aktualizováno: 13.12.2018 13:56:25

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

Wantlist - ČR Extraliga

Miniaplikace
BlueBoard.cz

Zde je můj wantlist České extralixy
(moje chyběnka)

NABÍZEJTE KARTY JEN VE 100% STAVU

 

OFS 2012/2013
351 Rutta Jan *** Chomutov
352 Jurčina Milan *** Chomutov
353 Hrabák Radek *** Chomutov
354 Vallin Ari *** Sparta
355 Mazanec Marek *** Plzeň
356 St. Pierre Nicolas *** Plzeň
357 Petruška Patrik *** Plzeň
  *** sháním více kusů od hráče  

 

OFS PREMIUM 2011
Signature Limited - Blue / Red
SIGN14 Treille Sacha ** Kladno
  ** Karta může být i bez podpisu i limitace  

 

OFS 2009/2010
449 Buchtele Jan *** Pardubice
  *** sháním více kusů od hráče  

 

OFS 2005/2006
411 Straka Josef *** Sparta
412 Tabaček Ján *** Sparta
413 Vrbata David *** Sparta
414 Ptáček František *** Sparta
  *** sháním více kusů od hráče  

 

OFS 2003/2004
395 Rolinek Tomáš *** Liberec
  *** sháním více kusů od hráče  

 

OFS 2000/2001
52 Sýkora Petr *** Pardubice
334 Dopita Jiří *** Vsetín
  *** sháním klidně až 100 kusů od hráče  

 

