusů  /  xx/54  
J06 Patera Pavel Kladno 14 kusů  /  xx/42  
J07 Nedvěd Petr Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J08 Huna Rudolf 49/54 Vítkovice 18 kusů  /  xx/54  
J09 Balaštík Jaroslav Zlín 16 kusů  /  xx/48  
J10 Hruška David Chomutov 16 kusů  /  xx/48  
J11 Bartek Martin 14/51 Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J12 Duda Radek Plzeň 16 kusů  /  xx/48  
J13 Roth Vladimír 07/63 Třinec 21 kusů  /  xx/63  
J14 Zaťovič Martin 16/54 K. Vary 18 kusů  /  xx/54  
J15 Hanzl Robin Litvínov 17 kusů  /  xx/51  
J16 Kousal Robert Pardubice 12 kusů  /  xx/36  
J17 Svoboda Tomáš Brno 12 kusů  /  xx/36  
J18 Žižka Tomáš Brno 12 kusů  /  xx/36  
J19 Krenželok Lukáš 05/39 Slavia 13 kusů  /  xx/39  
J20 Ptáček František 21/57 a 27/57 Hradec Kr. 19 kusů  /  xx/57  
J21 Salfický Dušan (G) Pardubice 12 kusů  /  xx/36  
J22 Čiliak Marek (G) Brno 12 kusů  /  xx/36  
J23 Schwarz Marek (G) Liberec 17 kusů  /  xx/51  
J24 Francouz Pavel (G) Litvínov 17 kusů  /  xx/51  
J25 Mensator Lukáš (G) Plzeň 16 kusů  /  xx/48  
Buyback 2013/2014  ( OFS 1998/99 / 2003/04 / 2008/09 )
Číslo Jméno hráče Team Ročník - Řadovka / Insert Cena
1 Weissmann Ondřej (TR) x/15 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
15 Kubinčák Vojtěch x/15 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
16 Trávníček Michal x/11 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
29 Čajánek Petr x/15 Zlín OFS 1998/99 150,-kč
50 Suchan Jaroslav (G) x/15 Jihlava OFS 1998/99 150,-kč
57 Cihlář Jiří x/15 Jihlava OFS 1998/99 100,-kč
59 Melenovský Marek x/15 Jihlava OFS 1998/99 100,-kč
108 Bělohlav Radek x/13 Vsetín OFS 1998/99 150,-kč
110 Broš Michal x/15 Vsetín OFS 1998/99 150,-kč
119 Vůjtek Vladimír x/29 Vítkovice OFS 1998/99 100,-kč
131 Ptáček František x/15 Sparta OFS 1998/99 100,-kč
137 Výborný David x/15 Sparta OFS 1998/99 150,-kč
142 Hlinka Jaroslav x/15 Sparta OFS 1998/99 150,-kč
153 Blažek Tomáš x/15 Pardubice OFS 1998/99 100,-kč
158 Kudrna Jaroslav x/15 Pardubice OFS 1998/99 100,-kč
181 Gřegořek Petr x/14 Třinec OFS 1998/99 100,-kč
212 Kolařík Pavel x/15 Slavia OFS 1998/99 100,-kč
214 Kadlec Petr x/15 Slavia OFS 1998/99 100,-kč
260 Jeřábek Vladimír (TR) x/13 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
264 Kysela Robert x/12 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
272 Sýkora Václav (TR) x/15 Litvínov OFS 1998/99 100,-kč
277 Zadina Marek x/14 Zlín OFS 1998/99 100,-kč
316 Vyhlídal Michael x/15 Opava OFS 1998/99 100,-kč
343 Sršeň Tomáš x/16 Vsetín OFS 1998/99 150,-kč
365 Benák Václav x/14 Sparta OFS 1998/99 100,-kč
398 Kročák Jiří x/15 Kladno OFS 1998/99 100,-kč
400 Eichenmann Zdeněk x/14 Kladno OFS 1998/99 100,-kč
414 Kotalík Aleš x/15 Č.Budějovice OFS 1998/99 150,-kč
450 Řezníček Josef x/15 UH Západ OFS 1998/99 100,-kč
452 Píša Aleš x/15 UH Západ OFS 1998/99 100,-kč
456 Výborný David x/15 UH Západ OFS 1998/99 100,-kč
459 Tenkrát Petr x/12 UH Západ OFS 1998/99 100,-kč
         
G4 Zadina Marek x/8 Třinec OFS 2003/2004 100,-kč
79 Ptáček František x/4 K. Vary OFS 2003/2004 200,-kč
90 Hübl Viktor x/7 Litvínov OFS 2003/2004 100,-kč
120 Pabiška Lukáš x/10 Liberec OFS 2003/2004 100,-kč
134 Hamrlík Martin x/6 Zlín OFS 2003/2004 150,-kč
268 Ondřej Zdeněk x/7 Č.Budějovice OFS 2003/2004 100,-kč
298 Podolka Michal x/17 Třinec OFS 2003/2004 100,-kč
302 Žabka Boris x/13 Třinec OFS 2003/2004 100,-kč
312 Nedvěd Jaroslav x/9 Liberec OFS 2003/2004 100,-kč
         
