aktualizováno: 19.09.2018 18:20:00

Hokejové karty České Extraligy OFS‚DS‚APS a hokejové karty KHL‚ NHL

OFS 1998/1999

Miniaplikace
BlueBoard.cz

OFS 1998/1999
imageimageimage
 
Karty označeny Modře s cenou MÁM !!!!!!!!!!!!
Karty označeny Černě bez ceny NEMÁM !!!!!!

Číslo
Jméno hráče Team Cena   Číslo                 Jméno hráče           Team Cena
1 Weissmann Ondřej (TR) Litvínov  












































































































































































































































































 
250 Slížek Ladislav (TR) Slavia  
2 Orct Zdeněk (G) Litvínov   251 Blažek Ladislav (G) Slavia  
3 Nikolov Angel Litvínov 10,-kč 252 Jakovenko Andrej Slavia  
4 Mrázek Radek Litvínov   253 Hejda Jan Slavia  
5 Štěpánek Martin Litvínov   254 Kacíř Marián Slavia 8,-kč
6 Butko Sergej Litvínov   255 Bacul Robin Slavia 8,-kč
7 Romanov Oleg Litvínov   256 Sochor Jan Slavia  
8 Meňhart Marian Litvínov   257 Hrbek Petr Slavia 8,-kč
9 Petrovka Vladimír Litvínov   258 Šebor Jan Slavia  
10 Prorok Ivo Litvínov   259 Slavík Michal Slavia  
11 Kotrla Jindřich Litvínov   260 Jeřábek Vladimír (TR) Litvínov  
12 Straka Josef Litvínov   261 Pinc Marek (G) Litvínov  
13 Bekbulatov Vadim Litvínov   262 Gýna Vladimír Litvínov 8,-kč
14 Branda Daniel Litvínov   263 Znojemský Martin Litvínov  
15 Kubinčák Vojtěch Litvínov   264 Kysela Robert Litvínov  
16 Trávníček Michal Litvínov   265 Hrbek Petr Litvínov  
17 Venera Zdeněk (TR) Zlín   266 Piroš Kamil Litvínov  
18 Kameš Jaroslav (G) Zlín   267 Hübl Viktor Litvínov  
19 Augusta Pavel Zlín   268 Kacíř Marian Litvínov 8,-kč
20 Hučko Patrik Zlín   269 Hořava Miroslav Litvínov 8,-kč
21 Hamrlík Martin Zlín   270 Pinc Michal Litvínov  
22 Marušák Jiří Zlín   271 Skořepa Zdeněk Litvínov  
23 Mojžíš Pavel Zlín   272 Sýkora Václav (TR) Litvínov  
24 Žižka Tomáš Zlín   273 Stavjaňa Antonín (TR) Zlín  
25 Meluzín Roman Zlín   274 Hrazdíra Richard (G) Zlín  
26 Tomek Michal Zlín   275 Rachůnek Karel Zlín  
27 Štraub Josef Zlín   276 Březík david Zlín  
28 Němčický Tomáš Zlín   277 Zadina Marek Zlín  
29 Čajánek Petr Zlín   278 Balaštík Jaroslav Zlín  
30 Okál Miroslav Zlín   279 Ambruz Martin Zlín  
31 Leška Petr Zlín   280 Veselý Ondřej Zlín  
32 Vala Petr Zlín   281 Kapusta Tomáš Zlín  
33 Rulík Radim (TR) Plzeň   282 Martinák Tomáš Zlín  
34 Salfický Dušan (G) Plzeň   283 Rachůnek Ivan Zlín  
35 Řezníček Josef Plzeň   284 Šefčík Karel Zlín  
36 Jindřich Robert Plzeň   285 Sýkora Marek (TR) Plzeň  
37 Hanzlík Jiří Plzeň   286 Hudáček Vladimír (G) Plzeň  
38 Kříž Ondřej Plzeň   287 Vlček Ivan Plzeň 8,-kč
39 Zajíc Vladimír Plzeň 8,-kč 288 Čech Martin Plzeň  
40 Geffert Pavel Plzeň   289 Vašíček Michal Plzeň  
41 Pospíšil David Plzeň   290 Jeslínek Michal Plzeň  
42 Antoš Milan Plzeň   291 Bednář Vladimír Plzeň 8,-kč