OFS 1999/2000
2 Bílek Martin Kladno
7 Horyna Robert (G) Havířov
19 Gudas Leo Jágr Team
41 Caldr Vladimír (TR) Slavia
43 Hájek Miroslav Slavia
47 Krajíček Jan Slavia
48 Krstev Angel Slavia
52 Růžička Vladimír Slavia
55 Sup Michal Slavia
56 Tabara Zdislav (TR) Vsetín
58 Kavulič Ondřej Vsetín
62 Seppo Jukka Vsetín
63 Slabý Lukáš Vsetín
65 Suchý Petr Vsetín
70 Zubíček Pavel Vsetín
72 Bělohlávek Petr Znojmo
75 Havíř David Znojmo
76 Heš Jiří Znojmo
78 Klobouček Jan Znojmo
79 Pazourek David Znojmo
80 Petlák David Znojmo
84 Pucher Peter Znojmo
86 Marek Pavel (TR) Pardubice
88 Blažek Tomáš Pardubice
89 Dušánek Jan (G) Pardubice
91 Jančařík Petr Pardubice
92 Kudrna Jaroslav Pardubice
93 Martinec Tomáš Pardubice
95 Novotný Andrej Pardubice
96 Pácal Tomáš Pardubice
99 Tvrdík Michal Pardubice
117 Antoš Milan Plzeň
118 Čech Martin Plzeň
120 Chvojka Petr Plzeň
123 Jelen Jiří Plzeň
130 Vostřák Pavel Plzeň
137 Kverka Jaromír K. Vary
139 Maškarinec Martin K. Vary
141 Podlaha Josef K. Vary
142 Porák Michal K. Vary
143 Richter Martin K. Vary
146 Sýkora Václav (TR) Litvínov
148 Hübl Viktor Litvínov
149 Krátký Petr Litvínov
150 Kubinčák Vojtěch Litvínov
154 Nikolov Angel Litvínov
155 Pilař Karel Litvínov
156 Prorok Ivo Litvínov
160 Štrbák Martin Litvínov
161 Vejvoda Otakar (TR) Kladno
162 Dlouhý Jan Kladno
163 Eichenmann Zdeněk Kladno
164 Holšán Jiří Kladno
166 Kříž Ondřej Kladno
167 Kročák Jiří Kladno
173 Svoboda Ladislav Kladno
176 Liška Jaroslav (TR) Č. Budějovice
179 Filipi Milan Č. Budějovice
180 Jasečko Stanislav Č. Budějovice
183 Kutlák Zdeněk Č. Budějovice
192 Cartelli Mario Třinec
199 Nosek David Třinec
201 Selingr Pavel Třinec
208 Hamrlík Roman Zlín
212 Luža Patrik Zlín
215 Navrátil Milan Zlín
217 Tomek Michal Zlín
219 Valko Pavol Zlín
220 Žižka Tomáš Zlín
223 Gogolev Dmitrij Vítkovice
225 Jerofejev Dmitrij Vítkovice
228 Kysela Daniel Vítkovice
229 Pavelek Zdeněk Vítkovice
230 Petrenko Sergej Vítkovice
236 Farda Richard (Tr) Havířov
238 Holík Vladimír Havířov
248 Vlašánek Petr (G) Havířov
251 Augusta Josef (TR) Reprezentace ČR
253 Martinec Vladimír (TR) Reprezentace ČR
256 Bělohlav Radek Reprezentace ČR
265 Píša Aleš Reprezentace ČR
281 Zíb Lukáš Č. Budějovice
283 Martínek Radek Č. Budějovice
287 Peštulka Ivo Havířov
293 Ryšánek Roman Havířov
294 Sikora Petr Havířov
303 Zima Aleš Havířov
304 Štefanka Filip Havířov
306 Hanzal Marcel Havířov
307 Horák Roman Havířov
308 Říha Miloš K. Vary
322 Fiala Petr K. Vary
325 Bohunický Peter Kladno
327 Hubáček Jiří Kladno
329 Kaňka Michal Kladno
333 Táborský Martin Kladno
354 Malinský Jiří Pardubice
361 Kábrt Pavel Pardubice
369 Dobrovolný Jiří Plzeň
371 Pospíšil David Plzeň
372 Špaňhel Martin Plzeň
375 Volák Milan Plzeň
377 Fiala Václav Plzeň
378 Kadlec Petr Plzeň
380 Kalous Jiří (TR) Slavia
386 Machulda Vladimír Slavia
408 Marek Jan Třinec
412 Janků Pavel Třinec
413 Jerofejev Dmitrij Třinec
418 Trličík Mojmír Vítkovice
421 Kaděra Roman Vítkovice
422 Hubáček Petr Vítkovice
423 Kelner Roman Vítkovice
424 Kowalczyk Pavel Vítkovice
425 Lamich Martin Vítkovice
427 Pavliš Libor Vítkovice
431 Gelačák Lubor Vítkovice
438 Bělohlav Radek Vsetín
439 Jaškin Alexej Vsetín
448 Procházka Martin Vsetín
459 Malena Rostislav Zlín
468 Kudělka David Znojmo
471 Kopecký Jan Reprezentace ČR
473 Čech martin Reprezentace ČR
477 Kořínek Petr Reprezentace ČR
482 Piroš Kamil Reprezentace ČR
486 Zábranský Libor Reprezentace ČR
490 Hubáček Vladimír (TR) Utkání hvězd
491 Bartoš Peter Utkání hvězd
494 Benýšek Ladislav Utkání hvězd
495 Blažek Tomáš Utkání hvězd
500 Kruliš Jan Utkání hvězd
501 Prorok Ivo Utkání hvězd
502 Martínek Radek Utkání hvězd
504 Pavlas Petr Utkání hvězd
508 Barus Miroslav Utkání hvězd
509 Špaňhel Martin Utkání hvězd
513 Hamrlík Martin Utkání hvězd
514 Horák Roman Utkání hvězd
516 Jakeš Tomáš Utkání hvězd
517 Krayzel Luděk Utkání hvězd
525 Procházka Martin Utkání hvězd
530 Zábranský Libor Utkání hvězd
532 Šmíd Zdeněk (G) K. Vary
534 Křížek Pavel (G) Kladno
537 Masný Radek (G) Plzeň
539 Duba Tomáš (G) Sparta
540 Přikryl Petr (G) Sparta
542 Novotný Marek (G) Třinec
543 Trvaj Jiří (G) Vítkovice
547 Rybár Pavol (G) Znojmo
551 Hubáček Vladimír (G) Reprezentace ČR
393 Jerofejev Dmitrij Třinec

 

 

 

 

 

 

TOPlist