J04 Burger Jiří x/15 Vítkovice OFS 2008/2009 - Jersey 250,-kč
J07 Chábera Jan (G) x/15 Ml. Boleslav OFS 2008/2009 - Jersey 250,-kč
J23 Furch Dominik (G) x/15 Slavia OFS 2008/2009 - Jersey 250,-kč
J25 Výborný David x/12 Sparta OFS 2008/2009 - Jersey 300,-kč
6 Pinc Marek (G) x/8 Liberec OFS 2008/2009 - STOPS Lamino 150,-kč
2 Toman Milan x/12 Č.Budějovice OFS 2008/2009 - POINTS 100,-kč
29 Řezníček Josef x/9 K. Vary OFS 2008/2009 100,-kč
31 Pech Lukáš x/11 K. Vary OFS 2008/2009 100,-kč
51 Kubát Karel x/11 Litvínov OFS 2008/2009 100,-kč
93 Chábera Jan (G) x/16 ML. Boleslav OFS 2008/2009 100,-kč
167 Černošek Marek x/10 Sparta OFS 2008/2009 100,-kč
169 Podlešák Martin x/15 Sparta OFS 2008/2009 100,-kč
179 Pöpperle Tomáš (G) x/11 Sparta OFS 2008/2009 150,-kč
247 Klimenta Tomáš x/13 Liberec OFS 2008/2009 100,-kč
279 Furch Dominik (G) x/14 Slavia OFS 2008/2009 150,-kč
281 Novák Jan x/15 Slavia OFS 2008/2009 100,-kč
285 Vašíček Jiří x/10 Slavia OFS 2008/2009 100,-kč
292 Jelínek Petr x/14 Slavia OFS 2008/2009 100,-kč
295 Micka Tomáš x/9 Slavia OFS 2008/2009 100,-kč
         
                 
                 

 