43 Kořínek Petr Plzeň   292 Augusta Pavel Plzeň 8,-kč
44 Straka Michal Plzeň   293 Slížek Ladislav Plzeň  
45 Volák Milan Plzeň   294 Dvořák Karel (TR) Jihlava  
46 Vostřák Pavel Plzeň   295 Novotný Marek (G) Jihlava  
47 Navrátil Milan Plzeň   296 Sáblík Lukáš (G) Jihlava  
48 Špaňhel Martin Plzeň   297 Zápotočný Daniel Jihlava  
49 Augusta Josef (TR) Jihlava   298 Duben Miroslav Jihlava  
50 Suchan Jaroslav (G) Jihlava   299 Polcar Aleš Jihlava  
51 Ťupa Martin Jihlava   300 Mejzlík Roman Jihlava  
52 Morava Marian Jihlava   301 Matějovský Radek Jihlava  
53 Divíšek Miachal Jihlava   302 Hodek Daniel Jihlava  
54 Svoboda Petr Jihlava   303 Padělek Aleš Jihlava  
55 Fuksa Zdeněk Jihlava   304 Padělek Ivan Jihlava  
56 Vlk Petr Jihlava   305 Rajnoha Pavel Jihlava  
57 Cihlář Jiří Jihlava   306 Adam Richard Jihlava  
58 Pípa Leoš Jihlava   307 Caldr Vladimír (TR) Jihlava  
59 Melenovský Marek Jihlava   308 Dobrovolný Jiří Jihlava  
60 Bruna Miroslav Jihlava   309 Novák Lukáš Jihlava  
61 Mokrejš Petr Jihlava   310 Novotný Ivo Jihlava  
62 Adamec Václav Jihlava   311 Šmarda Jan Jihlava  
63 Cachnín Richard Jihlava   312 Oslizlo Lubomír (TR) Opava 10,-kč
64 Klobouček Jan Jihlava   313 Cagaš Pavel (G) Opava 15,-kč
65 Neveselý Stanislav (TR) Opava   314 Kuchyňa Petr Opava  
66 Masný Radek (G) Opava 15,-kč 315 Kadlec Drahomír Opava 8,-kč
67 Krajíček Jan Opava   316 Vyhlídal Michael Opava  
68 Tomášek Aleš Opava 8,-kč 317 Javín Miroslav Opava 8,-kč
69 Holík Vladimír Opava 8,-kč 318 Suchánek Petr Opava 8,-kč
70 Jelínek Tomáš Opava   319 Škuta Vítězslav Opava 8,-kč
71 Nohel Pavel Opava 8,-kč 320 Poláček Libor Opava 8,-kč
72 Hub Jaroslav Opava 8,-kč 321 Poukar Jiří Opava  
73 Kučera Robert Opava 8,-kč 322 Čech Michal Opava 8,-kč
74 Galkin Andrej Opava 8,-kč 323 Fiala Lukáš Opava 8,-kč
75 Selinger Pavel Opava   324 Florián Milota Opava 8,-kč
76 Bacho Pavel Opava 8,-kč 325 Kubiš Milan Opava 8,-kč
77 Žůrek Jiří Opava 8,-kč 326 Látal Jiří (TR) Opava  
78 Zdráhal Pavel Opava 8,-kč 327 Pavliš Libor Opava 8,-kč
79 Savenko Bohdan Opava 8,-kč 328 Punčuchář Ivan Opava 8,-kč
80 Sedlák Zdeněk Opava 8,-kč 329 Vlach Rostislav Opava  
81 Trachta Karel (TR) K.Vary   330 Zapletal Tomáš Opava 8,-kč
82 Pejchar Rudolf (G) K.Vary   331 Beránek Josef (TR) K.Vary  
83 Pavlas Petr K.Vary   332 Hamrla Robert (G) K.Vary  
84 Bláha Pavel K.Vary   333 Černošek Marek K.Vary  
85 Richter Martin K.Vary   334 Sejejs Normunds K.Vary  
86 Snopek Jan K.Vary   335 Klimt Tomáš K.Vary  
87 Filip Martin K.Vary   336 Procházka Radek K.Vray  
88 Kverka Jaromír K.Vray   337 Svoboda Radek K.Vary 8,-kč
89 Janků Pavel K.Vary   338 Horák Michal K.Vary  
90 Rousek Pavel K.Vary   339 Kraus Jakub K.Vary  
91 Steiner Ondřej K.Vary   340 Pešat Ivo (G) Vsetín  
92 Metlička Pavel K.Vary   341 Jakeš Tomáš Vsetín  
93 Martin Streit K.Vary   342 Šafařík Michal Vsetín  
94 Prokůpek Ladislav K.Vary 8,-kč 343 Sršeň Tomáš Vsetín  