Karty které mám jsou s cenou / bez ceny nemám

OFS 2013/2014 s ražbou výročí - limitované xx/20
Číslo Jméno hráče Team Cena
1 Raška Adam Brno  
16 Jenyš Pavel Brno 20,-kč
28 Šimek Radim Liberec  
30 Stejskal Jiří (G) Liberec 20,-kč
34 Víšek Jan Liberec  
36 Vlach Jaroslav Liberec 20,-kč
41 Bartek Martin Liberec  
44 Kolman Petr Liberec 20,-kč
46 Vampola Petr Liberec 20,-kč
53 Procházka Libor Kladno  
54 Gutwald Michal Kladno 20,-kč
56 Růžička David Kladno 20,-kč
58 Majeský Ivan Kladno 20,-kč
62 Kuchler Jiří Kladno 20,-kč
63 Bajaruns Lauris Kladno 20,-kč
69 Hořava Miloslav Kladno 20,-kč
72 Patera Pavel Kladno  
79 Köhler Bedřich Zlín 20,-kč
80 Čech Filip Zlín 20,-kč
89 Veselý Ondřej Zlín 20,-kč
90 Urbanec Patrik Zlín  
92 Sedláček Pavel (G) Zlín 20,-kč
104 Gorshkov Alexander Třinec 20,-kč
122 Rostislav Marosz Třinec  
125 Varaďa Václav Třinec  
134 Kucsera Lukáš Vítkovice 20,-kč
145 Szturc Roman Vítkovice  
152 Hrbas Marek Sparta 20,-kč
156 Přibyl Daniel Sparta 20,-kč
159 Novotný Filip (G) Sparta 20,-kč
163 Švrček Jan Sparta 20,-kč
167 Klimek Lukáš Sparta 20,-kč
185 Hanzlík Jiří Plzeň 20,-kč
195 Slovák Tomáš Plzeň 20,-kč
200 Marcel Patrik Plzeň 20,-kč
204 Lakos André Chomutov 20,-kč
207 Stehlík Jakub Chomutov  
209 Kučný Jiří Chomutov 20,-kč
212 Šulák Libor Chomutov 20,-kč
216 Sikora Marek Chomutov 20,-kč
217 Šagát Martin Chomutov 20,-kč
220 Kaše Ondřej Chomutov 20,-kč
224 Malec Tomáš Chomutov 20,-kč
231 Květoň Lukáš Hradec Kr. 20,-kč
232 Pláněk Martin Hradec Kr.  
233 Podlešák Martin Hradec Kr. 20,-kč
238 Frühauf Peter Hradec Kr. 20,-kč
247 Tomek Václav Slavia 20,-kč
258 Poletín Michal Slavia 20,-kč
259 Klhůfek Pavel Slavia 20,-kč
260 Kolařík Pavel Slavia  
264 Knot Ronald Slavia 20,-kč
267 Růžička Vladimír ml. Slavia 20,-kč
269 Černý Kamil Litvínov  
277 Černý Jakub Litvínov 20,-kč
278 Gula Jiří Litvínov  
297 Radil Lukáš Pardubice  
302 Tybor Radoslav Pardubice 20,-kč
309 Čáp Zdeněk Pardubice  
341 Doležal Jiří K. Vary  
349 Dlapa Ondřej Brno  
360 Bomersback Mark Chomutov  
368 Kubinčák Vojtěch Chomutov  
382 Vaníček Vítek (G) Liberec  
396 Mozer Jevgenij Pardubice  
398 Hudáček Julius (G) Pardubice  
400 Moravčík Michal Plzeň  
410 Chlapík Adam Sparta 20,-kč
414 Polák Vojtěch Třinec  
417 Hamerlík Peter (G) Třinec 20,-kč
419 Micka Tomáš K. Vary  
427 Hruška Milan Vítkovice 20,-kč
Loga
S01 HC Kometa Brno Brno 40,-kč
S04 Rytíři Kladno Kladno 40,-kč
S06 HC Verva Litvínov Litvínov 40,-kč
S09 HC Slavia Praha Slavia 40,-kč
S12 HC Energie Karlovy Vary K. Vary 40,-kč
S13 HC Vítkovice Vítkovice 40,-kč
S14 PSG Zlín Zlín 40,-kč
Klubová karta
K01 PSG Zlín Zlín 40,-kč
K02 HC Oceláři Třinec Třinec 40,-kč
K03 HC Kometa Brno Brno 40,-kč
K04 HC Vítkovice Vítkovice 40,-kč
K05 Rytíři Kladno Kladno 40,-kč
K08 HC Energie Karlovy Vary K. Vary  
K09 HC Slavia Praha Slavia  
K12 HC Škoda Plzeň Plzeň 40,-kč
K14 HC Piráti Chomutov Chomutov 40,-kč
Masks
1 Kovář Jakub (G) Č. Budějovice  
3 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
4 Hrubec Šimon (G) Třinec 40,-kč
7 Sedláček Jakub (G) Zlín  
8 Francouz Pavel (G) Litvínov  
9 Kostúr Matouš (G) Chomutov  
10 Peter Hamerlík (G) Třinec 40,-kč
Saves
SA02 Kopřiva Miroslav (G) Slavia  
SA04 Závorka Tomáš (G) K. Vary  
SA07 Sedláček Jakub (G) Zlín 40,-kč
SA09 Francouz Pavel (G) Litvínov 40,-kč
Points
1 Růžička Martin Třinec 40,-kč
6 Lukeš František Litvínov  
9 Vlasák Tomáš Plzeň 40,-kč
10 Kovář Jan Plzeň 40,-kč
Sniper
4 Balaštík Jaroslav Zlín 40,-kč
8 Huna Rudolf Vítkovice 40,-kč
10 Hübl Viktor Litvínov 40,-kč
Security
1 Hrabal Josef Třinec 40,-kč
2 Nosek David Brno 40,-kč
8 Linhart Tomáš Třinec 40,-kč
10 Tesařík Radim Zlín 40,-kč
Family / Jmenovci
FN4 Sýkora Ján / Tomáš Plzeň  
FN5 Svoboda Jakub /Jaroslav/Tomáš BRN/CHO/BRN 40,-kč
FN6 Hanzlík Jan / Jiří BRN/PLZ 40,-kč
FN7 Růžička Martin / Marek Třinec 40,-kč
Trenéři
T06 Kopecký Jiří (TR) Kladno  
T07 Tatíček Petr (TR) Kladno 40,-kč
T08 Vojta Zdeněk (TR) Kladno  
T10 Pešout Martin (TR) Brno 40,-kč
T13 Žemlička Richard (TR) K. Vary  
T14 Černý Milan (TR) Liberec 40,-kč
T21 Straka Michal (TR) Plzeň  
T24 Weissmann Ondřej (TR) Slavia 40,-kč
T25 Růžička Vladimír (TR) Slavia 40,-kč
T28 Martinec Patrik (TR) Sparta 40,-kč
T29 Kameš Jaroslav (TR) Třinec 40,-kč
T30 Kalous Jiří (TR) Třinec 40,-kč
T31 Marek Pavel (TR) Třinec 40,-kč
T33 Oremus Peter (TR) Vítkovice  
T35 Jurík Juraj (TR) Zlín 40,-kč
T37 Vlach Rostislav (TR) Zlín 40,-kč
T39 Kaše Robert (TR) Chomutov  
T41 Kněžický Pavel (TR) K. Vary 40,-kč
T44 Varaďa Václav (TR) Třinec 40,-kč
T47 Neliba Jan (TR) Kladno 40,-kč
Legendy
1 Kadlec Arnold   60,-kč
3 Kokrment Jindřich   60,-kč
4 Vykoukal Jiří   60,-kč
6 Kuřidým Radoslav   60,-kč
12 Šembera Julius   60,-kč
18 Ihnačák Peter   60,-kč
24 Vladimír Růžička   60,-kč
25 Hajšman Vlastimil   60,-kč

 

 

 

TOPlist