95 Richter Richard K.Vary   344 Mařák Zbyněk Vsetín  
96 Maškarinec Martin K.Vary 8,-kč 345 Demel Tomáš Vsetín  
97 Tabara Zdislav (TR) Vsetín   346 Kavulič Ondřej Vsetín  
98 Venkrbec Miroslav (TR) Vsetín   347 Suchý Petr Vsetín  
99 Čechmánek Roman (G) Vsetín   348 Zábranský Libor Vsetín  
100 Veber Jiří Vsetín   349 Vůjtek Vladimír (TR) Vítkovice  
101 Tesařík Radim Vsetín   350 Prusek Martin (G) Vítkovice  
102 Srdínko Jan Vsetín   351 Galvas Lukáš Vítkovice  
103 Jaškin Alexej Vsetín   352 Jurečka Petr Vítkovice  
104 Zubíček Pavel Vsetín   353 Brezgunov Vadim Vítkovice  
105 Dopita Jiří Vsetín   354 Zátopek Lukáš Vítkovice  
106 Procházka Martin Vsetín   355 Moravec David Vítkovice  
107 Patera Pavel Vsetín   356 Krayzel Luděk Vítkovice  
108 Bělohlav Radek Vsetín   357 Krátoška Aleš Vítkovice  
109 Kratěna Ondřej Vsetín   358 Tomášek Aleš Vítkovice  
110 Broš Michal Vsetín   359 Holaň Miloš Vítkovice  
111 Tomajko Jan Vsetín   360 Kelner Roman Vítkovice  
112 Stantien Roman Vsetín   361 Výborný František (TR) Sparta  
113 Svozil Ladislav (TR) Vítkovice   362 Přikryl Petr (G) Sparta  
114 Trvaj Jiří (G) Vítkovice   363 Toužimský Zdeněk Sparta  
115 Ševeček René Vítkovice   364 Burda Václav Sparta 8,-kč
116 Škuta Vítězslav Vítkovice   365 Benák Václav Sparta  
117 Kowalczyk Pavel Vítkovice   366 Dobroň Michal Sparta  
118 Phillipp Radek Vítkovice   367 Žemlička Richard Sparta  
119 Vůjtek Vladimír Vítkovice   368 Horák Roman Sparta  
120 Čerbajev Alexander Vítkovice   369 Sivek Michal Sparta  
121 Pavliš Libor Vítkovice   370 Kalla Jaroslav Sparta  
122 Poláček Libor Vítkovice   371 Richter Pavel (TR) Sparta  
123 Kotásek Martin Vítkovice   372 Roubík Jaroslav Sparta  
124 Pavelek Zdeněk Vítkovice   373 Sýkora Michal Sparta  
125 Lamich Martin Vítkovice   374 Říha Miloš (TR) Pardubice  
126 Varickij Igor Vítkovice   375 Bárta Libor (G) Pardubice  
127 Hubáček Petr Vítkovice   376 Cypljakov Alexander Pardubice  
128 Irgl Zbyněk Vítkovice   377 Pospíšil Robert Pardubice  
129 Šupler Julius (TR) Sparta   378 Čáslava Petr Pardubice  
130 Hnilička Milan (G) Sparta   379 Koudelka Martin Pardubice  
131 Ptáček František Sparta   380 Rozsíval Patrik Pardubice  
132 Benýšek Ladislav Sparta   381 Tvrdík Michal Pardubice  
133 Adam Richard Sparta   382 Vak Tomáš Pardubice  
134 Kučera František Sparta   383 Hadamczik Alois (TR) Třinec  
135 Šrek Pavel Sparta   384 Lakosil Vlastimil (G) Třinec  
136 Zelenka Jiří Sparta   385 Sekeráš Lubomír Třinec  
137 Výborný David Sparta   386 Procházka Libor Třinec  
138 Martinec Patrik Sparta   387 Kántor Robert Třinec  
139 Bednář Jaroslav Sparta   388 Cartelli Mario Třinec  
140 Hlaváč Jan Sparta   389 Král Richard Třinec  
141 Hlinka Miroslav Sparta   390 Daňo Josef Třinec  
142 Hlinka Jaroslav Sparta   391 Jánoš Branislav Třinec  
143 Chabada Martin Sparta   392 Chlubna Tomáš Třinec  
144 Novák Václav Sparta 8,-kč 393 Havlát Martin Třinec  
145 Chalupa Michal (TR) Pardubice   394 Jágr Jaromír (TR) Třinec  
146 Svoboda Adam (G) Pardubice   395 Bauer Lubomír (TR) Kladno  
147 Malínský Jiří Pardubice   396 Bílek Martin (G) Kladno 15,-kč
148 Píša Aleš Pardubice   397 Horčička Luboš (G) Kladno  
149 Pácal Tomáš Pardubice   398 Kročák Jiří Kladno  
150 Kříž Pavel Pardubice   399 Táborský Martin Kladno 8,-kč
151 Jančařík Petr Pardubice   400 Eichenmann Zdeněk Kladno  
152 Mudroch Petr Pardubice   401 Eiselt Václav Kladno 8,-kč
153 Blažek Tomáš Pardubice   402 Sedlák Přemysl Kladno  
154 Jantovský Jiří Pardubice   403 Holšán Jiří Kladno 8,-kč
155 Procházka Stanislav Pardubice   404 Kameš Jiří Kladno  
156 Martinec Tomáš Pardubice   405 Hubáček Jiří Kladno 8,-kč
157 Kábrt Pavel Pardubice   406 Lapaček Stanislav Kladno  
158 Kudrna Jaroslav Pardubice   407 Pozdnák Lukáš Kladno  
159 Plášek Karel Pardubice   408 Vejvoda Otakar (TR) Kladno  
160 Mikeska Michal Pardubice   409 Liška Jaroslav (TR) Č.Buděj.  
161 Šindler Zdeněk (TR) Kladno 10,-kč 410 Svoboda Oldřich (G) Č.Buděj.  
162 Cinibulk Martin (G) Kladno 20,-kč 411 Zíb Lukáš Č.Buděj.  
163 Židlický Marek Kladno   412 Klimeš Michal Č.Buděj. 8,-kč
164 Dlouhý Jan Kladno 8,-kč 413 Brabenec Kamil Č.Buděj.  
165 Táborský Pavel Kladno 8,-kč 414 Kotalík Aleš Č.Buděj.  
166 Mádl Michal Kladno 8,-kč 415 Brož Jiří Č.Buděj. 8,-kč
167 Jelínek Jiří Kladno   416 Kutlák Zdeněk Č.Buděj.  
168 Mikolášek Tomáš Kladno   417 Nedorost Václav Č.Buděj.  
169 Svoboda Ladislav Kladno 8,-kč 418 Rob Luboš Č.Buděj.  
170 Burger Jiří Kladno   419 Prusek Martin (G) Reprezentace  
171 Tenkrát Petr Kladno 15,-kč 420 Kaberle František Reprezentace  
172 Kupka Tomáš Kladno 8,-kč 421 Vykoukal Jiří Reprezentace  
173 Vorel Marek Kladno 8,-kč 422 Veber Jiří Reprezentace  
174 Kaňka Michal Kladno 8,-kč 423 Benýšek Ladislav Reprezentace  
175 Horna Tomáš Kladno 8,-kč 424 Štěpánek Martin Reprezentace  
176 Mráz Zdeněk Kladno 8,-kč 425 Srdínko Jan Reprezentace  
177 Konečný Kamil (TR) Třinec 10,-kč 426 Bělohlav Radek Reprezentace  
178 Biegl Radovan (G) Třinec   427 Výborný David Reprezentace  
179 Pavelec Stanislav Třinec   428 Ujčík Viktor Reprezentace  
180 Kuntoš Jiří Třinec   429 Meluzín Roman Reprezentace  
181 Gřegořek Petr Třinec   430 Vůjtek Vladimír Reprezentace  
182 Číhal Miroslav Třinec 8,-kč 431 Kratěna Ondřej Reprezentace  
183 Procházka Robert Třinec 8,-kč 432 Broš Michal Reprezentace  
184 Ujčík Viktor Třinec   433 Kacíř Marian Reprezentace  
185 Lubina Ladislav Třinec   434 Hlaváč Jan Reprezentace  
186 Peterek Jan Třinec   435 Král Richard Reprezentace  
187 Folta Petr Třinec 8,-kč 436 Kaděra Roman Reprezentace  
188 Zima Aleš Třinec 8,-kč 437 Hlinka Ivan (TR) Reprezentace  
189 Kaděra Roman Třinec   438 Čechmánek Roman (G) Reprezentace  
190 Pletka Václav Třinec   439 Hnilička Milan (G) Reprezentace  
191 Moskal Patrik Třinec 8,-kč 440 Procházka Libor Reprezentace  
192 Appel David Třinec   441 Patera Pavel Reprezentace  
193 Pařízek Jaroslav (TR) Č.Buděj. 10,-kč 442 Procházka Martin Reprezentace  
194 Mařík Michal (G) Č.Buděj.   443 Augusta Pavel Reprezentace  
195 Suchánek Rudolf Č.Buděj.   444 Richter Pavel (TR) Utkání hvězd  
196 Nedoma Milan Č.Buděj. 8,-kč 445 Sýkora Marek (TR) Utkání hvězd 15,-kč
197 Ťoupal Radek Č.Buděj.   446 Hnilička Milan (G) Utkání hvězd  
198 Čech Roman Č.Buděj.   447 Salfický Dušan (G) Utkání hvězd  
199 Martínek Radek Č.Buděj.   448 Kučera František Utkání hvězd  
200 Sičák Vladimír Č.Buděj.   449 Benýšek Ladislav Utkání hvězd 15,-kč
201 Ťoupal Radek Č.Buděj.   450 Řezníček Josef Utkání hvězd  
202 Turek Filip Č.Buděj.   451 Richter Martin Utkání hvězd 15,-kč
203 Sailer Petr Č.Buděj.   452 Píša Aleš Utkání hvězd  
204 Štrba Martin Č.Buděj. 8,-kč 453 Vlček Ivan Utkání hvězd 15,-kč
205 Barus Miroslav Č.Buděj.   454 Štěpánek Martin Utkání hvězd  
206 Král Václav Č.Buděj. 8,-kč 455 Jančařík Petr Utkání hvězd  
207 Filipi Milan Č.Buděj.   456 Výborný David Utkání hvězd 15,-kč
208 Bartoš Peter Č.Buděj.   457 Hlaváč Jan Utkání hvězd 15,-kč
209 Farda Richard (TR) Slavia 10,-kč 458 Zelenka Jiří Utkání hvězd 15,-kč
210 Málek Roman (G) Slavia   459 Tenkrát Petr Utkání hvězd  
211 Kostka Robert Slavia 8,-kč 460 Král Václav Utkání hvězd 15-kč
212 Kolařík Pavel Slavia   461 Pospíšil David Utkání hvězd 15,-kč
213 Bakula Martin Slavia 8,-kč 462 Eiselt Václav Utkání hvězd 15,-kč
214 Kadlec Petr Slavia 10,-kč 463 Kucharčík Tomáš Utkání hvězd  
215 Novák Jan Slavia   464 Kořínek Petr Utkání hvězd  
216 Růžička Vladimír Slavia   465 Janků Pavel Utkání hvězd 15,-kč
217 Doležal Jiří Slavia 8,-kč 466 Ťoupal Pavel Utkání hvězd 15,-kč
218 Kucharčík Tomáš Slavia 8,-kč 467 Prorok Ivo Utkání hvězd  
219 Sup Michal Slavia   468 Tabara Zdislav (TR) Utkání hvězd  
220 Machulda Vladimír Slavia 8,-kč 469 Jágr Jaroslav (TR) Utkání hvězd 15,-kč
221 Míka Petr Slavia   470 Čechmánek Roman (G) Utkání hvězd 20,-kč
222 Divíšek Tomáš Slavia   471 Procházka Libor Utkání hvězd  
223 Kopecký Jan Slavia 8,-kč 472 Veber Jiří Utkání hvězd 15,-kč
224 Polák Jiří Slavia 8,-kč 473 Holaň Miloš Utkání hvězd 15,-kč
225 Hlinka Ivan (TR) Reprezentace   474 Srdínko Jan Utkání hvězd 15,-kč
226 Lener Slavomír (TR) Reprezentace   475 Kántor Robert Utkání hvězd 15,-kč
227 Hašek Dominik (G) Reprezentace   476 Tomášek Aleš Utkání hvězd 15,-kč
228 Čechmánek Roman (G) Reprezentace   477 Duben Miroslav Utkání hvězd 15,-kč
229 Hnilička Milan (G) Reprezentace   478 Dopita Jiří Utkání hvězd 15,-kč
230 Šmehlík Richard Reprezentace   479 Procházka Martin Utkání hvězd 15,-kč
231 Svoboda Petr Reprezentace   480 Patera Pavel Utkání hvězd 15,-kč
232 Hamrlík Roman Reprezentace   481 Bělohlav Radek Utkání hvězd  
233 Šlégr Jiří Reprezentace   482 Moravec David Utkání hvězd 15,-kč
234 Kučera František Reprezentace   483 Meluzín Roman Utkání hvězd  
235 Procházka Libor Reprezentace   484 Poukar Jiří Utkání hvězd 15,-kč
236 Špaček Jaroslav Reprezentace   485 Galkin Andrej Utkání hvězd 15,-kč
237 Reichel Robert Reprezentace   486 Padělek Ivo Utkání hvězd 15,-kč
238 Lang Robert Reprezentace   487 Zadina Marek Utkání hvězd  
239 Patera Pavel Reprezentace   488 Čajánek Petr Utkání hvězd 15,-kč
240 Procházka Martin Reprezentace   489 Javín Miroslav Utkání hvězd 15,-kč
241 Dopita Jiří Reprezentace   490 Kratěna Ondřej Utkání hvězd  
242 Beránek Josef Reprezentace   # Seznam karet (1-2)    
243 Moravec david Reprezentace   # Seznam karet (3-4)    
244 Čaloun Jan Reprezentace   # Seznam karet (5-6)    
245 Ručinský Martin Reprezentace   # Seznam karet (7-8)   10,-kč
246 Straka Martin Reprezentace   # Seznam karet (9-10)   10,-kč
247 Jágr Jaromír Reprezentace   # Seznam karet (11-12)   10,-kč
248 Růžička Vladimír Reprezentace   # Seznam karet (13-14)   10,-kč
249 Hejduk Milan Reprezentace   # Seznam karet (15-16)   10,-kč
INSERT- OLYMPIJŠTÍ VÍTĚZOVÉ LEGENDY
1 Dopita Jiří Reprezentace   1 Václav Nedomanský Reprezentace  
2 Dominik Hašek (G) Reprezentace   2 Miroslav Hořava Reprezentace  
3 Jaromír Jágr Reprezentace   3 Peter Šťastný Reprezentace  
4 František Kučera Reprezentace   4 Jiří Šejba Reprezentace  
5 Pavel Patera Reprezentace   5 Ivan Hlinka Reprezentace  
6 Robert Reichel Reprezentace   6 Vladimír Martinec Reprezentace  
7 Martin Ručinský Reprezentace   7 Jaroslav Pouzar Reprezentace  
8 Vladimír Růžička Reprezentace   8 Jiří Holeček Reprezentace  
9 Jiří Šlégr Reprezentace   9 Luděk Čajka Reprezentace  
10 Petr Svoboda Reprezentace   10 Luděk Budač Reprezentace  
11 David Moravec Reprezentace   11 Milan Nový Reprezentace  
12 Richard Šmehlík Reprezentace   12 Jiří Králík Reprezentace  
13 Jaroslav Špaček Reprezentace   13 Jiří Hrdina Reprezentace  
14 Martin Procházka Reprezentace   14 František Černík Reprezentace  
15 Roman Hamrlík Reprezentace   15 František Pospíšil Reprezentace  
16 Ivan Hlinka Reprezentace   16 Jiří Lála Reprezentace  
17 Roman Čechmánek (G) Reprezentace   17 Antonín Stavjaňa Reprezentace  
18 Josef Beránek Reprezentace   18 Jaromír Šindel Reprezentace  
19 Rober Lang Reprezentace   19 Vincent Lukáč Reprezentace  
20 Martin Straka Reprezentace   20 Dušan Pešek Reprezentace  
Momentky ZOH Nagano 98     LOGA    
1 Střídačka Momentka       HC Dukla Jihlava Jihlava  
2 Hromada hráčů Momentka       HC Keramika Plzeň Plzeň  
3 Hašek Momentka       HC Opava Opava  
4 Hašek + Šmehlík Momentka       HC Slavia Praha Slavia 20,-kč
5 Ivan Hlinka + Střídačka Momentka       HC Chemopetrol Litvínov Litvínov  
            HC Karlovy Vary K. Vary  
            HC ZPS Zlín Zlín  
            HC IPB Pardubice Pardubice  
            HC Železárny Třinec Třinec  
            HC České Budějovice Č.Buděj.  
            HC Velvana Kladno Kladno  
            HC Sparta Praha Sparta  
            HC Vsetín Vsetín  
            HC Vítkovice Vítkovice  
imageimageimageimageimageimageimageimage




 



 

TOPlist